logo.gamebato

دانلود بازی EVE Online برای کامپیوتر

بازی EVE Online یک بازی اکشن و چند نفره است که وقایع بازی در 21 هزار سال آینده جریان دارد جایی که تنها چهار نژاد باقی مانده است و شما می توانید یکی از این امپراتوری ها را انتخاب کنید و به ماجراجویی در اعماق فضا بپردازید.
امتیاز:
3.9/5
بازی EVE Online یک بازی اکشن و چند نفره است که وقایع بازی در 21 هزار سال آینده جریان دارد جایی که تنها چهار نژاد باقی مانده است و شما می توانید یکی از این امپراتوری ها را انتخاب کنید و به ماجراجویی در اعماق فضا بپردازید.

Eve Online یک بازی در ژانر اکشن و نقش‌ آفرینی آنلاین و چند نفره می باشد که مبتنی بر جهان فضایی است که توسط CCP Games توسعه و منتشر شده است. بازیکنان Eve Online می‌توانند در تعدادی از حرفه‌ ها و فعالیت‌ های درون بازی، از جمله استخراج، دزدی دریایی، تولید، تجارت، اکتشاف و مبارزه (هم بازیکن در مقابل محیط و هم بازیکن در مقابل بازیکن) شرکت کنند. این بازی اکشن در مجموع شامل 7800 سیستم ستاره ای است که بازیکنان می توانند از آنها بازدید کنند.

EVE Online 5

بازی Eve Online به دلیل مقیاس و پیچیدگی خود در رابطه با تعاملات بازیکنان مشهور است. در دنیای بازی ، بازیکنان در رقابت اقتصادی بدون نسخه، جنگ و طرح‌ های سیاسی با سایر بازیکنان شرکت می‌کنند. نبردی که هزاران بازیکن در یک سیستم تک ستاره در آن شرکت داشتند، 21 ساعت طول کشید و به عنوان یکی از بزرگترین و گرانترین نبردها در تاریخ بازی شناخته شد Eve Online در موزه هنرهای مدرن همراه با ویدئویی شامل وقایع تاریخی و دستاوردهای پایگاه پخش به نمایش گذاشته شد.

EVE Online 1

داستان بازی ایو آنلاین که بیش از 21000 سال در آینده اتفاق می‌ افتد، روایت می کند که بشریت با استفاده از بیشتر منابع زمین در طی قرن‌ ها رشد انفجاری جمعیت، شروع به استعمار بقیه کهکشان راه شیری کرد. همانطور که در زمین، این گسترش همچنین منجر به رقابت و جنگ بر سر منابع موجود شد، اما همه چیز با کشف یک کرم چاله طبیعی که به یک کهکشان ناشناخته منجر می شود که آن را “عدن جدید” نامگذاری کردند، تغییر کرد.

ده‌ ها مستعمره تأسیس شد، و یک ساختار، یک دروازه برای تثبیت کرم چاله‌ ای که مستعمرات عدن جدید را با بقیه تمدن بشری مرتبط می‌کرد، ساخته شد. با این حال، هنگامی که کرم چاله به طور غیرمنتظره ای سقوط کرد، دروازه و همچنین ارتباط بین مستعمرات نیو ادن و کهکشان راه شیری را از بین برد. مستعمرات نیو ادن که از بقیه بشریت و منابع زمین جدا شده بودند، گرسنه ماندند و ارتباطشان با یکدیگر قطع شد. بسیاری به طور کامل از بین رفتند.

EVE Online 2

در طول هزاران سال، نوادگان استعمارگران بازمانده توانستند جوامع خود را بازسازی کنند، اما در این زمان، خاطرات و دانش منشأ بشریت، زمین و کهکشان راه شیری، و همچنین تاریخ استقرار عدن جدید از بین رفت. چه اطلاعات اندکی که در طول نسل‌ ها از انتقال جان سالم به در بردند، اشتباه فهمیده شدند، در ترجمه گم شدند، یا به اسطوره‌ شناسی سپرده شدند. پنج جامعه اصلی متمایز از مستعمرات باقیمانده به شهرت رسیدند و همگی به تمدن‌ هایی با قابلیت پرواز فضایی بین‌ ستاره‌ای تبدیل شدند. ایالات مستقر در اطراف این جوامع، چهار امپراتوری بزرگ را در حوا آنلاین تشکیل می‌دهند: شامل چهار نژاد Amarr، Gallente، Minmatar یا Caldari می‌باشد. و جنگ در محیط فضایی بر سر قدرت بین این نژادها در می گیرد. اگر علاقمند به این سبک از بازی های کامپیوتری هستید می توانید این بازی ر به صورت رایگان از گیمباتو دانلود کنید و لذت ببرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید