logo.gamebato

دانلود بازی Crysis 2 Remastered برای کامپیوتر

کمپین افسانه‌ای تک‌نفره را از شوتر کلاسیک اول شخص، Crysis 2، که برای سخت‌افزار امروزی در Crysis 2 Remastered بهینه‌سازی شده است، دوباره زنده کنید.
امتیاز:
3.9/5
کمپین افسانه‌ای تک‌نفره را از شوتر کلاسیک اول شخص، Crysis 2، که برای سخت‌افزار امروزی در Crysis 2 Remastered بهینه‌سازی شده است، دوباره زنده کنید.

Crysis 2 Remastered بالاخره بعد از سال ها انتظار و ماه ها تأخیر، بالاخره شرکت کرایتک پورت اصلی بازی مناسب برای سخت افزار امروزی را منتشر کرد. پس از وقایع پیشگامانه Crysis اصلی، بیگانگان به دنیای ویران شده توسط بلایای آب و هوایی بازگشتند. زمانی که مهاجمان نیویورک را خراب می‌کنند و حمله‌ای را آغاز می‌کنند که نابودی کامل نوع بشر را تهدید می‌کند، فقط شما فن‌آوری لازم برای رهبری مبارزه را دارید. 

دانلود بازی Crysis 2 Remastered

با بازی به عنوان یک سرباز فوق العاده مجهز به Nanosuit 2.0 ارتقا یافته، باید با استفاده از توانایی های مخفی کاری، زره و قدرت آن، خود را با میدان جنگ وفق دهید. Nanosuit و سلاح های خود را در زمان واقعی سفارشی کنید و قدرت های جدید باورنکردنی را در حین مبارزه برای بقای بشریت باز کنید.

Crysis 2 Remastered

کرایسیس 2 یک بازی تیراندازی اول شخص است. بازیکن نقش یک نیروی دریایی به نام آلکاتراز را بر عهده می گیرد. مشابه نسخه قبلی خود، آزادی سفارشی سازی سلاح ها و توانایی ها را فراهم می کند. Crytek می خواست از ساختن بازی دیگری که در یک محیط جنگلی واقعی قرار دارد (مانند Far Cry و Crysis) اجتناب کند. به منظور رسیدن به این هدف شهر نیویورک را “جنگل شهری” نامیده اند. بازی Crysis 2 Remastered را می توانید از طریق لینک های زیر از گیمباتو دانلود و نصب کنید. قسمت سوم بازی کرایسیس را می توانید با کلیک بر روی Crysis 3 Remastered دانلود کنید.

Crysis.2.Remastered.Banner3

دیدگاه‌ خود را بنویسید