logo.gamebato

دانلود بازی Cult of the Lamb برای کامپیوتر

فرقه خود را در سرزمین پیامبران دروغین راه اندازی کنید، به مناطق مختلف و مرموز بروید تا یک جامعه وفادار از پیروان جنگلی ایجاد کنید و کلام خود را گسترش دهید تا به یک فرقه واقعی تبدیل شوید !
امتیاز:
3.9/5
فرقه خود را در سرزمین پیامبران دروغین راه اندازی کنید، به مناطق مختلف و مرموز بروید تا یک جامعه وفادار از پیروان جنگلی ایجاد کنید و کلام خود را گسترش دهید تا به یک فرقه واقعی تبدیل شوید !

Cult of the Lamb بازیکنان را در نقش یک بره تسخیر شده قرار می دهد که توسط یک غریبه شوم از نابودی نجات می‌یابد و باید بدهی خود را با ایجاد یک پیروی وفادارانه به نام او بازپرداخت کنند. فرقه خود را در سرزمین پیامبران دروغین راه اندازی کنید، به مناطق مختلف و مرموز بروید تا یک جامعه وفادار از پیروان جنگلی ایجاد کنید و کلام خود را گسترش دهید تا به یک فرقه واقعی تبدیل شوید.

دانلود بازی Cult of the Lamb برای کامپیوترگله خود را بسازید

منابع را جمع آوری کنید و از آنها برای ساختن سازه های جدید استفاده کنید، مراسم تاریکی را برای دلجویی از خدایان انجام دهید، و برای تقویت ایمان گله خود موعظه انتشار دهید.

ناباوران را نابود کنید

دنیای گسترده و تصادفی ایجاد شده را کاوش کنید، با انبوهی از دشمنان مبارزه کنید و رهبران فرقه های رقیب را شکست دهید تا قدرت آنها را جذب کنید و تسلط فرقه خود را اثبات کنید.

سخن خویش را پخش کنید

گله خود را آموزش دهید و برای کشف و شروع اسرار چهار منطقه مرموز وارد تلاش شوید. غیر مؤمنان را پاک کنید، روشنگری را گسترش دهید، و مراسم عرفانی را در سفر انجام دهید تا خدای توانای بره شوید.

دانلود بازی Cult of the Lamb برای پی سی

Cult of the Lamb یک بازی ویدئویی سرکشانه است که توسط توسعه دهنده مستقل Massive Monster ساخته شده و توسط Devolver Digital منتشر شده است. این بازی در 11 آگوست 2022 برای ویندوز (کامپیوتر) منتشر شد. بازی یک بره تسخیر شده را دنبال می کند که توسط غریبه ای خداگونه به نام “The One Who Waits” از مرگ نجات می یابد و باید بدهی خود را با ایجاد یک گله از پیروان وفادار به نام خود بازپرداخت کند. Cult of the Lamb پس از انتشار، عموماً نقدهای مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کرد و از گیم پلی و ارزش بازپخش آن تمجید شد. این بازی شامل محدودیت سنی نمی باشد و همه ی سنین می توانند از زیبایی آن لذت ببرند، دو نسخه ی به روز اما متفاوت این بازی ، به صورت فشرده سازی شده و با بالاترین سرعت ممکن دانلود ، از هم اکنون در وبسایت گیمباتو برای شما سروران قرار داده می شود.

Cult.of .the .Lamb .Banner3

دیدگاه‌ خود را بنویسید