logo.gamebato

دانلود بازی Need For Speed Rivals برای کامپیوتر

خط بین تک‌نفره و چند نفره را در این رقابت خیابانی بین پلیس‌ها و مسابقه‌دهنده ها پاک کنید. یکپارچه به دنیایی بپیوندید که در آن همه در حال مسابقه دادن و تعقیب هستند.
امتیاز:
3.9/5
خط بین تک‌نفره و چند نفره را در این رقابت خیابانی بین پلیس‌ها و مسابقه‌دهنده ها پاک کنید. یکپارچه به دنیایی بپیوندید که در آن همه در حال مسابقه دادن و تعقیب هستند.

تجربه کامل Need for Speed Rivals را در اختیار داشته باشید. بازی کامل را به همراه هر شش بسته محتوای قابل دانلود با نسخه کامل دریافت کنید.

ویژگی های کلیدی:

6 بسته اضافی: بسته کامل جگوار، بسته کامل Ferrari Edizioni Speciali، بسته کامل لامبورگینی مفهومی، کونیگزگ Agera One، بسته کامل فیلم، و بسته گاراژ بارگذاری شده را دریافت کنید.

رقابت پرمخاطره: مسابقه‌دهنده‌ها گرگ‌هایی تنها هستند که برای شکوه و عظمت بیرون آمده‌اند و ماشین‌های چابکی را می رانند که برای مسابقه‌های پرسرعت و تعقیب و گریز هایی حماسی ساخته شده‌اند. پلیس ها به صورت تیمی کار می کنند تا با استفاده از تمام قدرت نیروی پلیس، مسابقه دهندگان را شکار و منهدم کنند. هر زمان که دوست دارید نقش‌ها را عوض کنید و از طریق یک سیستم امتیازدهی جدید که امتیازات سرعت شما را به خطر می‌اندازد، شاهد رشد ریسک‌ها باشید.

دانلود بازی Need For Speed Rivals برای کامپیوتر

ماشین شما، هویت شما: خودروهای خود را با تغییرات عملکرد و طراحی شخصی سازی کنید. ماشین خود را با جدیدترین ارتقاء فناوری تعقیب و گریز نیرو دهید و بدنه خود را با رنگ‌های تازه، رنگ‌بندی‌ها، پلاک‌های سفارشی، رینگ‌ها و برگردان‌ها شخصی‌سازی کنید تا ماشین خود را به دنیا نشان دهید.

فناوری تعقیب و گریز: برای تغییر استراتژی تعقیب و گریز خود در حین پرواز!، از جدیدترین فناوری و تغییرات تعقیب استفاده کنید. مسابقه‌دهنده‌ها با استفاده از انفجارهای توربو، پارازیت‌ها و پالس‌های الکترومغناطیسی از پلیس فرار می‌کنند. پلیس‌ها برای تهاجم های سلطه جویانه، با استفاده از امواج شوک، نوارهای میخی، و فراخوانی موانع پلیس یا پشتیبانی هلیکوپتر مسلح خواهند شد.

Need.For .Speed .Rivals.Banner2

Need for Speed Rivals یک بازی مسابقه‌ای است که در سال ۲۰۱۳ با همکاری Ghost Games و Criterion Games ساخته شد و توسط Electronic Arts منتشر شد. این بیستمین قسمت از سری Need for Speed و اولین عنوان برای Ghost Games است که به عنوان توسعه‌دهنده اصلی این سری برای تمام قسمت‌های بعدی غیر موبایلی تا سال 2020 شناخته می‌شود. Rivals دارای یک سیستم پیشرفت شغلی برای پلیس ها و مسابقه دهندگان است. پس از تکمیل هر مجموعه از اهداف، بازیکن در سطح بالاتر قرار می گیرد و محتوای جدیدی را باز می کند و مجموعه دیگری از اهداف برای انتخاب به او ارائه می شود. نسخه ی کامل و فشرده سازی شده ی این شبیه ساز اتومبیلرانی هیجان انگیز را می توانید با استفاده از لینک های موجود بر روی همین صفحه، از سرور های قدرتمند وبسایت گیمباتو دانلود و نصب کنید.

دانلود بازی Need For Speed Rivals برای کامپیوتر

دیدگاه‌ خود را بنویسید