logo.gamebato

دانلود بازی .Q.U.B.E برای کامپیوتر

Q.U.B.E. (برگرفته از کلمه Quick Understanding of Block Extrusion) یک بازی ویدئویی پازل مبتنی بر فیزیک است که توسط Toxic Games با کمک Indie Fund، گروهی از توسعه دهندگان بازی مستقل، توسعه و منتشر شده است.
امتیاز:
3.9/5
Q.U.B.E. (برگرفته از کلمه Quick Understanding of Block Extrusion) یک بازی ویدئویی پازل مبتنی بر فیزیک است که توسط Toxic Games با کمک Indie Fund، گروهی از توسعه دهندگان بازی مستقل، توسعه و منتشر شده است.

این بازی که توسعه یک پروژه دانشجویی توسط اعضای موسس Toxic Games است، برای مایکروسافت ویندوز از طریق تعدادی پلتفرم توزیع دیجیتال، ابتدا از طریق Desura در 17 دسامبر 2011 و سپس از طریق Steam در 6 ژانویه 2012 منتشر شد. در بازی، بازیکن آواتار خود را از طریق یک سری سطوح هدایت می کند تا راه خود را به سمت خروجی طی کند. شخصیت بازیکن مجهز به دستکش های مخصوصی است که می تواند تعدادی عملکرد را روی بلوک های خاص انجام دهد تا به خروجی برسد. بازی از یک محیط تک رنگ استریل استفاده می کند که بلوک های رنگی را که بازیکن می تواند با آنها تعامل داشته باشد برجسته می کند ، که همین شباهت باعث آن شده که بسیاری این بازی را با سری Portal مقایسه کنند.

Q.U.B.E.Banner1

با بیدار شدن در محیطی استریل و مکعبی، بازیکن متوجه می‌شود که لباسی خاص با دستکش‌های منحصربه‌فرد پوشیده است و زنی به نام فرمانده نواک از طریق رادیو با او تماس می‌گیرد. نواک می‌گوید که او یک فضانورد در ایستگاه فضایی بین‌المللی است و هشدار می‌دهد که قهرمان داستان به عنوان یک عارضه جانبی از سفر فضایی که آنها انجام داده‌اند ممکن است فراموشی داشته باشد. آنها در حال حاضر روی یک کشتی بیگانه مکعبی شکل در مسیر برخورد با زمین هستند. به بازیکن اطلاع داده می شود که باید ظرف چند ساعت از لباس خود برای رمزگشایی از کشتی بی ثمر استفاده کند، که باعث می شود کشتی قبل از اینکه بتواند سیاره را از بین ببرد، تخریب شود و فرو بریزد. در شرایطی که بازیکن قادر به ارسال پیام نیست و ایستگاه فضایی در پشت زمین در حال چرخش است، نواک بازیکن را تشویق می‌کند تا قبل از قطع ارتباط معمول، به سمت جلو فشار بیاورد…

Q.U.B.E.Banner2

یک “برش کارگردان” از Q.U.B.E. در ابتدای ماه می 2014 برای نسخه ویندوز معرفی و در 21 مه 2014 منتشر شد. The Director’s Cut با فیلمنامه ای که توسط راب یسکامب، نویسنده بازی های ویدیویی نوشته شده و با صداپیشگی ریچل رابینسون و روپرت ایوانز، عناصر داستانی را به بازی اضافه می کند. نسخه قطعی Director’s Cut این پازل پلتفرمر رو می توانید در صورت تمایل از لینک موجود بر روی همین صفحه به صورت فشرده سازی شده ، رایگان و با سرعت بالا از وبسایت گیمباتو دانلود و نصب نمایید.

Q.U.B.E.Banner3

دیدگاه‌ خود را بنویسید