logo.gamebato

دانلود بازی Super Hexagon برای کامپیوتر

بازی Super Hexagon یک بازی موزیکال که مبتنی بر تمرکز بازیکن و سرعت می باشد و توسط تری کاوانا ساخته شده و گیم پلی جذاب با گرافیک و موسیقی متن فوق العاده ای دارد.
امتیاز:
3.9/5
بازی Super Hexagon یک بازی موزیکال که مبتنی بر تمرکز بازیکن و سرعت می باشد و توسط تری کاوانا ساخته شده و گیم پلی جذاب با گرافیک و موسیقی متن فوق العاده ای دارد.

Super Hexagon یک بازی ویدیویی مستقل است که توسط تری کاوانا ساخته شده و موسیقی آن توسط چیپزل تولید شده است. این بازی ابتدا در سپتامبر 2012 برای iOS منتشر شد، نسخه‌ های ویندوز و macOS 3 ماه بعد منتشر شد و نسخه‌ های اندروید، بلک بری و لینوکس در اوایل سال 2013 دنبال شدند. این بازی بر اساس نمونه اولیه قبلی کاوانا با عنوان ساده Hexagon است که برای یک بازی دوازده ساعته در اوایل سال 2012 ساخته شد.

Super

Super Hexagon یک بازی کشش سریع است که در آن بازیکن یک مثلث را روی یک شبکه شش ضلعی در مرکز کنترل می کند در حالی که دیوارها از لبه های صفحه می آیند. کنترل ها ساده هستند: بازیکن برای زنده ماندن باید مثلث را به سمت دهانه بچرخاند. هر چه بازیکن بیشتر زنده بماند سرعت بازی به تدریج سخت تر می شود و برای پرت کردن حواس بازیکنان، بازی دارای موسیقی متن فیلم چیپ تیون، پس زمینه ای است که به طور مرتب رنگ تغییر می کند و دیوارهایی که گهگاه جهت را تغییر می دهند. این بازی شامل شش سطح دشواری مختلف است که از سخت (شش ضلعی)، سخت‌ تر (هگزاگونر) و سخت‌ ترین (هگزاگون) شروع می‌شود. مراحل دشواری اضافی را می توان با زنده ماندن برای بیش از شصت ثانیه در یک سطح باز کرد.

Super Hexagon 1

Super Hexagon به عنوان یک نمونه اولیه بازی کوچکتر با عنوان Hexagon شروع شد که در یک روز برای بازی Jam Pirate Kart V در اواخر فوریه 2012 ساخته و منتشر شد از آنجایی که تری کاوانا طراح بازی، پتانسیل این پروژه را دید، تصمیم گرفت تا سختی بازی را افزایش دهد و مفهوم آن را گسترش دهد. بنابراین به سرعت به یک ظاهر مینیمال می پردازد. جلوه‌های بصری Super Hexagon به سختی با تکرار اصلی آن متفاوت است.

در طول توسعه این بازی کامپیوتری، کاوانا قبل از شروع فرآیند آزمایش بتا، تغییرات مختلفی را انجام داد. کاوانا دریافت که هر کسی می تواند بازی را شکست دهد، زمانی که بازتاب های بهتری به دست آورد و درک بهتری از مکانیک بازی داشته باشد. صداپیشگی بازی جذاب Super Hexagon بر عهده روزنامه نگار جن فرانک است. کاوانا قصد داشت از یک صداپیشه حرفه ای استفاده کند، اما نتایج آنها را دوست نداشت. فرانک اظهار داشت که وقتی یک بازی مانند Super Hexagon تقریباً به طور کامل توسط یک شخص ساخته شود، می تواند به یک اثر بسیار شخصی تبدیل شود. هنگامی که یک سطح در Super Hexagon دوباره راه اندازی می شود، مسیر همیشه در یک مکان تصادفی شروع می شود تا بازیکنان احساس نکنند که باید هر بار از ابتدا شروع کنند.

Super Hexagon 2

گرافیک بازی Super Hexagon  فوق العاده زیبا و چشمگیر است, از دیگر ویژگی های جذاب این بازی موسیقی متن شگفت انگیز آن است که در انتقال حس بازی به گیمر نقش اساسی دارد. اگر با هدست این بازی را انجام دهید, تجربه بسیار لذت بخشی از بازی, گرافیک و موسیقی را یکجا تجربه خواهید کرد. اگر به بازی های با این سبک علاقمند هستید, گیمباتو به شما پیشنهاد می کند بازی Super Hexagon را به صورت رایگان دانلود کرده و از ریتم جذاب آن نهایت لذت را ببرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید