logo.gamebato

دانلود بازی Prince of Persia: The Forgotten Sands برای کامپیوتر

Prince of Persia The Forgotten Sands فصل بعدی در دنیای Sands of Time مورد علاقه طرفداران این سری بازی هاست. شاهزاده با بازدید از پادشاهی برادرش پس از ماجراجویی او در آزاد، کاخ سلطنتی را در محاصره ارتش قدرتمندی که در صدد نابودی آن هستند، می یابد.
امتیاز:
3.9/5
Prince of Persia The Forgotten Sands فصل بعدی در دنیای Sands of Time مورد علاقه طرفداران این سری بازی هاست. شاهزاده با بازدید از پادشاهی برادرش پس از ماجراجویی او در آزاد، کاخ سلطنتی را در محاصره ارتش قدرتمندی که در صدد نابودی آن هستند، می یابد.

Prince of Persia The Forgotten Sands فصل بعدی در دنیای Sands of Time مورد علاقه طرفداران این سری بازی هاست. شاهزاده با بازدید از پادشاهی برادرش پس از ماجراجویی او در آزاد، کاخ سلطنتی را در محاصره ارتش قدرتمندی که در صدد نابودی آن هستند، می یابد. هنگامی که تصمیم گرفته می شود از قدرت باستانی شن در یک قمار نومیدانه برای نجات پادشاهی از نابودی کامل استفاده کند، شاهزاده وارد یک ماجراجویی حماسی می شود که در آن یاد می گیرد ردای رهبری واقعی را به دوش بکشد و آن قدرت بزرگ که اغلب با هزینه زیادی همراه است را کشف کند.

Prince.The .Forgotten.Sands .banner1

ویژگی های بازی شامل:

گیم پلی کلاسیک از ابتدا ساخته شده: شاهزاده ایرانی The Forgotten Sands توانایی‌های شگفت‌انگیز شاهزاده را از نبرد چند دشمن در مقیاس عظیم گرفته تا شاهکارهای گیج‌کننده قدرت آکروباتیک در محیط‌های غول‌پیکر که با توانایی شاهزاده در کنترل طبیعت و زمان تقویت می‌شود.

یک تجربه بسیار مؤثر: Prince of Persia The Forgotten Sands قطعات ست فراموش نشدنی را به بازیکنان ارائه می دهد که توسط فناوری پیشرفته ارائه شده توسط موتور Anvil برنده جایزه امکان پذیر شده است. با جنگی همه جانبه در دروازه‌های پادشاهی، توانایی‌های شاهزاده در طول لحظات حماسی جالب به چالش کشیده می‌شوند.

Prince.The .Forgotten.Sands .banner2

Prince of Persia: The Forgotten Sands به گروهی از بازی های ویدئویی اکشن ماجراجویی در سال 2010 اطلاق می شود که توسط یوبی سافت ساخته و منتشر شده و  ساخت هر نسخه توسط تیم های داخلی مختلف مدیریت می شدند. تمامی نسخه های بازی بین The Sands of Time و Warrior Within (2004) تنظیم شده اند. داستان ها یک شاهزاده ناشناس را دنبال می کند که در سرزمین های ایران باستان به ماجراجویی می پردازد و با تهدیدات جادویی با کمک جن های مختلف مقابله می کند. در حالی که گیم پلی بین نسخه های مختلف متفاوت است، همه آنها حول محور پلتفرمینگ و حل پازل می چرخند، علاوه بر قدرت های جادویی مبتنی بر دستکاری زمان یا عناصر. تمامی قسمت های این سری بازی های محبوب را می توانید از وبسایت گیمباتو به رایگان دانلود و نصب نمایید.

Prince.The .Forgotten.Sands .banner3

دیدگاه‌ خود را بنویسید