logo.gamebato

دانلود بازی Devil May Cry HD Collection برای کامپیوتر

بازی‌های اکشن محبوب Devil May Cry، Devil May Cry 2 و Devil May Cry 3 Special Edition در یک مجموعه بازمی‌گردند!
امتیاز:
3.9/5
بازی‌های اکشن محبوب Devil May Cry، Devil May Cry 2 و Devil May Cry 3 Special Edition در یک مجموعه بازمی‌گردند!

در مجموعه Devil May Cry HD Collection بازی‌های اکشن محبوب Devil May Cry، Devil May Cry 2 و Devil May Cry 3 Special Edition در یک مجموعه بازمی‌گردند! به عنوان دانته، شکارچی نهایی شیطان، به شخصیت‌های جذابی مانند تریش، لیدی و لوسیا و نیروهایشان می‌پیوندید و برای اولین بار با سرعت 60 فریم در ثانیه از اکشن‌های باورنکردنی لذت خواهید برد.

دانلود بازی Devil May Cry HD Collection برای کامپیوتر

Devil May Cry: اولین حضور دانته، شکارچی نهایی شیطان! با جریان خون یک جنگجوی اهریمنی افسانه ای در رگ هایش، دانته با پادشاه جهان اموات، موندوس روبرو می شود. 

Devil May Cry 2: به همراه شیطان برقصید. دهه‌ها پس از بازی اول، این دنباله حرکاتی مانند دویدن بر روی دیوار و طوفان باران را اضافه می‌کند و اکشن دانته را به سطح بعدی شیک شدن خود می‌رساند. حالت جایزه Bloody Palace نیز اولین حضور خود را دارد.

Devil May Cry 3 Special Edition: این پیش درآمد اولین Devil May Cry، برادر دوقلوی دانته به نام Vergil را معرفی می کند. سبک بازی خود را با انتخاب از سبک های مختلف برای ارتقاء سطح و به دست آوردن حرکات و توانایی های جدید سفارشی سازی کنید.

دانلود بازی Devil May Cry HD Collection برای پی سی

Devil May Cry یک سری بازی اکشن ماجراجویی است که توسط Hideki Kamiya ساخته شده است. این بازی در درجه اول توسط Capcom توسعه داده و منتشر شده است. این سری بازی ها در مورد دانته شکارچی شیاطین و تلاش های او برای خنثی کردن حملات اهریمنان مختلف به زمین است. گیم پلی آن شامل صحنه های جنگی است که در آن بازیکن باید سعی کند زنجیره های طولانی حملات را گسترش دهد، از آسیب اجتناب کند و نبردهای سبک محور را به نمایش بگذارد. این مبارزه به همراه زمان و تعداد آیتم های جمع آوری و استفاده شده در درجه بندی عملکرد بازیکن در نظر گرفته می شود. در سراسر این سری، شخصیت های جدید با مهارت های منحصر به فرد در دسترس هستند. این مجموعه بازی بهترین فرصت برای تجربه ی این بازی های کلاسیک در زمانه ی مدرن است. این مجموعه را به صورت فشرده سازی شده و با بالاترین سرعت، می توانید از سرور های قدرتمند گیمباتو، به صورت محاسبه حجم مصرفی نیم بها از طریق لینک های زیر دانلود و نصب کنید.

Devil.May .Cry .HD .Collection.Banner3

دیدگاه‌ خود را بنویسید