logo.gamebato

دانلود بازی Evil West برای کامپیوتر

با سبک و سیاقی خاص در نبردهای عمیق و انفجاری با هیولاهای تشنه به خون مبارزه کنید و به یک ابرقهرمان در غرب وحشی تبدیل شوید.
امتیاز:
3.9/5
با سبک و سیاقی خاص در نبردهای عمیق و انفجاری با هیولاهای تشنه به خون مبارزه کنید و به یک ابرقهرمان در غرب وحشی تبدیل شوید.

لوگوی بازی Evil West

در Evil West یا غرب شیطانی ، یک تهدید تاریک، غرب قدیمی را می بلعد. به صورت انفرادی یا تعامل، با سبک و طرح خاص خودتان در مبارزات انفجاری و احشایی با هیولاهای تشنه به خون مبارزه کنید. انبوهی از خون آشام ها را با دستکش برقی خود از بین ببرید و به یک ابرقهرمان در غرب وحشی تبدیل شوید.

دانلود بازی Evil West برای کامپیوتریک تهدید تاریک، مرزهای آمریکا را می بلعد. به عنوان یکی از آخرین ماموران در یک موسسه فوق سری شکار خون آشام، شما آخرین خط بین بشریت و یک وحشت ریشه دار هستید که اکنون از سایه ها بیرون می آید. برخیزید تا به یک ابرقهرمان غرب وحشی تبدیل شوید، تهدید خون آشام ها را ریشه کن کنید و ایالات متحده را نجات دهید!

دانلود بازی Evil WestEvil West یک بازی تیراندازی از منظر سوم شخص است که توسط Flying Wild Hog توسعه یافته و توسط Focus Entertainment منتشر شده است. این بازی در 22 نوامبر 2022 برای ویندوز، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری X/S منتشر شده است. در بازی، بازیکن کنترل جسی رنتیر، یک شکارچی خون آشام را به عهده می گیرد. جسی به سلاح های گرم قدرتمندی از جمله یک تپانچه شش تیر، یک تفنگ و یک شعله افکن، و سلاح های درگیری های فاصله ی نزدیک، از جمله یک دستکش مجهز است که می تواند انرژی الکتریکی و تبر را جمع کند. غرب شیطانی به صورت فشرده سازی شده و با بااترین سرعت ممکن برای دانلود با محاسبه حجم مصرفی نیم بها، از امرو بر روی وبسایت گیمباتو برای دسترسی شما عزیزان قرار می گیرد. شکار خوبی داشته باشید !

دانلود بازی Evil West برای کامپیوتر

دانلود بازی Evil West برای کامپیوتر - گیمباتودانلود بازی Evil West برای کامپیوتر | گیمباتو

دانلود بازی Evil West برای کامپیوتر (ویندوز) | Evil West game for PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 10 (64 bits) or Higher

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.36

دیدگاه‌ خود را بنویسید