logo.gamebato

دانلود بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy برای کامپیوتر

در این بازی سوم شخص اکشن-ماجراجویی، چکمه‌های جت Star-Lord را برای یک سواری وحشیانه در سراسر کیهان روشن کنید، برداشتی تازه از نگهبانان کهکشان مارول.
امتیاز:
3.9/5
در این بازی سوم شخص اکشن-ماجراجویی، چکمه‌های جت Star-Lord را برای یک سواری وحشیانه در سراسر کیهان روشن کنید، برداشتی تازه از نگهبانان کهکشان مارول.

در Marvel’s Guardians of the Galaxy با نگهبانان غیرقابل پیش بینی در کنار شما، از یک موقعیت انفجاری به موقعیت دیگر، با شخصیت های اصلی و نمادین مارول که در کشمکش برای سرنوشت جهان گرفتار شده اند، حرکت کنید. یک فرد تند و سریع (مطمئنا نه شما) زنجیره ای از رویدادهای فاجعه بار را به راه انداخته است، و تنها شما می توانید نگهبانان غیرقابل پیش بینی را به اندازه کافی کنار هم نگه دارید تا با فروپاشی کامل بین سیاره ای مبارزه کنید. از Element Blasters، ضربات تگ تیم، دراپ‌کیک‌های جت بوت استفاده کنید، هیچ چیز خارج از محدودیت نیست.

دانلود بازی Marvel's Guardians of the Galaxy برای کامپیوتر

در نگهبانان کهکشان مارول، بازیکن کنترل پیتر کویل / استار-لرد را از منظر سوم شخص به عهده می گیرد. بازیکن می تواند از تفنگ های عنصری Star-Lord برای شکست دادن دشمنان استفاده کند. بلسترهای او چهار حالت شلیک متناوب دارند. شلیک های یخ به طور موقت دشمنان را منجمد می کنند، شلیک های رعد و برق آنها را بیهوش می کند، ضربات باد دشمنان را به سمت Star-Lord دور می کند، و شات های پلاسما باعث آسیب آتشین به شخصیت های رئیس (باس ها) می شود. سایر اعضای تیم اصلی که شامل Gamora، Rocket Raccoon، Groot و Drax the Destroyer می‌شوند، مستقیماً قابل بازی نیستند زیرا توسط هوش مصنوعی کنترل می‌شوند.

دانلود بازی Marvel's Guardians of the Galaxy برای کامپیوترMarvel’s Guardians of the Galaxy یک بازی اکشن ماجراجویی در سال ۲۰۲۱ است که توسط Eidos-Montréal توسعه یافته و توسط شعبه اروپایی Square Enix منتشر شده است. این بازی بر اساس تیم ابرقهرمانی مارول کامیکس Guardians of the Galaxy، در تاریخ 26 اکتبر 2021 برای ویندوز (کامپیوتر) منتشر شد. نگهبانان کهکشان مارول، نقدهای مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد، با تحسین برای روایت، ارائه و شخصیت‌هایش، و اما برخی از انتقادات را برای راه و روش مبارزه‌اش. با این حال، بازی نتوانست انتظارات فروش ناشر Square Enix را برآورده کند. با تمام خوبی ها و بدی های این بازی ، نگهبانان و داستان آن ها قطعاً طرفداران پر و پا قرص خودش را دارد و آخرین نسخه ی موجود از ورژن فشرده سازی شده ی این بازی بر روی همین صفحه وبسایت گیمباتو برای دسترسی شما عزیزان قرار گرفته تا اون رو به صورت نیم بها، دانلود ، نصب و اجرا کنید.

Redout.Enhanced.Edition.Banner3 2

دیدگاه‌ خود را بنویسید