logo.gamebato

دانلود بازی Just Cause 4 برای کامپیوتر

ریکو رودریگز با یک گروه شبه نظامی به نام سیاه دست که نقشه های بسیار شومی برای آزمایش تسلیحات آزمایشی آب و هوا دارند به مبارزه می پردازد.
امتیاز:
3.9/5
ریکو رودریگز با یک گروه شبه نظامی به نام سیاه دست که نقشه های بسیار شومی برای آزمایش تسلیحات آزمایشی آب و هوا دارند به مبارزه می پردازد.

دانلود بازی Just Cause 4 برای کامپیوتر

در Just Cause 4، به یک تجربه اکشن جهان باز Sandbox وارد شوید و با انتخاب گسترده ای از سلاح ها، وسایل نقلیه و تجهیزات، هرج و مرج ایجاد کنید. بند بال خود را ببندید، قلاب گیره کاملاً قابل تنظیم خود را تجهیز کنید و برای آوردن رعد و برق آماده شوید! با لباس بال خود در آسمان پرواز کنید – Skydive، Base Jump و Free Dive بدون محدودیت! با دشمنان خود در شرایط آب و هوایی شدیداً به هم ریخته، از جمله گردبادهای بلند و طوفان های رعد و برق گرمسیری، مبارزه کنید، و اقدام نمادین Just Cause را به ارتفاعات جدید دیوانه کننده ببرید. از رویدادهای شدید آب و هوایی به نفع خود استفاده کنید، زیرا فیزیک درون بازی قبلاً در بازی دیگری دیده نشده است.

دانلود بازی Just Cause 4 برای کامپیوتر

به Solis خوش آمدید، یک خانه بزرگ جهانی در آمریکای جنوبی با درگیری، ظلم و شرایط آب و هوایی شدید. در بازی Just Cause 4 می بینید که قهرمان سرکش، ریکو رودریگز در سولیس فرود می آید تا به هر قیمتی که شده، حقیقت گذشته خود را کشف کند. شورشی را رهبری کنید و گروه Black Hand را ، که یک سازمان نظامی خصوصی با فناوری پیشرفته است از میان بردارید. با گابریلا مورالس روبرو شوید – خشن ترین، تواناترین و غیرقابل پیش بینی ترین حریف شما تا به حال در هر یک از بازی های سری Just Cause. حقیقت زندگی گذشته پدر ریکو در Solís و آب و هوای شدید آن را کشف کنید. کشور دورافتاده سولیس در آمریکای جنوبی، خانه درگیری، اسرار و خطر را کاوش کنید. از 100 کیلومتر مربع زمین بازی عجیب و غریب، از جنگل های بارانی گرفته تا صحرا، از طریق قله های کوهستانی برفی لذت ببرید. با کاوش در دنیای Solís از شهرهای شلوغ گرفته تا علفزارهای روستایی، تعداد زیادی شگفتی را کشف کنید.

Just.Cause .4.Banner2

Just Cause 4 یک بازی اکشن ماجراجویی است که در سال 2018 توسط استودیو Avalanche توسعه یافته و توسط شعبه اروپایی Square Enix منتشر شده است. این چهارمین بازی از سری Just Cause و دنباله Just Cause 3 در سال 2015 است و در 4 دسامبر 2018 برای کامپیوتر های شخصی با سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شد. در بازی، بازیکن نقش قهرمان سریال، Rico Rodríguez را بر عهده می گیرد که به کشور خیالی Solís می رسد تا The Black Hand، بزرگترین ارتش خصوصی جهان را از بین ببرد. این بازی از نسخه جدید موتور بازی Avalanche’s Apex استفاده می کند. این فناوری جدید به بازی اجازه می دهد تا اثرات آب و هوایی متنوع و شدید از جمله کولاک، طوفان شن، گردباد و غیره را داشته باشد. پس از انتشار بازخوردهای متفاوتی دریافت کرد و نتوانست انتظارات فروش Square Enix را برآورده کند. با این حال اضافه شدن این بازی به مجموعه بازی های وبسایت گیمباتو خالی از لطف نیست و شما مشتاقان بازی های تیراندازی سوم شخص ، می توانید به روز ترین نسخه ی موجود از این بازی رو به صورت فوق فشرده سازی شده و با بالاترین سرعت ممکن از طریق لینک های پائین همین صفحه ، دانلود و به راحتی نصب کنید.

Just.Cause .4.Banner3

دیدگاه‌ خود را بنویسید