logo.gamebato

دانلود بازی Just Cause برای کامپیوتر

یک عامل اجیر شده به نام ریکو رودریکز در جزیره ای گرمسیری به نام سان اسپریتو در تلاش برای سرنگونی دیکتاتوری که شایعه شده بود سلاح های کشتار جمعی دارد فرود می آید.
امتیاز:
3.9/5
یک عامل اجیر شده به نام ریکو رودریکز در جزیره ای گرمسیری به نام سان اسپریتو در تلاش برای سرنگونی دیکتاتوری که شایعه شده بود سلاح های کشتار جمعی دارد فرود می آید.

در Just Cause ، شما یک عامل لاتین و متخصص در تغییر رژیم هستید که توسط آژانس دولتی فوق سری ایالات متحده حمایت می شود که دولت فاسد سن اسپریتو را سرنگون کند. دنیای شما… حکمرانی شما… ایالت سرکش آمریکای جنوبی مظنون به انباشت تسلیحات کشتار جمعی است و این ماموریت شماست که تهدیدی را که این امر برای صلح جهانی ایجاد می کند، نفی کنید. این می تواند به نفع شما باشد که بهشت استوایی در شرف منفجر شدن است زیرا جناح های مختلف برای کسب قدرت در حال رقابت هستند – تمام این ها فقط به یک ضربه ملایم در جهت درست نیاز دارد.

دانلود بازی Just Cause برای کامپیوتر

Just Cause این آزادی را ارائه می دهد که هر طور که می خواهید وظایف خود را انجام دهید: بازی با جناح های جزیره در برابر یکدیگر، برانگیختن شورش در میان توده ها و ایجاد اتحاد با نیروهای شورشی و کارتل های مواد مخدر. این اکشن در یک دنیای بازی با جزئیات فوق‌العاده اتفاق می‌افتد که از بیش از 250000 هکتار کوه، جنگل، سواحل، شهرها و روستاها تشکیل شده است ! این جزیره را می‌توان از طریق زمین، دریا و هوا کاوش کرد، زیرا یکی از متنوع‌ترین و هیجان‌انگیزترین وسایل نقلیه که تا به حال در یک بازی ویدیویی دیده شده است را در اختیار خواهید داشت.

Just.Cause .Banner2

Just Cause یک بازی سوم شخص کامپیوتر در سبک اکشن و ماجراجویی محصول سال 2006 است که در یک محیط جهان باز اتفاق می افتد. این بازی توسط توسعه دهنده سوئدی Avalanche Studios ساخته شده و توسط Eidos Interactive منتشر شده است و اولین بازی از سری Just Cause است. منطقه ای که در طول بازی قابل کاوش است بیش از 1024 کیلومتر مربع (395 مایل مربع) مساحت دارد و بهمراه 21 ماموریت داستان اصلی و بیش از 300 ماموریت جانبی برای تکمیل توصیف شده است. دنباله‌ای بر این بازی که توسط استودیو Avalanche ساخته شده است، توسط Eidos Interactive منتشر شده و توسط Square Enix توزیع شده است، با عنوان Just Cause 2، در مارس 2010 منتشر شد. گیم پلی اصلی از عناصر تیراندازی سوم شخص و یک بازی رانندگی تشکیل شده است، با یک محیط بزرگ و جهان باز که در آن می توان آزادانه حرکت کرد. این کلاسیک قطعاً در همه کلکسیون های بازی های ویدئویی باقی خواهد ماند زیرا زمانی تنها رقیب مستقیم سری بازی های GTA بوده است. از طریق لینک های موجود بر روی همین صفحه، می توانید آخرین به روز رسانی موجود از این بازی رو به صورت فشرده سازی شده و با بالاترین سرعت از وبسایت گیمباتو دانلود و نصب بفرمائید.

Just.Cause .Banner3

دیدگاه‌ خود را بنویسید