logo.gamebato

دانلود بازی Don’t Starve Together برای کامپیوتر

گرسنگی نکش یک بازی ویدئویی بقا است که توسط توسعه دهنده بازی های ویدیویی مستقل کانادایی Klei Entertainment ساخته شده است. این بازی دانشمندی به نام ویلسون را دنبال می کند که خود را در دنیای موازی تاریک و ترسناکی به نام Constant می بیند و باید تا زمانی که ممکن است زنده بماند.
امتیاز:
3.9/5
گرسنگی نکش یک بازی ویدئویی بقا است که توسط توسعه دهنده بازی های ویدیویی مستقل کانادایی Klei Entertainment ساخته شده است. این بازی دانشمندی به نام ویلسون را دنبال می کند که خود را در دنیای موازی تاریک و ترسناکی به نام Constant می بیند و باید تا زمانی که ممکن است زنده بماند.

Don’t Starve یا گرسنگی نکش یک بازی ویدئویی بقاء محور است که توسط توسعه دهنده بازی های ویدیویی مستقل کانادایی Klei Entertainment ساخته شده است. این بازی ابتدا برای پلتفرم های مبتنی بر کامپیوتر شخصی یعنی مایکروسافت ویندوز، OS X و لینوکس در 23 آوریل 2013 منتشر شد. این بازی دانشمندی به نام ویلسون را دنبال می کند که خود را در دنیای موازی تاریک و ترسناکی به نام Constant می بیند و باید تا زمانی که ممکن است زنده بماند. برای این منظور، بازیکن باید ویلسون را زنده، تغذیه شده و از نظر ذهنی پایدار نگه دارد زیرا ویلسون از انواع دشمنان سورئال و ماوراء طبیعی که سعی در کشتن و بلعیدن او دارند، اجتناب می کند.

Don.t.Starve.Banner1حالت ماجراجویی بازی به طرح اصلی پراکنده ی بازی عمق بیشتری می‌افزاید و ویلسون را در مقابل آنتاگونیست (ضدّ قهرمان) احتمالی بازی، ماکسول قرار می‌دهد. Don’t Starve اولین تلاش کلای در ژانر بقا بود. این بازی که در دوران اوج روند صنعت بازی در رها کردن بازیکنان به دنیایی با دستورالعمل‌های کم و هدف بقا طراحی شد، تحت تأثیر Minecraft و همچنین فیلم‌سازی تیم برتون قرار گرفت و روند این بازی را رهبری کرد. این بازی نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد و به دلیل سبک هنری اصلی، موسیقی و روش‌های مختلف برای مردن بازیکن مورد تحسین قرار گرفت، اگرچه سطح دشواری بالای آن و اجرای مرگ دائمی در بازی کمتر مورد استقبال قرار گرفت.

Don.t.Starve.Banner2

Don’t Starve یک بازی اکشن-ماجراجویی با جهان باز و به صورت تصادفی تولید شده و عناصر بقا و گیم پلی ای سرکشانه است. مبارزه با اشاره و کلیک کردن با ماوس، یا با استفاده از “حمله اجباری” (Ctrl+f) انجام می شود، در حالی که سایر فعالیت ها توسط صفحه کلید کنترل می شوند، یا با استفاده از پشتیبانی از گیم پد داخلی برای بازی با استفاده از یک کنترلر، به آن احساس گیم پلی کنسول مانند می دهد. هدف این است که تا زمانی که ممکن است زنده بمانید، و تعداد روزهایی که بازیکن زنده مانده است و همچنین فصل روی صفحه نمایش داده می شود. تازه ترین به روز رسانی هر دو نسخه 32 بیتی و 64 بیتی این بازی منحصر به فرد را که از روی نسخه استیم آن نسخه برداری شده اند، می توانید به صورت یکجا و فشرده با محاسبه حجم مصرفی نیم بهاء از طریق لینک های موجود بر روی این صفحه از گیمباتو دانلود و اجرا نمائید. 

Don.t.Starve.Banner3ضمناً این نسخه از بازی کاملترین نسخه ، و دارای تمام DLC های بازی  و محتویات استیم برای بازی می باشد.

دانلود بازی Don't Starve Together v536667 برای PC | گیمباتو

دانلود بازی Don't Starve Together برای کامپیوتر ویندوز (پی سی) | Don't Starve Together v536667 game for PC free download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows XP/Vista/Windows 7/Windows 8 or Higher

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.75

دیدگاه‌ خود را بنویسید