logo.gamebato

دانلود بازی Imperator: Rome برای کامپیوتر

Imperator: Rome جدیدترین عنوان استراتژی بزرگ استودیو توسعه پارادوکس است. در قرون پرآشوب از امپراتوری های جانشین اسکندر در شرق تا پایه گذاری امپراتوری روم.
امتیاز:
3.9/5
Imperator: Rome جدیدترین عنوان استراتژی بزرگ استودیو توسعه پارادوکس است. در قرون پرآشوب از امپراتوری های جانشین اسکندر در شرق تا پایه گذاری امپراتوری روم.

دانلود بازی Imperator: Rome برای کامپیوتر | گیمباتو

در Imperator: Rome ، یک بازی استراتژیک بزرگ از کمپانی متخصص این سبک یعنی Paradox Interactive بر مدیترانه کلاسیک تسلط پیدا کنید. با ساختن استان های خود و تسخیر سرزمین های خارجی، در آب های خطرناک سیاست و دیپلماسی حرکت کنید. اسکندر. هانیبال. سزار. این مردان بزرگ و ده ها مانند آنها سرنوشت یک قاره را رقم زدند. پادشاهان قدرتمند، ژنرال های باهوش و خدایان بالقوه نشان خود را در مدیترانه باستان گذاشتند. در اطراف این دریا، ملت‌های به هم پیوسته جرأت و تقوای خود را در نبردی سخت در برابر یکدیگر آزمایش کردند، میراث فرهنگی و سیاسی آنها اکنون از آنچه ما به عنوان تمدن غربی می‌دانیم جدایی ناپذیر است. اما هیچ چیز تضمین شده نبود. آیا می توانید مسیر تاریخ را در Imperator: Rome تغییر دهید ؟!

دانلود بازی Imperator: Rome برای PC | گیمباتو

Imperator: Rome شما را دعوت می‌کند تا تجربه‌های باشکوه و چالش‌های امپراتوری‌سازی در دوران کلاسیک را تجربه کنید. جمعیت خود را مدیریت کنید، مراقب خیانت باشید و به خدایان خود ایمان داشته باشید. Imperator: Rome یک بازی کامپیوتری تاریخی است، خط زمانی بازی از سال 304 قبل از میلاد تا سال 27 قبل از میلاد مسیح (ع) است و شامل دوره تأسیس امپراتوری روم و جنگ های دیادوچی ها (دیادوخوی) می شود. نقشه ی این بازی از شبه جزیره ایبری تا هند را در بر می گیرد و بیش از 7000 شهر را نشان می دهد. مانند بازی های قبلی پارادوکس، همه کشورهای موجود در بازی قابل بازی هستند. این بازی ویژگی‌های مختلفی از جمله مدیریت شخصیت، جمعیت متنوع، تاکتیک‌های نبرد جدید، سنت‌های نظامی، انواع حکومت‌های مختلف، بربرها و شورش‌ها، تجارت و بهبود استانی را تبلیغ می‌کند.

دانلود بازی Imperator: Rome برای پی سی | گیمباتو

Imperator: Rome یا به فارسی امپراتور روم یک بازی کامپیوتری جنگی استراتژیک است که توسط Paradox Interactive ساخته و منتشر شده است که در ۲۵ آوریل ۲۰۱۹ منتشر شد. این بازی یک جانشین معنوی برای Europa Universalis: Rome است که توسط پارادوکس در سال 2008 منتشر شد. این بازی توسط استودیو توسعه پارادوکس و کارگردانی یوهان اندرسون ساخته شده است. Imperator: Rome عمدتاً بر روی ملل و امپراتوری‌ها تمرکز می‌کند، با تمرکز کمی بر مدیریت شخصیت‌ها مانند بازی بعد از آن، Crusader Kings III. اندرسون امیدوار بود که پارادوکس بتواند دنباله‌ای مدرن برای Europa Universalis: Rome بسازد. به روز ترین و فشرده ترین نسخه های کامل موجود از این بازی گرند استراتژی را از هم اینک می توانید از طریق لینک های موجود در بخش دانلود با بالاترین سرعت و محاسبه حجم مصرفی نیم بها از وبسایت گیمباتو دانلود کرده ، نصب کنید و ساعت ها از درس های سرگرم کننده ی تاریخی آن بهره ببرید.

دانلود بازی امپراتور رم Imperator: Rome برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Imperator: Rome برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Imperator Rome Heirs of Alexander v2.0.3 CODEX game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows® 7 Home Premium 64 bit SP1 or Later

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.04

دیدگاه‌ خود را بنویسید