logo.gamebato

دانلود بازی Trials Evolution: Gold Edition برای کامپیوتر

Trials Evolution: Gold Edition نشان‌دهنده بازگشت پیروزمندانه سری Trials به پلتفرم رایانه‌های شخصی می باشد. فرنچایز امضا شده RedLynx، سری Trials برای اولین بار با انتشار Trials 2 SE برای رایانه شخصی در سال 2008 در بازی ها نشان خود را نشان داد.
امتیاز:
3.9/5
Trials Evolution: Gold Edition نشان‌دهنده بازگشت پیروزمندانه سری Trials به پلتفرم رایانه‌های شخصی می باشد. فرنچایز امضا شده RedLynx، سری Trials برای اولین بار با انتشار Trials 2 SE برای رایانه شخصی در سال 2008 در بازی ها نشان خود را نشان داد.

دانلود بازی Trials Evolution: Gold Edition برای کامپیوتر | گیمباتو

در Trials Evolution: Gold Edition، بازیکن یک موتورسیکلت مبتنی بر فیزیک را از ابتدا تا انتها کنترل می‌کند به این معنا که در حین عبور از تعدادی موانع، یک موتورسیکلت مبتنی بر فیزیک را کنترل می‌کند. هدف این است که هر دوره (از آن موانع) را با بیشترین سرعت ممکن و با کمترین خرابی که در بازی به عنوان خطا شناخته می شود، تکمیل کنید. این بازی از گرافیک سه بعدی استفاده می کند، اما در یک صفحه ی مسطح دو بعدی بازی می شود، بنابراین سوارکار فقط می تواند به جلو و عقب حرکت کند. بازیکنان همچنین می توانند وضعیت استقرار دوچرخه (و یا موتور سیکلت) را روی زمین یا در هوا کنترل کنند. بازیکنان سطح بالا را می‌توان دید که به شدت بر تکنیک‌های بسیار خاص تنظیم میکرو تکیه می‌کنند تا مسیر های بسیار دشوار را کامل کنند.

دانلود بازی Trials Evolution: Gold Edition برای پی سی | گیمباتو

نسخه طلایی دو Trials در یک بازی است.

Trials Evolution: Gold Edition شامل تمام محتوای بازی اصلی و پرفروش XBLA Trials Evolution خواهد بود. به‌علاوه، تمامی مسیر های تک‌نفره و بازی‌های مهارتی Trials HD در Trials Evolution یافت می‌شوند – به طور موثری محتوای ارائه شده را با دو بازی کامل دو برابر می‌کند که هیچ‌کدام تا پیش از این روی کامپیوتر های شخصی موجود نبوده‌اند.

بهینه شده و بهبود یافته برای کامپیوتر

Trials Evolution: Gold Edition برای پلتفرم بازی رایانه های شخصی بهینه سازی و ارتقا یافته است. تمام ویژگی‌های پیشینیان آن – از ویرایشگر درون بازی تا اشتراک‌گذاری مسیر های ساخته شده توسط بازیکن، مجدداً در بازی به روشی متناسب با پلتفرم جدید ادغام شده اند.

دانلود بازی Trials Evolution: Gold Edition برای پی سی | گیمباتو

Trials Evolution یک بازی کامپیوتری مسابقه ای برای ایکس باکس 360 و مایکروسافت ویندوز است که در آن هر بازیکن یک موتورسوار آزمایشی را کنترل می کند که از مسیری با موانع مختلف عبور می کند. این بازی در اصل توسط Ubisoft RedLynx توسعه یافته و توسط Microsoft Studios منتشر شده است. این بازی ادامه Trials HD سال 2009 و جانشین چندین بازی Trials قبلی توسط همان توسعه دهندگان است. در سال 2013 برای ویندوز با عنوان Trials Evolution: Gold Edition، شامل یک نسخه همراه Trials HD منتشر شد. در تمام پلتفرم‌های بازی Trials Evolution شامل یک ویرایشگر مسیر های مسابقه است که به کاربران اجازه می‌دهد سناریوهای خود را ایجاد کنند. آخرین به روز رسانی موجود از بازی کامل به صورت فوق فشرده سازی شده در آرشیو بازی های کامپیوتری وبسایت گیمباتو قرار داده شده تا عزیزانی که قصد تجربه این بازی هیجان انگیز رو دارند با بالاترین سرعت ممکن اون رو دانلود ، نصب و به راحتی اجرا نمایند.

دانلود بازی Trials Evolution: Gold Edition برای کامپیوتر |گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Trials Evolution: Gold Edition برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Trials Evolution: Gold Edition v1.03 SKIDROW game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows Vista SP2 or Windows 7 or Later

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.25

دیدگاه‌ خود را بنویسید