logo.gamebato

دانلود بازی Amid Evil برای کامپیوتر

یک تیر اندازی اول شخص برای سالیان سال! زمانی به عنوان یک فاسد العقیده شناخته می شدید. حالا شما به عنوان قهرمان ما انتخاب شده اید! سلاح های مقدس ما را پس بگیرید.
امتیاز:
3.9/5
یک تیر اندازی اول شخص برای سالیان سال! زمانی به عنوان یک فاسد العقیده شناخته می شدید. حالا شما به عنوان قهرمان ما انتخاب شده اید! سلاح های مقدس ما را پس بگیرید.

Amid.Evil .Banner0

Amid Evil یک بازی ویدئویی در سبک تیراندازی اول شخص است که توسط Indefatigable توسعه یافته و توسط New Blood Interactive منتشر شده است. تم فانتزی تاریک بازی، گیم پلی اکشن محور، و عناصر بصری الهام گرفته از یکپارچه سازی با سیستم عامل، توصیفات مکرری را برای آن به عنوان جانشین معنوی Heretic در سال 1994 و Hexen در سال 1995 به ارمغان آورده است.

Amid.Evil .Banner1

در توصیف طرح بازی آمده است که: در گذشته باستان، یک “نیروی شیطانی” مرموز و قدرتمند ظاهر شد و سرزمین های مقدس قلمروهای شناخته شده را خراب کرد. اگرچه بسیاری از قهرمانان تلاش کرده اند تا نیروهای شیطانی را شکست دهند، اما هیچ کدام موفق نشده اند. قهرمان داستان که فقط به عنوان “قهرمان” شناخته می شود، اولین کسی است که بر آزمایش هزارتوی سیاه غلبه می کند و حق حمل تبر نبرد مقدس را به دست می آورد! در اختیار داشتن یادگاری قدرتمند، امکان عبور سریعتر به سطوح بالاتر را فراهم می کند. همانطور که قهرمان به یک دروازه بین بعدی سفر می کند، صدای خدایان باستانی درباره قدرت بزرگ نیروی شیطانی هشدار می دهند و از قهرمان می خواهند تا سرزمین های مقدس را از شر موجودات پلید را پاک کند…

Amid.Evil .Banner2

Amid Evil از مورد تحسین قرار گرفته ترین بازی های سال های اخیر از دیدگاه اول شخص و در ژانر دارک فانتزی است. این بازی خاص رو همین حالا میتوانید از وبسایت گیمباتو به صورت فشرده، رایگان و با مصرف حجم نیم بها دانلود و نصب کنید. امیدواریم در مسیر پاک سازی شیاطین موفق باشید!

Amid.Evil .Banner3

kindpng 1474690

گیمباتو با افتخار تقدیم می کند: شما می توانید با استفاده از لینک های زیر، نسخه ی نصب شدنی GOG build 2241b بازی Amid Evil رو دانلود کنید، بعد از نصب به پوشه ی Amid Evil موجود در منوی استارت ویندوز بروید و بازی فوق العاده Amid Evil رو با استفاده از DirectX 12 به همراه Ray Tracing یا رهیابی اشعه اجرا کنید و به انجام اون بپردازید. ضمناً فراموش نکنید که اجرای بازی با حداکثر توان RT به سخت افرار توانمند و مناسبی نیاز خواهد داشت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید