logo.gamebato

دانلود بازی art of rally برای کامپیوتر

مسابقه در دوران طلایی رالی. اتومبیل‌های نمادین دهه 60 تا گروه B را در مراحل چالش برانگیز از طریق محیط‌های سبک وار الهام‌گرفته از مکان‌های واقعی در سراسر جهان برانید. آیا به هنر رالی تسلط خواهید یافت ؟
امتیاز:
3.9/5
مسابقه در دوران طلایی رالی. اتومبیل‌های نمادین دهه 60 تا گروه B را در مراحل چالش برانگیز از طریق محیط‌های سبک وار الهام‌گرفته از مکان‌های واقعی در سراسر جهان برانید. آیا به هنر رالی تسلط خواهید یافت ؟

دانلود بازی art of rally برای ویندوز

art of rally یا هنر رالی یک تجربه سبک وار الهام گرفته شده از دوران طلایی رالی از خالق بازی Absolute Drift است. در سراسر جهان از طریق محیط های رنگارنگ و سبک وار در نمای بالا به پایین مسابقه دهید. برای مقام اول در تابلوهای امتیازات با چالش های مختلف رقابت کنید. آیا به هنر رالی تسلط خواهید یافت ؟!

دانلود بازی art of rally برای دسکتاپ

دوران طلایی رالی را در حالت حرفه ای تجربه کنید، با سفر در 78 مرحله از فنلاند تا ساردینیا، نروژ، ژاپن، آلمان، کنیا و اندونزی. پشت فرمان خودروهای قدیمی مورد علاقه خود، از دهه 60 تا 80، گروه B، گروه S و گروه A قرار بگیرید. از گزینه‌های مناسب برای بازیکنان مبتدی تا حالت‌های رانندگی که متخصص‌ترین رانندگان را به چالش می‌کشند، همه بازیکنان می‌توانند با استفاده از ترفندهای رانندگی رالی مورد علاقه خود در مسابقه‌ها مقابله کنند: تلنگر اسکاندیناوی، فرمان دادن در جهت مخالف، ترمز گرفتن با پای چپ، دور زدن با ترمز دستی.با حالت یکپارچه عکاسی و پخش مجدد در محیط و طول بازی، مهارت های رانندگی خود یا به سادگی مناظر مورد علاقه خود را به دیگران نیز با بالا ترین کیفیت نشان دهید.

دانلود بازی art of rally

Art of Rally (به معنی هنر رالی و با طراحی art of rally) یک بازی ویدیویی شبیه ساز مسابقه‌ای است که توسط Funselektor Labs به صورت مستقل ساخته و منتشر شده است. بر اساس گزارش گردآورنده تارنمای نقد و بررسی متاکریتیک، Art of Rally برای PC و Xbox Series X/S نقدهای «به طور کلی مطلوب» دریافت کرد. مارتین رابینسون از Eurogamer این بازی را توصیه کرد و از آن به عنوان “فوق العاده قابل بازی” و “به شدت شیک” یاد کرد. این بازی چشم نواز و آرامش بخش رو که حسابی می تونه برای طرفداران و بازیکنانش لذت بخش باشه، از طریق لینک های موجود بر روی همین صفحه از وبسایت گیمباتو ، به صورت محاسبه حجم مصرفی نیم بها و با بالا ترین سرعت ممکن دانلود و نصب نمایید.

art.of .rally .Banner3

دیدگاه‌ خود را بنویسید