logo.gamebato

دانلود بازی FIFA 23 برای کامپیوتر

EA SPORTS FIFA 23 بازی های جام جهانی مسابقات فوتبال مردان و زنان، تیم‌های باشگاهی زنان و روش‌های جدید برای اجرای حالت‌های بازی مورد علاقه‌تان را به میدان می‌آورد.
امتیاز:
3.9/5
EA SPORTS FIFA 23 بازی های جام جهانی مسابقات فوتبال مردان و زنان، تیم‌های باشگاهی زنان و روش‌های جدید برای اجرای حالت‌های بازی مورد علاقه‌تان را به میدان می‌آورد.

دانلود بازی FIFA 23 برای پی سی | گیمباتو

EA SPORTS™ FIFA 23 بازی های جام جهانی را با فناوری HyperMotion2 به میدان می‌آورد که واقع‌گرایی بیشتری در گیم‌پلی را به بازیکنان ارائه می‌دهد، جام جهانی FIFA برای مردان و زنان به‌عنوان به‌روزرسانی‌های پس از عرضه، اضافه شدن تیم‌های باشگاهی زنان، ویژگی های کراس-پلی و بسیاری جزئیات دیگر که بسیاری از فوتبال دوستان می پسندند به تازه ترین نسخه ی موجود از این بازی اضافه شده است.

دانلود بازی FIFA 23 برای PC | گیمباتو

با فیفا 23 اصالت بی نظیری را با بیش از 19000 بازیکن، بیش از 700 تیم، 100 استادیوم و بیش از 30 لیگ در FIFA 23 تجربه کنید. این بازی شامل خریدهای اختیاری درون بازی ارز مجازی است که می توان از آن برای به دست آوردن آیتم های مجازی درون بازی، از جمله انتخاب تصادفی آیتم های مجازی درون بازی استفاده کرد. نسخه نهایی را تا 3 ژانویه بازی کنید تا یک آیتم قرضی بازیکن FIFA World Cup™ از مسابقات را برای هفت مسابقه در FIFA Ultimate Team دریافت کنید !

دانلود بازی FIFA 23 برای PC | گیمباتو

FIFA 23 یک بازی کامپیوتری شبیه‌سازی فوتبال است که توسط الکترونیک آرتز منتشر شده است. این بازی سی امین قسمت از سری FIFA است که توسط EA Sports توسعه یافته و آخرین قسمت تحت پرچم (لیبل) فیفا است و در 30 سپتامبر 2022 در سراسر جهان برای رایانه های شخصی منتشر شده است. بازی های آینده فوتبال توسط EA قرار است تحت عنوان EA Sports FC نامگذاری شوند. کیلیان امباپه و سم کر ورزشکاران اصلی روی صفحه ی کاور این بازی هستند. کیلیان امباپه با بازی محسور کننده ی خود در جام جهانی 2022 نشان داد قطعاً لیاقت این ارزش گذاری را دارد. این بازی که در رکوردهای جهانی گینس به عنوان پرفروش ترین فرنچایز بازی های ویدئویی ورزشی در جهان ثبت شده است، آخرین بازی تحت همکاری 29 ساله بین EA و FIFA است. این بازی دارای چیزی که تحت عنوان “HyperMotion2” نامیده می شود می باشد، یک سیستم ضبط مسابقات با یادگیری ماشینی از مسابقات فوتبال واقعی برای ایجاد بیش از 6000 انیمیشن در بازی! “دریبل فنی” از سیستمی که “لمس فعال” نامیده می شود برای بهبود مسیر فوتبالیست به سمت توپ و بهبود چرخش و دریبل بازیکن با واکنش بیشتر استفاده می کند. از طریق لینک های موجود در بخش دانلود این صفحه از وبسایت گیمباتو می توانید فایل های مورد نیاز برای لانچر EA و Steam را به صورت محاسبه حجم مصرفی نیم بها دانلود کرده و بازی خود را به راحتی به آنها مرتبط سازید.

دانلود بک آپ اورجینال و استیم بازی FIFA 23 برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود فایل های بک آپ بازی FIFA 23 برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) به صورت حجم مصرفی نیم بها

سیستم عامل: Windows 10 64-bit or Later

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
3.6

دیدگاه‌ خود را بنویسید