logo.gamebato

دانلود بازی LEGO® Star Wars™: The Skywalker Saga برای کامپیوتر

تمام 9 اپیزود نمادین را در آخرین قسمت LEGO Star Wars بازی کنید. یکی از دوست‌داشتنی‌ترین حماسه‌های سینما را در قالب لگو بازی کنید، همانطور که کنترل بازیگران The Skywalker Saga: حماسه‌ای چهل و دو ساله در حال ساخت است را به دست می گیرید.
امتیاز:
3.9/5
تمام 9 اپیزود نمادین را در آخرین قسمت LEGO Star Wars بازی کنید. یکی از دوست‌داشتنی‌ترین حماسه‌های سینما را در قالب لگو بازی کنید، همانطور که کنترل بازیگران The Skywalker Saga: حماسه‌ای چهل و دو ساله در حال ساخت است را به دست می گیرید.

در LEGO® Star Wars™: The Skywalker Saga کهکشان و فضا متعلق به شماست. لحظات به یاد ماندنی و اکشن بی وقفه را از هر نه فیلم حماسه اسکای واکر که با طنز خاص لگو بازسازی شده اند، تجربه کنید. سه‌گانه‌ها را به هر ترتیبی کاوش کنید – بازیکنان داستان حماسی هر نه فیلم در حماسه اسکای‌واکر را دوباره زنده خواهند کرد و همه چیز با انتخاب سه‌گانه انتخابی خود برای شروع سفر شروع می‌شود.

دانلود بازی LEGO® Star Wars™: The Skywalker Saga برای کامپیوتربه عنوان قهرمانان و شروران نمادین بازی کنید – بیش از 300 شخصیت قابل بازی از سراسر کهکشان. مکان های افسانه ای را کشف کنید – بازیکنان می توانند از مکان های شناخته شده از فیلم های حماسه Skywalker مورد علاقه خود شخصاً بازدید کنند. آنها می توانند قفل های موجود را باز کنند و این آزادی را داشته باشند که به طور یکپارچه به 23 سیاره سفر کنند و در حماسه بازی کنند یا ماموریت های هیجان انگیز را کشف کنند و به آن ها پی ببرند. فرماندهی به وسایل نقلیه قدرتمند – بیش از 100 وسیله نقلیه از سراسر کهکشان برای فرماندهی در اختیار بازیکنان قرار دارند.

دانلود بازی LEGO® Star Wars™: The Skywalker SagaLego Star Wars: The Skywalker Saga یک بازی اکشن ماجراجویی با موضوع لگو است که در سال ۲۰۲۲ توسط Traveller’s Tales توسعه یافته و توسط Warner Bros. Interactive Entertainment منتشر شده است. این ششمین ورودی از سری بازی‌های ویدیویی Lego Star Wars از TT Games و جانشین Lego Star Wars: The Force Awakens در سال ۲۰۱۶ است. این بازی تمام نه قسمت سری فیلم‌های Skywalker Saga را با شخصیت‌های اضافی بر اساس دیگر فیلم‌ها و مجموعه‌های تلویزیونی جنگ ستارگان که به‌صورت DLC منتشر شده‌اند، اقتباس می‌کند. شما می توانید کامل و به روز ترین نسخه ی موجود این بازی به همراه 10 عدد DLC نسخه ی Galactic Edition این بازی رو همین حالا با استفاده از لینک های موجود بر روی همین صفحه از گیمباتو دانلود و نصب نمائید. شاید که قدرت با شما باشد یا همان May The Forc Be With You!

دانلود بازی Lego Star Wars The Skywalker Saga برای PC

دیدگاه‌ خود را بنویسید