logo.gamebato

دانلود بازی Control Ultimate Edition برای کامپیوتر

بازی CONTROL یک بازی اکشن و ماجراجویی است که در این بازی شخصیت اصلی داستان که جسی نام دارد به جای مدیر قبلی فدرال سر کار می اید. این شخص از قدرت ماورائی برخوردار است.
امتیاز:
3.9/5
بازی CONTROL یک بازی اکشن و ماجراجویی است که در این بازی شخصیت اصلی داستان که جسی نام دارد به جای مدیر قبلی فدرال سر کار می اید. این شخص از قدرت ماورائی برخوردار است.

Control Ultimate Edition یک بازی تیراندازی سوم شخص است که در دسته بازی های اکشن-ماجراجویی قرار می گیرد. این بازی توسط Remedy Entertainment توسعه یافته و توسط 505 Games منتشر شده است. بازی  کنترل برای همه انواع پلتفرم ها از جمله مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان  در دسترس است و تنها حالت تک نفره را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. بازی Control Ultimate Edition در سال 2020 منتشر شده است و هدف آن ارائه بهترین تجربه بازی های اکشن ماجراجویی به کاربران خود است. کل بازی به مبارزه بستگی دارد و در آن کاربران باید با دشمنان خود مبارزه کنند تا آنها را شکست دهند و در بازی پیروز شوند.

Control Ultimate Edition 1 1

  بازی حول محور اداره فدرال مستقر در ایالات متحده می چرخد ​​که در آن شخصیت اصلی داستان که جسی نام دارد به جای مدیر قبلی فدرال سر کار می اید. این شخص از قدرت ماورائی برخوردار است و باید ساختمان فدرال را که تحت کنترل نیروئی اسرار امیز به نام هیس است را به حالت عادی برگرداند. در این ساختمان همه چیز غیر طبیعی و معلق است. جسی فادن قهرمان، بازی ویدئویی کنترل را با جایگزینی مدیر قبلی فدرال به نام زکریا شروع می کند.

برخی از موقعیت‌های قابل توجه بازی‌های ویدئویی کنترلی عبارتند از: متخصص تحقیقات، سرایدار مرموز، رئیس عملیات و رئیس امنیت. یک سیستم هوش مصنوعی در بازی ویدیویی کنترلی تعبیه شده است که به بازیکنان کمک می کند تا با دشمنان خود تعامل داشته باشند که بر اساس موقعیت و سطح گیمرها متفاوت است. دشمنان در بازی‌های ویدیویی کنترلی عمدتاً عوامل انسانی هستند که از افراد دارای سلاح گرم تا انواع سلاح‌های سنگین را شامل می‌شوند. دشمنان در این بازی نیز دارای انواع مختلفی از قدرت ها هستند که غلبه بر آنها در طول بازی برای بازیکن بسیار چالش برانگیز است.

ویژگی های بازی Control Ultimate Edition

نقاط کنترل

هنگامی که بازیکن ماموریت اصلی را کامل می کند فرصتی برای کشف و برخورد با مناطقی به نام نقاط کنترل به دست می آورد. این نقاط کنترلی پس از شکست دادن دشمنان، قفل بازی را باز می کنند. نقاط کنترل توسط بازیکنان برای کمک به آنها برای سفر سریعتر و ذخیره امتیاز در طول بازی استفاده می شود.

هوش مصنوعی

گیم پلی بازی دارای بهترین سیستم هوش مصنوعی است که تعاملات و مکالمات بازیکنان با دشمنان خود را در محل خانه قدیمی کنترل می کند. Encounter Director همچنین به عنوان سیستم هوش مصنوعی در کنترل گیم پلی ویدیویی برای شناسایی دشمنان شناخته می شود که در نهایت بر اساس مکان و سطح بازیکن در خانه قدیمی سنجیده می شود. این گزینه عمدتاً توسط بازیکنانی که عوامل انسانی فدرال (FBC) هستند استفاده می شود.

Control Ultimate Edition 5

گرافیک و طراحی

بازی کنترل به دلیل طراحی شگفت انگیز و جدیدترین فناوری خود شناخته شده است. کارت‌های گرافیک RTX در این بازی پشتیبانی عمده‌ای از سخت‌افزار ray-tracing بازی ویدیویی Control Ultimate Edition را فراهم کرده‌اند. بازی به گونه ای طراحی شده است که بازیکن انگیزه ای برای یادگیری بازی داشته باشد. بازی ویدئویی کنترل به عنوان بازی سال انتخاب شد و همچنین چندین جایزه از جمله بهترین بازی ماجراجویی، بهترین داستان بازی، کارگردانی هنری  و موارد دیگر دریافت کرد. به گفته متاکریتیک، این بازی 85 امتیاز از 100 امتیاز را به دست آورد. خلاصه  این بازی برای غلبه بر خستگی می تواند شگفت انگیز باشد.

گیم پلی بازی Control Ultimate Edition

  این بازی ماجراجویی در مکانی  در داخل قدیمی ترین خانه در شهر نیویورک  که مقر اداره فدرال FBC اتفاق می افتد. دفتر کنترل فدرال عمدتاً رویدادهای تغییر یافته جهان را بررسی می کند و افراد زیادی توسط اداره کنترل فدرال در حال کاوش در قلمروهای ماوراء طبیعی و تعریف قوانین فضا-زمان هستند. علاوه بر نقاط کنترل، بازیکن این فرصت را دارد که ماموریت های اضافی را باز کند که به بازیکن کمک می کند تا در طول بازی امتیاز بیشتری کسب کند. بازی همچنین دارای چیزی به نام پرتاب زباله ها است که به بازیکن در کنترل فعالیت های دشمنان کمک می کند.

1 7

با کمک این ویژگی، بازیکن قادر خواهد بود تا دشمنان را به طور موقت به متحدان  تبدیل کند. آیا این ویژگی شگفت انگیز نیست؟ کنترل از گیم پلی کمی سخت نسبت به سایر بازی های اکشن  تشکیل شده است. بنابراین، کاربران باید نکات و ترفندهای موثر و جدید را در بازی اعمال کنند. با این کار می توانند به راحتی Control Ultimate Edition را بدون مواجه شدن با مشکل زیادی بازی کنند. همه بازیکنان در این بازی قدرت، مهارت ها و توانایی های متفاوت خود را دارند. دانلود این بازی اکشن- ماجراجویی با داستان جذاب و  گرافیک و صدا گذاری عالی از سایت گیمباتو را از دست ندهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید