logo.gamebato

دانلود بازی The Stanley Parable: Ultra Deluxe برای کامپیوتر

The Stanley Parable: Ultra Deluxe یک تصور مجدد مبسوط از The Stanley Parable منتشر شده در سال 2013 است. شما در نقش استنلی بازی خواهید کرد و در نقش استنلی بازی نخواهید کرد.
امتیاز:
3.9/5
The Stanley Parable: Ultra Deluxe یک تصور مجدد مبسوط از The Stanley Parable منتشر شده در سال 2013 است. شما در نقش استنلی بازی خواهید کرد و در نقش استنلی بازی نخواهید کرد.

دانلود بازی The Stanley Parable: Ultra Deluxe برای کامپیوتر در The Stanley Parable: Ultra Deluxe شما یک انتخاب خواهید کرد ، و ناتوان خواهید شد. شما The Stanley Parable: Ultra Deluxe را بازی نمی کنید که برنده شوید. The Stanley Parable بازی است که شما را بازی می کند ! The Stanley Parable یک بازی ویدئویی مبتنی بر داستان است که توسط توسعه دهندگان Davey Wreden و William Pugh طراحی و نوشته شده است. این بازی دارای مضامینی در زمینه تولید و توسعه ی بازی ها مانند قدرت انتخاب در بازی های ویدیویی، رابطه بین سازنده و بازیکنان یک بازی و تقدیر/سرنوشت است. 

دانلود بازی The Stanley Parable: Ultra Deluxe برای کامپیوتر

در بازی، بازیکن یک قهرمان بی صدا به نام استنلی را در کنار روایتگریِ بازیگر بریتانیایی کِوان برایتینگ (Kevan Brightin) هدایت می کند. با پیشرفت داستان، بازیکن با مسیرهای متفاوتی روبرو می شود. بازیکن ممکن است با دستورات راوی مخالفت کند، که در صورت عدم اطاعت، در داستان گنجانده می شود و مسیر بازی تغییر خواهد کرد. بسته به انتخاب های انجام شده، بازیکن قبل از بازنشانی بازی به ابتدا با پایان های مختلفی روبرو می شود.

دانلود بازی The Stanley Parable: Ultra Deluxe برای کامپیوتر

نسخه ی به روز رسانی شده ی The Stanley Parable: Ultra Deluxe (2022): 

Ultra Deluxe پایان های بازی را بیشتر گسترش می دهد، از جمله مسیرهای بیشتر، محیط های جدید و پایان های جایگزین.

در محتوای Ultra Deluxe مجموعه ای از پایان ها وجود دارد که باعث شروع بعدی می شود. بازیکن در نقش استنلی منطقه جدیدی از بازی را کشف می کند که “محتوای جدید” را اعلام می کند، اما به خاطر بی میلی راوی، محتوا بسیار کم است. در ریست بعدی بازی، راوی استنلی را به منطقه جدیدی به نام Memory Zone راهنمایی می‌کند، که تمام ستایش‌هایی را که The Stanley Parable دریافت کرده بود، بازگو می‌کند، اما به زودی منطقه‌ای پر از بخار پیدا می‌کند (به عنوان “گاز تحت فشار” در نسخه‌های کنسولی) نظرات کاربران که به بازی انتقاد می‌کنند، راوی را به ناراحتی بیشتر می‌کشاند که The Stanley Parable به اندازه کافی خوب نبود. در بازنشانی دیگر، راوی استنلی را به ویترینی از ویژگی‌های The Stanley Parable 2 راهنمایی می‌کند که از جمله آن‌ها شامل مجسمه‌های کلکسیونی برای جستجو در بازی و یک «سطل اطمینان» است که در بازی‌های بعدی ظاهر می‌شود و می‌توان از آن برای تغییر بیشتر موارد پایان های اولیه بازی استفاده کرد.

دانلود بازی The Stanley Parable: Ultra Deluxe برای کامپیوترعلاوه بر این، بازی از نظر بصری ارتقا یافته است تا فناوری مدرن را منعکس کند و در عین حال لحن اصلی بازی را حفظ کند. در The Stanley Parable: Ultra Deluxe، هر چیزی که به یاد دارید دوباره ساخته شده است، اما به نوعی متفاوت است. ما قبلا اینجا بودیم، نه؟ آیا استنلی هنوز همان چیزی است که در آن زمان بود؟ یا این شما هستید که تغییر کرده اید ؟! این بازی خاص پسند از طریق لینک های پائین همین صفحه از وبسایت گیمباتو در دسترس شماست تا تمام زوایای پنهان مراحل ساخت و توسعه ی یک بازی ویدئویی را از نزدیک بتوانید لمس کنید. فراموش نکنید که پایان، هیچگاه پایان نیست…

دیدگاه‌ خود را بنویسید