logo.gamebato

دانلود بازی Hitman Trilogy برای کامپیوتر

به هر سه بازی سه گانه World of Assassination دسترسی داشته باشید. وارد یک ماجراجویی جهانی شوید و در داستان جاسوسی-مهیج نهایی در بیش از 20 مکان، مامور 47 شوید.
امتیاز:
3.9/5
به هر سه بازی سه گانه World of Assassination دسترسی داشته باشید. وارد یک ماجراجویی جهانی شوید و در داستان جاسوسی-مهیج نهایی در بیش از 20 مکان، مامور 47 شوید.

خلاقیت خود را آزاد کنید، اهداف خود را ردیابی کنید و از آزادی بی نظیر انتخاب در موقعیت ها و مکان های جعبه شنی با جزئیات دقیق در سراسر جهان لذت ببرید.

Become Pro H3

ویژگی های بازی:

⦁ آزادی کامل برای رسیدن به هدف خود در سطوح عظیم HITMAN کلاسیک.
⦁ بیش از 100 ساعت گیم پلی حتی باتجربه ترین قاتلان را هم مجاب می کند که گاهی سر خود را بخارانند.
⦁ مأموریت های خود را بسازید و در حالت قرارداد با دیگر قاتلان رقابت کنید.

Hitman.Trilogy.Banner1

⦁ Hitman 2 شش مکانِ باز کاملاً جدید را معرفی می کند که در آن می توانید کشتار عالی ای را برنامه ریزی کنید. سطوح عظیم پر از جزئیات متعدد، تعداد بی پایانی از امکانات را برای راه حل های خلاقانه مرگبار در اختیار شما قرار می دهد.

⦁ شما قادر خواهید بود از هر عنصر دنیای اطراف خود برای برنامه ریزی و تکمیل هر سفارش استفاده کنید. لباستان را مبدل کنید، اتفاقات را مشاهده کنید، “حوادث” را ترتیب دهید و سعی کنید تخیل خود را به سلاح کامل کشتار تبدیل کنید.

⦁ علاوه بر کمپین کاملاً جدید، Hitman 2 دارای ماموریت‌های جدید، اهداف گریزان پردرآمد و البته محتوای رایگان فراوانی است که حس قاتل شما را مورد آزمایش قرار می‌دهد.

⦁ از سری Hitman نهایت استفاده را ببرید. علاوه بر تمام پیشرفت‌های قبلی، بازی جدید یک سیستم توسعه شخصیت بهبود یافته و تعدادی افزودنی مهم به رابط ارائه می‌دهد. اکنون Agent-47 حتی کارآمدتر عمل خواهد کرد.

⦁ خط داستان به یک گره محکم از فتنه گره خورده است: در Hitman 2 شما داستان گذشته مرموز مامور 47 را خواهید دید که شامل یک مشتری سایه مانند و Providence است…

Hitman.Trilogy.Banner2

⦁ در HITMAN 3، مامور حرفه ای بی رحم 47 برای مهم ترین قراردادهای حرفه ای خود بازمی گردد، جایی که هر کشتن دنیا را تغییر می دهد. وارد یک ماجراجویی هیجان انگیز از طریق “دنیای قاتلان” شوید و دریابید که داستان مامور 47 چگونه به پایان می رسد. مرگ در انتظار است…

⦁ قراردادها را در سراسر جهان بر روی نقشه های دقیق با امکانات بی شمار تکمیل کنید. فناوری افسانه‌ای Glacier از IOI شما را در دنیای HITMAN 3 غرق می‌کند، جایی که داستان کاملاً به اقدامات بازیکن وابسته است و هر بازی واقعاً منحصر به فرد است.

⦁ HITMAN 3 بهانه ای عالی برای پخش مجدد هر قسمت از سه گانه Assassin’s World است. اگر از قبل مالک HITMAN 1 و HITMAN 2 هستید، می توانید سطوح HITMAN 3 را به صورت رایگان از آنجا دانلود کنید و دستاوردهای شما از HITMAN 2 به محض انتشار قسمت جدید در HITMAN 3 کپی می شود.

مجموعه ی زیبای سری بازی های Hitman رو با بالاترین سرعت و در فشرده ترین حالت ممکن، به صورت یکجا از طریق لینک های پایین تر در همین صفحه از گیمباتو دانلود کنید و در گیم پلی بیش از 100 ساعته ی آن غوطه ور شوید.

Hitman.Trilogy.Banner3نکات نصب و راه اندازی:

⦁ داده های توزیع (فایل های استخراج شده از آرشیو RAR) را در هر پوشه غیر سیستمی بدون اضافه کردن حروف سیریلیک و کاراکترهای خاص در یک مسیر از درایو خود کپی کنید.

⦁ به آرشیو CRACK دست نزنید، برای مواقع اضطراری است.

⦁ Launcher.exe را اجرا کنید، حالت آفلاین را انتخاب کنید، از بازی لذت ببرید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید