logo.gamebato

دانلود بازی Crysis 3 Remastered برای کامپیوتر

تجربه ی شوتر اول شخص تک‌نفره ی نمادین، Crysis 3 را تجربه کنید که برای استفاده از سخت‌افزار های امروزی در Crysis 3 Remastered بهینه شده است.
امتیاز:
3.9/5
تجربه ی شوتر اول شخص تک‌نفره ی نمادین، Crysis 3 را تجربه کنید که برای استفاده از سخت‌افزار های امروزی در Crysis 3 Remastered بهینه شده است.

Crysis 3 Remastered اینجاست تا بهترین تجربه ممکن از DirectX 11 رو برای هواداران این فرنچایز تیراندازی اول شخص به ارمغان بیاره. در بازی Crysis 3 Remastered، سرنوشت جهان بار دیگر در دستان شماست. با بازگشت به نبرد به عنوانابر سرباز PROPHET، با استفاده از کمان Predator با بارگیری خودکار قدرتمند که تیرهای الکتریکی، انفجاری و کربنی را شلیک می‌کند، با دشمنان جدید و قدیمی ای مقابله کنید که صلحی را که برای دستیابی به آن در Crysis 2 Remastered سخت تلاش کرده‌اید، تهدید می‌کنند.

دانلود بازی Crysis 3 Remastered برای کامپیوترجستجو برای بیگانه آلفا سف ادامه دارد، اما اکنون باید حقیقتی را که در پشت C.E.L.L وجود دارد نیز افشا کنید. شرکتی که شهر نیویورک را به یک جنگل بارانی شهری گسترده تبدیل کرده است که توسط یک نانو گنبد غول پیکر محافظت شده است. با مجهز شدن به Nanosuit افسانه‌ای خود، باید ارزیابی کنید، تطبیق دهید، و هنگام انتخاب مسیر خود و مبارزه در هفت منطقه مجزا، به خط دشمنان حمله کنید.

با استفاده از فناوری برتر Nanosuit، حریفان خود را در یک شعله زور بی رحمانه نابود کنید، یا از مخفی کاری برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنید و به ناجی خاموش بشریت تبدیل شوید. هیچ راه اشتباهی برای نجات دنیا وجود ندارد.

Crysis.3.Remastered.Banner2Crysis 3 Remastered یک بازی تیراندازی اول شخص است که در سال 2022 توسط Crytek ساخته و منتشر شده است. این سومین بازی از سری Crysis است که دنباله‌ای بر بازی ویدیویی Crysis 2 در سال 2011 است. هنگام مواجهه با دشمنان، بازیکنان می توانند با استفاده از تفنگ یا کمان مرکب، استفاده از مواد منفجره مانند نارنجک و C4 یا با انجام یک حمله از فاصله نزدیک، آنها را شکست دهند.

کرک نهایی FLT این بازی خارق العاده هم اکنون در گیمباتو قرار گرفته و از طریق لینک های زیر به صورت رایگان و با بالاترین سرعت ممکن و نیم بها در دسترس است، زمان را از دست ندهید و همین حالا این سه گانه ی زیبا رو تجربه کنید.

Crysis.3.Remastered.Banner3

دیدگاه‌ خود را بنویسید