logo.gamebato

دانلود بازی Psychonauts 2 برای کامپیوتر

Psychonauts 2 با ترکیب ماموریت‌های عجیب و غریب و توطئه‌های مرموز، یک بازی پلتفرم ماجراجویی با سبک سینمایی و هزاران قدرت روانی قابل تنظیم و سفارشی سازی است.
امتیاز:
3.9/5
Psychonauts 2 با ترکیب ماموریت‌های عجیب و غریب و توطئه‌های مرموز، یک بازی پلتفرم ماجراجویی با سبک سینمایی و هزاران قدرت روانی قابل تنظیم و سفارشی سازی است.

رازپوتین “راز” آکواتو، آکروبات آموزش دیده و روانشناس جوان قدرتمند، به رویای مادام العمر خود یعنی پیوستن به سازمان بین المللی جاسوسی روانی معروف به Psychonauts جامه عمل پوشانده است! اما این ابر جاسوسان روانی در دردسر افتاده اند. رهبر آنها از زمانی که از یک آدم ربایی نجات یافته است، مثل قبل نبوده است، و بدتر از آن، یک موش کور در مقر آنان پنهان شده است.

دانلود بازی Psychonauts 2

Psychonauts 2 با ترکیب ماموریت‌های عجیب و غریب و توطئه‌های پر رمز و راز، یک بازی پلتفرم ماجراجویی با سبک سینمایی و هزاران قدرت روانی قابل تنظیم و سفارشی سازی است.Psychonauts 2 خطر، هیجان و خنده را به همان اندازه ارائه می کند، زیرا بازیکنان راز را در سفری در ذهن دوستان و دشمنان در تلاش برای شکست دادن یک شرور روانی قاتل راهنمایی می کنند.

دانلود بازی Psychonauts 2

Psychonauts 2 یک بازی پلتفرمی است که توسط Double Fine توسعه یافته و توسط Xbox Game Studios منتشر شده است. این بازی در مراسم The Game Awards 2015 معرفی شد و در 25 آگوست 2021 یعنی تقریباً شش سال بعد برای کامپیوتر های شخص (مایکروسافت ویندوز) منتشر شد. مانند بازی قبلی، بازیکن راز، آکروبات جوانی را کنترل می‌کند که در حال آموزش برای تبدیل شدن به یک روان‌نورد یا Psychonaut، عضو یک گروه ضربت بین‌المللی است که از توانایی‌های روانی خود برای متوقف کردن افرادی که با نیروهای روانی خود اعمال پلید انجام می‌دهند، استفاده می‌کند. قسمت اول این بازی رو با کلیک بر روی Psychonauts می توانید بیابید.

Psychonauts.2.Banner3

آخرین نسخه ی موجود از بازی Psychonauts 2 را می توانید با استفاده از لینک های موجود بر روی همین صفحه، از گیمباتو به صورت محاسبه حجم مصرفی نیم بها و با بالاترین سرعت دانلود و نصب نمائید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید