logo.gamebato

دانلود بازی Thief Simulator برای کامپیوتر

دزد واقعی شوید ! در محله‌های “جعبه شنی” آزادانه پرسه بزنید و سرقت کنید. هدف خود را مشاهده کنید و اطلاعاتی را جمع آوری کنید که به شما در دزدی کمک می کند. اوج چالش را بپذیرید و بهترین خانه های امن را غارت کنید.
امتیاز:
3.9/5
دزد واقعی شوید ! در محله‌های “جعبه شنی” آزادانه پرسه بزنید و سرقت کنید. هدف خود را مشاهده کنید و اطلاعاتی را جمع آوری کنید که به شما در دزدی کمک می کند. اوج چالش را بپذیرید و بهترین خانه های امن را غارت کنید.

دزد واقعی شوید ! در محله‌های “جعبه شنی” آزادانه پرسه بزنید و سرقت کنید. هدف خود را مشاهده کنید و اطلاعاتی را جمع آوری کنید که به شما در دزدی کمک می کند. اوج چالش را قبول کنید و بهترین خانه های امن را غارت کنید. تعدادی تجهیزات سارق با تکنولوژی پیشرفته بخرید و ترفندهای دزدی جدید را یاد بگیرید. اجناس مسروقه را به عابرین بفروشید. هر کاری که یک دزد واقعی انجام می دهد را انجام دهید!

Thief.Sim .Banner1یک دزد خوب همیشه در حال مشاهده هدف خود است. داخل چی هست ؟! چه کسی اونجا زندگی می کنه ؟! برنامه روزانه ی هدفتون چیه ؟ببینید خانه چه زمانی خالی است و آیا همسایه های فضولی دارد یا خیر. هر چه سریعتر، بهتر ! در کمترین زمان ممکن هر چه بیشتر اشیای قیمتی پیدا کنید و بدزدید. به یاد داشته باشید که کوله پشتی های بی نهایت وجود ندارند. اما مراقب باشید! در برخی از خانه ها ممکن است با مهمانان غیر منتظره ملاقات کنید. اگر آنها شما را در حین عمل دستگیر کنند، با پلیس تماس می گیرند. در این صورت مخفی شوید و منتظر بمانید تا دیگر به دنبال شما نگردند یا می توانید غارت را رها کنید و با بیشترین سرعت ممکن فرار کنید…

Thief.Sim .Banner2Thief Simulator یک بازی ویدئویی مخفی کاری جهان باز است که توسط استودیوی بازی‌سازی لهستانی Noble Muffins توسعه یافته و در تاریخ 9 نوامبر 2018 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. شخصیت بازیکن به عنوان یکی از عوامل مافیا عمل می کند که توسط رهبر وینی (که برای لومباردی ها که در خیابان صنعتی زندگی می کنند کار می کند) مجبور به ارتکاب جنایت می شود. در پایان داستان اصلی بازی، وینی سعی می کند بازیکن را بکشد، اما بازیکنان زنده می مانند. در آپدیت بعدی، بازیکن به سه منطقه جداگانه سفر می کند تا آیتم های کافی برای ساخت بمب را به دست آورد. سپس از بمب برای منفجر کردن وینی و عمارتش استفاده می کنند. با این حال، پس از تیتراژ، میله وینی نشان داده می شود که توسط یک چهره خارج از صفحه نمایش گرفته می شود، که به این معنی است که او از انفجار جان سالم به در می برد و باید منتظر بازی دوم بمانیم! نسخه 1.6 این شبیه ساز فوق العاده محبوب از همینک روی این صفحه قرار می گیره و در صورت به روزرسانی یا انتشار بازی دوم حتماً بر روی وبسایت گیمباتو قرار خواهد گرفت. عملیات خوبی داشته باشید !

Thief.Sim .Banner3

دیدگاه‌ خود را بنویسید