logo.gamebato

دانلود بازی Nioh 2 – The Complete Edition برای کامپیوتر

در این اکشن RPG بزرگ به نبرد با انبوهی از یوکای ها بپردازید . قهرمان خود را بسازید و در طول دوره Sengoku از طریق مکان های بی شماری در سراسر کشور ژاپن وارد ماجراجویی شوید. 
امتیاز:
3.9/5
در این اکشن RPG بزرگ به نبرد با انبوهی از یوکای ها بپردازید . قهرمان خود را بسازید و در طول دوره Sengoku از طریق مکان های بی شماری در سراسر کشور ژاپن وارد ماجراجویی شوید. 

هیجان مقابله با انبوهی از یوکای های ترسناک را در نبرد تا مرگ در این اکشن RPG وحشیانه مازوکور تجربه کنید. قهرمان اصلی خود را بسازید و وارد ماجراجویی شوید که شما را در مناطق ویران شده در سراسر ژاپن در دوره Sengoku خواهد برد.

Nioh.2.Banner1
دانلود بازی Nioh 2

مانند عنوان قبلی که مورد تحسین طرفداران و منتقدان قرار گرفت، Nioh 2 حاوی یک داستان عمیق اصلی پیرامون فرماندهان نظامی از دوره Sengoku است. با این حال، Nioh 2 با گنجاندن قابلیت جدید Yokai Shift که به قهرمان داستان اجازه می‌دهد از فرم‌های قدرتمند جدید برای شکست حتی قدرتمندترین یوکای‌ها در جنگ استفاده کند، که نشان می دهد محتوای این بازی فراتر از نسخه قبلی خود است. چیزی که در Nioh 2 تازگی دارد، این است دشمنان شما اکنون می توانند یک قلمرو تاریک ایجاد کنند که خطرات نبرد را بالا می برد و چالش های جدیدی را برای قهرمان شما ایجاد می کند تا بر آن غلبه کند.

امیدواریم از غلبه بر هیولاهای ترسناک لذت ببرید و تاریکی خود را در دنیای Nioh 2 آزاد کنید.

Nioh.2.Banner2
دانلود بازی Nioh 2 The Complete Edition

Nioh 2 یک بازی کامپیوتری در سبک اکشن نقش آفرینی است که توسط Team Ninja و Kou Shibusawa برای پلی استیشن 4 ساخته شده است. توسط Koei Tecmo در ژاپن و Sony Interactive Entertainment در سراسر جهان در 13 مارس 2020 منتشر شد. این بازی هم پیش درآمد و هم دنباله ای برای Nioh (2017) است. نسخه‌های مایکروسافت ویندوز و پلی‌استیشن 5 با عنوان Nioh 2: Complete Edition شامل تمام محتوای قابل دانلود قبلی در تاریخ 5 فوریه 2021 توسط Koei Tecmo منتشر شد. برای تحربه نسخه کامل و به روز نسخه دوم Nioh می توانید از لینک های زیر استفاده کرده و آن را از طریق وبسایت گیمباتو دانلود و نصب نمایید.

Nioh.2.Banner3

دیدگاه‌ خود را بنویسید