logo.gamebato

دانلود بازی SOULCALIBUR VI برای کامپیوتر

Soulcalibur VI در طول قرن 16 اتفاق می افتد و رویدادهای Soulcalibur (1998) را برای “کشف حقایق پنهان” بازبینی می کند.
امتیاز:
3.9/5
Soulcalibur VI در طول قرن 16 اتفاق می افتد و رویدادهای Soulcalibur (1998) را برای “کشف حقایق پنهان” بازبینی می کند.

دانلود بازی SOULCALIBUR برای کامپیوتر | گیمباتو

SOULCALIBUR VI نشان‌دهنده آخرین ورودی از سری برتر جنگ‌های رو در رو مبتنی بر سلاح است و به مبارزه حماسی رزمندگانی که در جستجوی شمشیرهای روح اسطوره ای هستند ادامه می‌دهد. بدانید که تاریخ بیش از یک حقیقت را پنهان می کند… داستان این بازی در قرن شانزدهم اتفاق می افتد، وقایع SOULCALIBUR اصلی را دوباره مرور کنید تا حقایق پنهان را کشف کنید.

دانلود بازی SOULCALIBUR برای کامپیوتر | گیمباتو

معرفی جدیدترین ورودی در سری SOULCALIBUR! مکانیک‌های گیم‌پلی کاملاً جدید را با زیباترین گرافیک‌هایی که سبک جنگی مبتنی بر سلاح تا به حال دیده است، تجربه کنید! مکانیک نبرد کاملاً جدید! Reversal Edge: حمله و ضدحمله حریف خود را مسدود کنید! تلفیقی از حمله و دفاع. Soul Charge: از یک قدرت موقت برای تغییر جزر و مد نبرد لذت ببرید. در این حالت حملات اضافی را آزاد کنید! ضربات مرگبار را انجام دهید تا آسیب های بزرگ ترکیبی وارد کنید و مخالفان ترسناک را از بین ببرید! Geralt از سری CD Projekt Red‘s Witcher به مبارزه می‌پیوندد!

دانلود بازی SOULCALIBUR برای کامپیوتر | گیمباتو

Soulcalibur VI یک بازی مبارزه ای است که توسط Bandai Namco Studios و Dimps توسعه یافته و توسط Bandai Namco Entertainment برای ویندوز مایکروسافت در سال 2018 منتشر شده است. این بازی هفتمین قسمت اصلی از سری Soulcalibur است. با پیروی از سنت قسمت های قبلی سری Soulcalibur، گیم پلی Soulcalibur VI شامل دو جنگجوی دارای سلاح است که با استفاده از یک سیستم سه بعدی با یکدیگر می جنگند. این بازی بسیاری از عناصر آشنای گیم پلی از جمله 8-Way Run، Guard Impact و خلق شخصیت را حفظ کرد، اما با معرفی مکانیک های جدید مانند Reversal Edge و Soul Charge تازه اصلاح شده، به فرمول سنتی بازی عناصری تازه را اضافه می کند. Reversal Edge به بازیکنان این امکان را می‌دهد که در برابر حمله‌های پیش رو دفاع کنند و به سرعت به عقب برگردند، در کنار یک افکت حرکت آهسته، گزینه‌های دفاعی بیشتری را برای بازیکنان فراهم می‌کند. جامع ترین و به روز ترین نسخه های موجود از این بازی اکشن کامپیوتری را می توانید از  طریق لینک های موجود بر روی همین صفحه ، با بالاترین سرعت و فشرده ترین حالت ممکن از وبسایت گیمباتو دانلود ، بدون نیاز به کرک نصب و اجرا نمائید.

دانلود بازی SOULCALIBUR VI برای کامپیوتر | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی SOULCALIBUR VI برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | SOULCALIBUR VI Deluxe Edition Game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 7, 8.1, 10 (64-bit)

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.6

دیدگاه‌ خود را بنویسید