logo.gamebato

دانلود بازی The Low Road برای کامپیوتر

در تمام مسیر خود در The Low Road دروغ بگویید، باج گیری کنید و دزدی کنید ! Noomi Kovacs مامور تازه کار باید مسیر خود در دنیای جاسوسی شرکتی در این کمدی تاریک جاسوسی که در دهه 1970 اتفاق می افتد بپیماید.
امتیاز:
3.9/5
در تمام مسیر خود در The Low Road دروغ بگویید، باج گیری کنید و دزدی کنید ! Noomi Kovacs مامور تازه کار باید مسیر خود در دنیای جاسوسی شرکتی در این کمدی تاریک جاسوسی که در دهه 1970 اتفاق می افتد بپیماید.

دانلود بازی The Low Road برای کامپیوتر

موضوع و روایت The Low Road: 

1976. Noomi Kovacs – فارغ التحصیل بیش از حد مشتاق از موسسه LeCarre برای جاسوسان استثنایی (L.I.E.S) – به تازگی اولین شغل خود را در بخش اطلاعات بیرونی Penderbrook Motors پیدا کرده است. نومی که در یک دفتر محصور شده و توسط ناظر بداخلاقش – یک مامور سابق دولت رسوا شده ای به نام ترن – دست کم گرفته شده است، باید از همکاران و اطرافیان خود برای کمک به پیشبرد رویای خود برای تبدیل شدن به یک مامور مخفی جهانی استفاده کند. نومی و ترن به محض ورود به میدان، متوجه می شوند که تعقیب رقبایشان توسط شرکتشان به چیزی بسیار شوم تر از «رقابت سالم» کشیده می شود و آن دو مجبور خواهند شد در مسیرهایی که انتخاب کرده اند تجدید نظر کنند. دروغ گفتن، باج‌گیری و دستکاری عاطفی به بزرگ‌ترین دارایی‌های Noomi و Turn تبدیل می‌شوند که راه خود را از طریق… The Low Road طی می‌کنند.

دانلود بازی The Low Road برای کامپیوتر

توصیف:

در دنیای صنعت خودروسازی دهه 1970، The Low Road یک بازی ماجراجویی گرافیکی با نقطه و کلیک است که تیمی از جاسوسان شرکتی را دنبال می کند که به حفاظت (و تصاحب) اسرار صنعت تغییر دهنده بازی اختصاص داده شده اند. «جاده پایین» با سبک بصری منحصربه‌فردی که از نقاشی‌های گواش الهام گرفته شده است و موسیقی تپنده‌ای راک اند رول، بازیکنان را از طریق پازل‌های پیچیده، دوراهی‌های اخلاقی منشعب، و گروه بازیگران عجیب و غریب از شخصیت‌های به یاد ماندنی مجذوب خود می‌کند.

The.Low .Road .Banner3

The Low Road یک بازی پازل و کارآگاهی رازآلود است که در سال 2017 توسط XGen Studios ساخته و منتشر گردیده است. استودیو XGen یک توسعه‌دهنده بازی مستقل است که دارای چندین عنوان برنده جایزه در کامپیوترها، کنسول‌ها، پلتفرم‌های موبایل و وب است. The Low Road دارای یک سبک تصویرسازی دوبعدی دیجیتالی منحصر به فرد است که با تأثیرات تلویزیونی دهه 1970 با دست نقاشی شده است. بیش از 32000 کلمه دیالوگ کمدی تاریک که به طور کامل توسط گروهی از شخصیت ها در این بازی بیان شده است. بازیکنان می توانند از منظر دو عامل جاسوسی شرکتی بازی کنند. در این بازی ادغام داستان سرایی سنتی و بازی جذاب شکل گرفته است. گیم پلی نوستالژیک این بازی نزدیک به سبک نقطه و کلیک تحت تأثیر LucasArts و بازی های کلاسیک سِیرا صورت گرفته است. کامل ترین نسخه ی موجود از این بازی کامپیوتری خاص و هنرمندانه، به صورت آرشیو فشرده سازی شده در لینک های موجود بر روی همین صفحه از وبسایت گیمباتو قرار داده شده تا شما کاربران گرامی آن را با بالاترین سرعت ممکن و به صورت محاسبه حجم نیم بها دانلود و نصب نمائید.

The.Low .Road .Banner4

دیدگاه‌ خود را بنویسید