logo.gamebato

دانلود بازی Brothers: A Tale of Two Sons برای کامپیوتر

Brothers: A Tale of Two Sons بازی در ژانر اکشن ماجراجویی است که داستان دو برادر را روایت می کند که برای نجات جان پدر و یافتن اکسیر حیات پا به سفر مخاطره آمیزی می گذارند که در این سفر با اتفاقات عجیب و دشمنان مختلفی روبرو می شوند.
امتیاز:
3.9/5
Brothers: A Tale of Two Sons بازی در ژانر اکشن ماجراجویی است که داستان دو برادر را روایت می کند که برای نجات جان پدر و یافتن اکسیر حیات پا به سفر مخاطره آمیزی می گذارند که در این سفر با اتفاقات عجیب و دشمنان مختلفی روبرو می شوند.

Brothers: A Tale of Two Sons یک بازی در سبک ماجراجویی است که در سال ۲۰۱۳ توسط استودیو Starbreeze توسعه یافته و توسط 505 Games برای پلتفرم های ایکس باکس 360، مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن 3، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، iOS، اندروید، ویندوز فون منتشر شده است. داستان در دنیایی فانتزی مملو از موجودات ساختگی مانند اورک ها و ترول ها اتفاق می افتد، جایی که دو برادر جوان برای یافتن درمانی برای بیماری پدرشان راهی سفر می شوند. این دو برادر شاهد مرگ مادر بوده اند و حالا برای نجات جان پدر باید اکسیر حیات را پیدا کنند. این بازی تا ژانویه 2015 بیش از 800000 نسخه فروخته شد.

Brothers A Tale of Two Sons 1

Brothers: A Tale of Two Sons برادران: داستان غم انگیز دو برادر از نمای سوم شخص روایت می شود. برادرها به صورت جداگانه توسط دو انگشت شست روی کنترل حرکت می کنند. گیمر همزمان باید کنترل دو برادر را در اختیار داشته باشد. برادر بزرگتر قوی تر و از قدرت جسمانی بیشتری برخوردار است و می تواند اهرم ها را بکشد, یا برای جابه جایی وسیله های سنگین پیشقدم شود. برادر کوچکتر بخاطر سبکی و چابکی می تواند خود را به فضاهای بالاتر برساند، و همچنین می تواند از بین میله های باریک عبور کند.

Brothers A Tale of Two Sons 2

در این بازی اکشن ماجراجویانه بازیکن با دستکاری دو برادر به طور همزمان برای تکمیل پازل‌ های مختلف پیشرفت می‌کند، و اغلب از بازیکن می‌خواهد که هر دو برادر را برای انجام عملکردهای متفاوتی حرکت دهد. (مانند یکی از آنها حواس یک شخصیت غیربازیکن متخاصم را پرت می‌کند در حالی که دیگری راه خود را باز می‌کند). اگر برادر از ارتفاع زیاد سقوط کند یا مجروح شود، بازی در یک ایست بازرسی اخیر دوباره شروع می شود. همه دیالوگ های درون بازی به زبانی تخیلی بر اساس عربی لبنانی صحبت می شود، بنابراین داستان از طریق اعمال، حرکات و بیان منتقل می شود.

Brothers A Tale of Two Sons 3

این دو برادر در طی سفر پرمخاطره خود را از طریق دهکده، تپه ها و کوه ها عبور می کنند، در حالی که با چالش هایی مانند سگ تهاجمی یک کشاورز و گرگ های مرگبار روبرو می شوند. آنها در طی این راه به دیگران کمک می کنند, یک زوج ترول را دوباره به هم می پیوندند، مردی را که اقدام به خودکشی می کند نجات می دهند و به یک مخترع کمک می کنند. در طی این سفر به همراه این دوبرادر با اتفاقات عجیبی روبرو خواهید شد, گیمر باید معماهایی را حل کند, به کشف مکان های مختلف بپردازد و با دشمنان مبارزه کند. حل معما ها , کشف مکان های مختلف و همچنین مبارزه با دشمنان از جمله ویژگی های این بازی زیبا است. شما می توانید این بازی زیبا و هیجان انگیز را از گیمباتو بدون نیاز به کرک دانلود کرده و لذت ببرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید