logo.gamebato

دانلود بازی The Day Before برای کامپیوتر

The Day Before یک بازی کامپیوتری سبک بقا MMO در جهان باز است که در آمریکای مرگبار و پس از همه‌گیری ای اتفاق می‌افتد که توسط افراد آلوده گرسنه گوشت و بازماندگانی که یکدیگر را برای غذا، اسلحه و ماشین می‌کشند، تسخیر می‌شود.
امتیاز:
3.9/5
The Day Before یک بازی کامپیوتری سبک بقا MMO در جهان باز است که در آمریکای مرگبار و پس از همه‌گیری ای اتفاق می‌افتد که توسط افراد آلوده گرسنه گوشت و بازماندگانی که یکدیگر را برای غذا، اسلحه و ماشین می‌کشند، تسخیر می‌شود.

دانلود بازی The Day Before برای کامپیوتر | گیمباتو

The Day Before یک MMO جهان باز بقا توسعه یافته توسط FNTASTIC است. این بازی دارای مکانیک های سوم شخص و سبک تیراندازی از The Division، به علاوه زامبی هایی است که در اطراف پرسه می زنند، درست شبیه به The Last of Us 2. طبق گفته FNTASTIC، استودیو سازنده ی The Day Before این بازی در 1 مارس 2023 منتشر خواهد شد. FNTASTIC اولین بار The Day Before را در 27 ژانویه 2021 معرفی کرد. این شرکت یک تریلر گیم پلی با همکاری اعلامیه بازی، موتور، مکانیک و سایر ویژگی های کلیدی را به نمایش می گذارد. در اکتبر 2021، سازندگان تاریخ انتشار بازی را 21 ژوئن 2022 اعلام کردند. بازی حتی تاریخ انتشارش را در فروشگاه Steam نشان می دهد. با این حال، هنوز نمی توانید بازی را پیش خرید کنید. فقط می توانید نهایتاً آن را به لیست علاقه مندی های خود اضافه کنید.

دانلود بازی The Day Before برای PC | گیمباتو

گیم پلی و عناصر کلیدی The Day Before:

بر اساس تریلرهایی که دیده ایم، بازی ترکیبی از The Division ، The Last Of Us و SnowRunner است. زاویه دوربین سوم شخص کاملاً با سبکی که The Division استفاده می کند هماهنگ است. سبک تیراندازی یادآور The Last of Us است. حتی رتیکل ها هم شبیه هستند. این اطلاعات مستقیماً از مصاحبه توسعه دهنده IGN اقتباس گردیده است. به نظر می رسد که ما شاهد یک پایگاه «هاب مانند» شبیه به Destiny 2 و Monster Hunter خواهیم بود، جایی که بازیکنان می توانند با یکدیگر تعامل داشته باشند. آنها همچنین می توانند به گروه ها بپیوندند، با یکدیگر صحبت کنند و با هم به چالش های متفاوت بپردازند. توسعه دهندگان برنامه هایی برای رویدادهای تعطیلات مختلف دارند، که ممکن است به شکل جوایز با موضوع تعطیلات مانند لباس، پوسته سلاح و غیره باشد. همانطور که در بازی هایی مانند Fall Out 4 یا State of Decay دیده ایم، ساخت و ساز پایگاه مبتنی بر تأمین منابع خواهد بود.

دانلود بازی The Day Before برای پی سی | گیمباتو

در این بازی کامپیوتری تیراندازی هنگام کاوش برای منابع، وسایل نقلیه، خانه‌ها و آسمان‌خراش‌های متروکه را جستجو کنید. بازیکنان آلوده و سایر بازیکنان را با سلاح های واقع گرایانه له کنید و به اسطوره ی این دنیای جدید تبدیل شوید. مکان های زیبا و در عین حال خطرناک را با وسایل نقلیه با جزئیات خیره کننده کاوش کنید. قبل از اینکه خیلی دیر شود در بازسازی جامعه سابق شرکت کنید. در کلنی Survivor می توانید حاصل غارت خود را بفروشید و با سایر بازیکنان ارتباط امن برقرار کنید. این بازی به احتمال بسیار زیاد به صورت رایگان عرضه خواهد شد و در صورت انتشار هر گونه نسخه ی اولیه اطمینان می دهیم که فایل های مربوط به آن را اینجا در وبسایت گیمباتو در دسترس شما مشتاقان به انجام این بازی منحصر به فرد قرار دهیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید