logo.gamebato

دانلود بازی Call of Juarez Gunslinger برای کامپیوتر

در Call of Juarez Gunslinger سفر حماسی و خشونت آمیز یک شکارچی جایزه بگیر بی رحم را به دنبال بدنام ترین قانون شکنان غرب قدیمی تجربه کنید.
امتیاز:
3.9/5
در Call of Juarez Gunslinger سفر حماسی و خشونت آمیز یک شکارچی جایزه بگیر بی رحم را به دنبال بدنام ترین قانون شکنان غرب قدیمی تجربه کنید.

دانلود بازی Call of Juarez: Gunslinger برای کامپیوتر | گیمباتو

از گرد و غبار یک معدن طلا تا خاک نشسته بر وسایل یک سالن، Call of Juarez: Gunslinger یک ادای احترام واقعی به داستان های غرب وحشی (وسترن) است. سفر حماسی و خشونت آمیز یک شکارچی جایزه بگیر بی رحم را در مسیر بدنام ترین قانون شکنان غرب زندگی کنید. این ماجراجویی که از رویارویی های به یاد ماندنی ساخته شده است، خطوط بین انسان و اسطوره را محو می کند، حقیقت ناگفته ی پشت برخی از بزرگترین افسانه های غرب قدیم آشکار می کند.

دانلود بازی Call of Juarez: Gunslinger برای PC | گیمباتو

Call of Juarez: Gunslinger یک بازی تیراندازی اول شخص است که در آن، بر خلاف بازی های قبلی در سری Call of Juarez، تنها یک شخصیت بازیکن موجود است – شکارچی جایزه بگیر Silas Greaves. هر سطح در بازی دارای یک سری اهداف اصلی است که باید با حرکت بازیکن در نقشه به ترتیب تکمیل شوند. سلاح های موجود شامل شش تیرانداز، تیرانداز سریع، رنجر، تفنگ ساچمه ای، تفنگ ساچمه ای اره شده، تفنگ های رایفل، تفنگ های رایفل اره شده و دینامیت است. اسلحه های منحصر به فرد و قدرتمندتر را نیز می توان با پیشروی بازیکن در بازی باز کرد.

دانلود بازی Call of Juarez: Gunslinger برای پی سی | گیمباتو

Call of Juarez: Gunslinger یک بازی تیراندازی اول شخص است که توسط Techland توسعه یافته و در ابتدا توسط Ubisoft در می 2013 به عنوان یک بازی برای کامپیوتر های شخصی با سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر گردیده است. در مارس 2018، حقوق انتشار بازی از یوبی سافت به Techland منتقل شد. این چهارمین بازی از سری Call of Juarez است، اگرچه از نظر روایی، با سه عنوان قبلی (Call of Juarez، Call of Juarez: Bound in Blood و Call of Juarez: The Cartel) ارتباطی ندارد. این بازی داستان سیلاس گریوز، یک شکارچی فضل (جایزه بگیر!) در غرب آمریکا در نیمه دوم قرن نوزدهم را روایت می کند. قهرمان بازی داستان خود را برای گروهی از حامیان سالن در سال 1910 تعریف می کند، داستان های باشکوه و باورنکردنی سیلاس او را در حال شکار روسکو “باب خش خش کن” برایانت متصور می سازند، زیرا او یا با افسانه های غرب وحشی مانند بیلی کید، پت گرت، نیومن هاینس کلنتون، جانی رینگو، کرلی بیل بروسیوس، هنری پلامر، جان وسلی هاردین، حزب جنگی Chiricahua، باند دالتون ها، جورج کری، کید کاری، بوچ کسیدی، ساندنس کید، جسی جیمز و فرانک جیمز متحد می شود یا در مقابل آنها قرار می گیرد…

Call.of .Juarez.Gunslinger.Banner4

آخرین به روز رسانی منتشر شده از طرف توسعه دهندگان با نام A Message for Arthur Morgan  و با شماره نسخه ی v1.05 از هم اینک در سرور های وبسایت گیمباتو به صورت فوق فشرده سازی شده قرار داده گرفته و شما مشتاقان به تجربه ی آن می توانید با کمک لینک های بخش دانلود آن را با بالاترین سرعت ممکن دانلود کرده، استخراج و نصب نمائید.

دانلود بازی Call of Juarez: Gunslinger برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Call of Juarez: Gunslinger A Message for Arthur Morgan برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Call of Juarez: Gunslinger v1.05 game for Windows PC

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows® XP (SP3) / Windows Vista® (SP2) / Windows® 7 (SP1) / Windows® 8 or Later

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.17

دیدگاه‌ خود را بنویسید