logo.gamebato

دانلود بازی Super Mega Baseball 3 برای کامپیوتر

در این شبیه ساز بیس بال تصفیه شده امتیاز را در یک بازی ریلکس و آرام بالا و بالاتر ببرید یا به محدودیت های رفلکس (عمس العمل) خود فشار وارد کنید !
امتیاز:
3.9/5
در این شبیه ساز بیس بال تصفیه شده امتیاز را در یک بازی ریلکس و آرام بالا و بالاتر ببرید یا به محدودیت های رفلکس (عمس العمل) خود فشار وارد کنید !

دانلود بازی Super Mega Baseball 3 برای کامپیوتر | گیمباتو

Super Mega Baseball 3 فرمول سری را با عمیق‌ترین شبیه‌سازی در زمین، بازی آفلاین و آنلاین جامع از جمله حالت فرانچایز و حالت لیگ‌های آنلاین جدید اضافه شده و گرافیک بسیار بهبود یافته اصلاح می‌کند. محتوای تازه شامل UI اصلاح‌شده به‌علاوه هزاران صدای جدید، محتوای تیم/شخصیت‌ها و استادیوم‌هایی با شرایط نوری متغیر است. هماهنگی دست و چشم خود را به چالش بکشید یا ریلکس کنید و با گیم پلی روان که به طور یکپارچه از سطح دشواری مبتدی تا فراتر از تخصص را شامل می شود، به توپ ها ضربه بزنید.

دانلود بازی Super Mega Baseball 3 برای کامپیوتر | گیمباتو

شرکت Metalhead Software جدیدترین بازی خود در سری بیسبال، Super Mega Baseball 3 را در 11 مارس 2020 معرفی کرد. این بازی قرار بود در آوریل 2020 منتشر شود، اما متالهد در 23 آوریل 2020 اعلام کرد که به دلیل تأخیر در صنعت ناشی از COVID-19، تاریخ انتشار به 13 می 2020 بازنگری شد. ویژگی‌های جدید شامل حالت فرانشیز کاملاً جدید و وارد کردن تیم‌های سفارشی از Super Mega Baseball 2 است.

Super.Mega .Baseball.3.Banner3

Super Mega Baseball 3 یک بازی ورزشی شبیه ساز بیس بال است که توسط Metalhead Software Inc توسعه یافته و توسط Electonic Arts منشتر گردیده است. Super Mega Baseball 3 دارای حالت‌های مسابقات نمایشی ، مسابقه پرچم، فصل و حذف، و همچنین حالت فرانشیز کاملاً جدید است. حالت فرانشیز شامل ویژگی هایی مانند امضا با کارگزاران به صورت رایگان و توسعه بازیکن است. Super Mega Baseball 3 همچنین بر اساس نقد منتقدان، امتیاز 80 را در بخش Metacritic for PC کسب کرد. آخرین نسخه ی موجود از این بازی سرگرم کننده و ریلکسینگ را از طریق لینک های موجود بر روی همین صفحه از وبسایت گیمباتو به راحتی می توانید به صورت فشرده سازی شده و با بالاترین سرعت ممکن ، دانلود ، نصب ، به روز رسانی و اجرا کنید و از گذروندن زمان به مشغول اون بودن بپردازید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید