logo.gamebato

دانلود بازی Journey برای کامپیوتر

یک شخص خرقه به تن در دنیایی متروک سفری به سمت کوهی دوردست و درخشان را آغاز می کند…
امتیاز:
3.9/5
یک شخص خرقه به تن در دنیایی متروک سفری به سمت کوهی دوردست و درخشان را آغاز می کند…

دانلود بازی Journey برای کامپیوتر | گیمباتو

آنطور که گفتیم ، در Journey، بازیکن در یک بیابان نقش یک چهره خلعت به تن را بازی می کند. پس از یک سکانس مقدماتی، به بازیکن نشان داده می‌شود که چهره‌ای رداء پوشیده روی شن‌ها نشسته و کوهی بزرگ در دوردست قرار دارد. مسیر به سمت این کوه، مقصد نهایی بازی، به چندین بخش تقسیم می شود که به صورت خطی طی می شوند. بازیکن می تواند در سطوح راه برود و همچنین دوربین را که معمولاً از پشت فیگور(شخصیت بازی) ، یا با دکمه ی آنالوگ یا با کج کردن کنترلر حساس به حرکت پیروی می کند کنترل کند. بازیکن می تواند با یک دکمه بپرد، یا با دیگری فریاد بی کلام یا نت موسیقی منتشر کند. طول و حجم فریاد بستگی به نحوه فشار دادن دکمه دارد و نت با موسیقی پس‌زمینه هماهنگ می‌ماند.این کنترل ها به صورت تصویری در ابتدای بازی ارائه می شوند. در هیچ نقطه ای خارج از تیتراژ و صفحه عنوان، هیچ کلمه ای نشان داده یا گفته نمی شود !

دانلود بازی Journey برای PC | گیمباتو

Journey یک داستان بی کلام است که از طریق گیم پلی و کات سین های بصری روایت می شود. شخصیت بازیکن در نزدیکی یک تپه شنی کوچک در یک بیابان وسیع شروع به انجام وظیفه می کند. با قدم زدن به بالای تپه، شخصیت می تواند در فاصله ی دور کوه بزرگ مرموز با شکاف درخشانی را ببیند که قله آن را می شکافد. زمانی که شخصیت به کوه نزدیک می شود، بقایای تمدنی را می یابد که زمانی پر رونق بوده و در طول زمان توسط ماسه فرسایش یافته است. در سرتاسر خرابه‌ها در انتهای هر منطقه، سنگ‌هایی وجود دارد که مسافر در آن استراحت می‌کند و تصوراتی از ملاقات با یک چهره بزرگ با جامه ی سفید در اتاقی مدور دارد. هنر دیوارها را زینت می دهد و ظهور و سقوط تمدن شخصیت بازیکن را توصیف می کند، که همچنین در عین آینه سفر بازیکن است. هنگامی که بازیکن به بقایای یک شهر بزرگ در قاعده کوه سفر می کند، متوجه می شود که باید با سلاح های خودکار، باستانی و خصمانه ی در حال پرسه زدن در محیط به جا مانده از جنگی که به تمدن پایان داد نیز مبارزه کند.

دانلود بازی Journey برای PC | گیمباتو

Journey یک بازی ماجراجویی مستقل است که توسط thatgamecompany ساخته شده ، توسط Jenova Chen کارگردانی و توسط Sony Computer Entertainment منتشر شده است. در مارس 2012 برای پلی استیشن 3 از طریق شبکه پلی استیشن منتشر شد و در جولای 2015 به پلی استیشن 4 منتقل شد. بعداً در ژوئن 2019 به ویندوز و در آگوست 2019 به iOS منتقل شد. در Journey، بازیکن در یک صحرای وسیع، یک چهره ی پوشیده را کنترل می کند که به سمت کوهی در دوردست حرکت می کند. بازیکنان دیگری که در همان سفر هستند را می توان کشف کرد و دو بازیکن می توانند یکدیگر را ملاقات کرده و به یکدیگر کمک کنند، اما آنها نمی توانند از طریق گفتار یا متن با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و نمی توانند نام یکدیگر را ببینند تا زمانی که تیتراژ بازی باقی بماند ! تنها شکل ارتباطی بین این دو، زنگ موسیقی است که تکه های پارچه کسل کننده ای را که در تمام سطوح یافت می شود به رنگ قرمز پر جنب و جوش تبدیل می کند و بر دنیای بازی تأثیر می گذارد و به بازیکن اجازه می دهد تا در سطوح پیشرفت کند. توسعه دهندگان به دنبال برانگیختن حس کوچکی و شگفتی در بازیکن و ایجاد ارتباط عاطفی بین آنها و بازیکنان ناشناس بودند که در طول مسیر با آنها ملاقات می کنند. موسیقی ساخته شده توسط آستین وینتوری، به صورت پویا به اقدامات بازیکن پاسخ می دهد و یک تم واحد ایجاد می کند تا قوس احساسی بازی را در طول داستان نشان دهد. بدون شک سیاحت یا همان Journey یک از بهترین بازی های مستقل منتشر شده در دهه گذشته ی میلادی می باشد. به روز ترین نسخه ی منتشر شده ی این بازی که برای نمایشگر های 4K ارتقا یافته را می توانید با استفاده از لینک های زیر با بالاترین سرعت و به صورت نیم بها از سرور های قدرتمند وبسایت گیمباتو دانلود کرده ، سپس نصب و اجرا نمائید.

Journey.Banner4

دانلود بازی سیاحت Journey برای کامپیوتر | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Journey برای PC (ویندوز پی سی) | Journey v1.65 CODEX game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 7 or Higher

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.85

دیدگاه‌ خود را بنویسید