logo.gamebato

دانلود بازی X-COM: ENEMY UNKNOWN برای کامپیوتر

XCOM: Enemy Unknown  در واقع سرگرم کننده ترین بازی در سبک اکشن با برخی ویژگی های هیجان انگیز است. در این بازی استراتژیک شما به گروه کوچکی از سربازان دستور می دهید تا از زمین در برابر تهاجم بیگانگان دفاع کنند.
امتیاز:
3.9/5
XCOM: Enemy Unknown  در واقع سرگرم کننده ترین بازی در سبک اکشن با برخی ویژگی های هیجان انگیز است. در این بازی استراتژیک شما به گروه کوچکی از سربازان دستور می دهید تا از زمین در برابر تهاجم بیگانگان دفاع کنند.

XCOM: Enemy Unknown  در واقع سرگرم کننده ترین بازی در سبک اکشن با برخی ویژگی های هیجان انگیز است. آپدیت های جدیدی که در 15 ژانویه 2020 منتشر شده اند، عملکرد این بازی را افزایش داده اند. حالت های پرسپکتیو اول شخص و  سوم شخص برای لذت بردن از بازی وجود دارد. این تم بازی های ویدیویی کاملاً از داستان های علمی تخیلی الهام گرفته شده است که آن را به یک بازی سرگرم کننده تر تبدیل می کند. XCOM Enemy Unknown یک بازی استراتژیک پر پیچ و تاب است که در آن شما به گروه کوچکی از سربازان دستور می دهید تا از زمین در برابر تهاجم بیگانگان دفاع کنند.

X COM Enemy Unknown 3

این بازی اکشن شما را تحت کنترل یک سازمان شبه نظامی مخفی به نام XCOM قرار می دهد. به‌ عنوان فرمانده XCOM، با مدیریت منابع، فناوری‌های پیشرفته و نظارت بر استراتژی‌های جنگی و تاکتیک‌های واحد فردی در برابر تهاجم وحشتناک بیگانگان جهانی دفاع خواهید کرد.  XCOM: Enemy Unknown با داستان تهاجم کاملاً جدید دشمنان و فناوری‌هایی برای مبارزه با بیگانگان و دفاع از زمین، این میراث را گسترش خواهد داد. شما با تحقیق در مورد فناوری های بیگانه، ایجاد و مدیریت یک پایگاه کاملاً عملیاتی برنامه ریزی ماموریت های جنگی و کنترل حرکت سربازان در نبرد، سرنوشت نژاد بشر را کنترل خواهید کرد.

اگرچه XCOM Enemy Unknown روایت اصلی ندارد، اما تلاش می‌کند تا با اضافه کردن یک سیستم مبارزات نوبتی و عناصر نقش آفرینی خود را از دیگر بازی‌های تهاجم بیگانه متمایز کند.

X COM Enemy Unknown 1

شما تعداد زیادی از صحنه‌های برش‌ شده از پیش رندر شده را خواهید یافت، با این حال مدل‌های شخصیت فاقد جزئیات پیچیده‌ای هستند. XCOM Enemy Unknown دارای نکات برجسته نئونی زیادی برای هدایت بازیکنان در منوهای خود است. در حالی که گیم پلی نوبتی در یک بازی استراتژی جدید نیست، این بازی اجزایی از شوترها را متحد می کند. اگر سربازان خود را بد پوشش دهید، آسیب های زیادی متحمل می شوند و حتی ممکن است فورا کشته شوند. شما با 4 سرباز تحت کنترل خود شروع می کنید و این توانایی را دارید که چند سرباز دیگر را به یک تیم خود بیاورید.

X COM Enemy Unknown 4

موسیقی متن XCOM Enemy Unknown  برای بهبود بار یورش بیگانگان عالی است. چیدمان نویز عالی است و فضایی خزنده و متشنج را ایجاد می کند. در کل این یک بازی استراتژیک قوی است که عناصر RPG را برای ایجاد یک تجربه استثنایی معرفی می کند. در حالی که داستان خیلی چیزها را می طلبد، گیم پلی XCOM: Enemy Unknown برای مشارکت بازیکنان کافی است. اکنون می توانید این بازی اکشن را از گیمباتو دانلود و اوج هیجان را تجربه کنید.

X COM Enemy Unknown 2

ویژگی های Xcom Enemy Unknown

در زیر ویژگی های استثنایی بازی Xcom Enemy Unknown PC آورده شده است:

بازی اکشن
-گرافیک دقیق
-سناریوی واقعی جنگ
-بازی هیجان انگیز و ماجراجویی
-بازی تک نفره و چند نفره
-هجوم بیگانان به زمین
-XCOM یک واحد ارتش چند ملیتی است که ماموریت دارد از زمین محافظت کند.
-استفاده از جدیدترین مهندسی و تحقیقات دفتر مرکزی XCOM

دیدگاه‌ خود را بنویسید