logo.gamebato

دانلود بازی XCOM 2 برای کامپیوتر

بیست سال از زمانی که رهبران جهان پیشنهاد تسلیم بی قید و شرط در برابر نیروهای بیگانه دادند و XCOM، آخرین خط دفاعی سیاره، نابود و پراکنده شد، می گذرد.
امتیاز:
3.9/5
بیست سال از زمانی که رهبران جهان پیشنهاد تسلیم بی قید و شرط در برابر نیروهای بیگانه دادند و XCOM، آخرین خط دفاعی سیاره، نابود و پراکنده شد، می گذرد.

دانلود بازی XCOM 2 برای کامپیوتر

در XCOM 2 اکنون بیگانگان بر زمین حکومت می کنند و شهرهای درخشانی را می سازند که نوید آینده ای درخشان را برای بشریت بر روی سطح زمین می دهند و در عین حال یک دستور کار شوم را در زیر پنهان می کنند و همه مخالفان را از نظم جدید خود حذف می کنند. فقط کسانی که در لبه های دنیا زندگی می کنند دارای حاشیه ای کوچک از آزادی هستند. در اینجا یک بار دیگر نیرویی جمع می شود تا برای بشریت قیام کند. همیشه در حال فرار، نیروهای باقی مانده XCOM باید راهی برای برخاستن از خاکستر پیدا کنند، حقیقت موذیانه پشت اشغال را افشا کنند و تهدید بیگانگان را یک بار برای همیشه از بین ببرند.

دانلود بازی XCOM 2 برای کامپیوتر

XCOM 2 یک بازی استراتژی تاکتیکی نوبتی در سال ۲۰۱۶ است که توسط Firaxis Games توسعه یافته و توسط ۲K Games منتشر شده است. این دنباله راه اندازی مجدد سری XCOM: Enemy Unknown در سال 2012 است که 20 سال پس از وقایع Enemy Unknown رخ می دهد. XCOM، یک سازمان نظامی که در تلاش برای مقابله با تهاجم بیگانگان است، در جنگ شکست خورده و اکنون یک نیروی مقاومت در برابر اشغال زمین و رژیم توتالیتر مستقر بر زمین و دیکتاتوری نظامی آنها تشکیل داده است. گیم پلی بین نبردهای نوبتی که در آن بازیکنان گروهی از سربازان را برای مبارزه با دشمنان فرماندهی می کنند و عناصر استراتژی که در آن بازیکنان عملیات Avenger را مدیریت و کنترل می کنند تقسیم می شود. یک کشتی بیگانه که به عنوان پایگاه سیار برای XCOM استفاده می شود نیز در این بازی گنجانده شده است.

دانلود بازی XCOM 2 برای کامپیوتر

XCOM 2: War of the Chosen یک بسته الحاقی برای بازیتاکتیکی نوبتی 2016 XCOM 2 است که در 29 آگوست 2017 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این بسط، مجموعه جدیدی از بیگانگان دشمن به نام انتخاب شده را معرفی می کند، سه جنگجوی نخبه بیگانه-انسان هیبریدی که توسط بزرگان وظیفه دارند تا XCOM را شکست دهند و فرمانده را بازپس گیرند. قاتل (اساسین)، که بر حملات مخفی کاری و از فاصله ی نزدیک تکیه می کند. شکارچی، که از یک تفنگ دوربرد استفاده می کند که گلوله هایی را شلیک می کند که اهداف آنها را دنبال می کند. و Warlock که از قدرت های psionic استفاده می کند و می تواند کنترل چندین واحد بازیکن را به طور همزمان در دست بگیرد. جامع ترین و به روز ترین نسخه های موجود از این استراتژی پر طرفدار از طریق لینک های موجود روی همین صفحه از وبسایت گیمباتو به منظور دانلود و نصب برای شما کاربران گرامی قرار داده شده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید