logo.gamebato

دانلود بازی Call of Duty: Advanced Warfare برای کامپیوتر

Call of Duty®: Advanced Warfare آینده‌ای قدرتمند را متصور می سازد، جایی که هم تکنولوژی و هم تاکتیک‌ها برای آغاز دوره جدیدی از پیکار در محتوای این فرنچایز تکامل یافته‌اند.
امتیاز:
3.9/5
Call of Duty®: Advanced Warfare آینده‌ای قدرتمند را متصور می سازد، جایی که هم تکنولوژی و هم تاکتیک‌ها برای آغاز دوره جدیدی از پیکار در محتوای این فرنچایز تکامل یافته‌اند.

Call of Duty: Advanced Warfare بازیکنان را در تجربه‌ای پیشگامانه وارد می کند که از سرتیتر های فردا منتشر می‌شود و آینده‌ای را متصور می‌شود که در آن مفهوم فناوری و تاکتیک‌ها در آغاز دوره جدیدی از نبرد و مبارزه برای این فرنچایز تکامل یافته‌اند. در سال 2054، یک شرکت نظامی خصوصی (PMC) با قدرت نجات بشریت از دنیای ویران شده ای که پس از حمله جهانی به ارتش و زیرساخت های آن در تلاش برای بازسازی است، پدید آمده است. شما در پوتین یک سرباز پیشرفته پا قرار خواهید داد.

دانلود بازی Call of Duty Advanced Warfare برای کامپیوتریک سرباز پیشرفته

اسکلت های بیرونی قدرتمند همه جنبه های باعث تکامل آمادگی جنگی یک سرباز می شوند و رزمندگان را قادر می سازند تا با مرگباری پیشرفته استقرار یابند و نیاز به تخصص را از بین ببرند.

معرفی این مکانیک گیم‌پلی، حرکت و عمودیت بهتر بازیکن را از طریق پرش‌های تقویتی و دست و پنجه ای که بهتر می تواند لنگر گاه باشد، توانایی‌های پنهان کاری به وسیله ی پوشش پیشرفته، و بیومکانیک که قدرت، آگاهی، استقامت و سرعت بی‌همتایی را ارائه می‌دهد به بازیکنان می رساند.

با ظهور اسکلت بیرونی و زره‌ها و تسلیحات جدید پیشرفته، هر سربازی برخلاف همیشه در هر منطقه‌ای به آزادی تاکتیکی فرمانروایی می کند، و اساساً شیوه بازی Call of Duty را در همه حالت‌ها تا به زمان خود Call of Duty Advanced Warfare به کلی تغییر می‌دهد.

دانلود بازی Call of Duty Advanced Warfare برای کامپیوتر

Call of Duty Advanced Warfare یک بازی تیراندازی اول شخص است که در سال ۲۰۱۴ توسط Activision منتشر شده است. یازدهمین قسمت اصلی از سری Call of Duty، این بازی توسط Sledgehammer Games برای مایکروسافت ویندوز ساخته شده است. Advanced Warfare اولین عنوان Call of Duty بود که پس از کارهای پشتیبانی این استودیو در Call of Duty: Modern Warfare 3 در کنار Infinity Ward در سال 2011 در درجه اول به رهبری گروه Sledgehammer ساخته شد. Call of Duty: Advanced Warfare با استقبال مثبت منتقدان عرضه شد و نسبت به نسخه قبلی خود یعنی Call of Duty: Ghosts بهبود یافته بود. این بازی برنده چندین جایزه شد و به عنوان یک موفقیت تجاری در نظر گرفته می شود. آخرین نسخه ی منتشر شده ی این بازی به صورت فشرده سازی شده و با لینک مستقیم در جدول موجود بر روی همین صفحه برای دسترسی شما فارسی زبانان قرار گرفته تا بالاترین سرعت ممکن و به صورت محاسبه حجم مصرفی نیم بها آن را از وبسایت گیمباتو دانلود ، نصب کنید و از اجرا و تجربه ی اون لذت ببرید.

Call.of .Duty .Advanced.Warfare.Banner3

دیدگاه‌ خود را بنویسید