logo.gamebato

دانلود بازی Prince of Persia The Two Thrones برای کامپیوتر

شاهزاده ایرانی، یک جنگجوی کارکشته، به همراه عشقش، کایلنا، به بابل از جزیره زمان بازمی گردد. او به جای صلحی که آرزوی آن را دارد، میهن خود را ویران شده از جنگ می بیند و تمام پادشاهی علیه او تبدیل می شود.
امتیاز:
3.9/5
شاهزاده ایرانی، یک جنگجوی کارکشته، به همراه عشقش، کایلنا، به بابل از جزیره زمان بازمی گردد. او به جای صلحی که آرزوی آن را دارد، میهن خود را ویران شده از جنگ می بیند و تمام پادشاهی علیه او تبدیل می شود.

شاهزاده ایرانی، یک جنگجوی کارکشته، به همراه عشقش، کایلنا، به بابل از جزیره زمان بازمی گردد. او به جای صلحی که آرزوی آن را دارد، میهن خود را ویران شده از جنگ می بیند و تمام پادشاهی علیه او تبدیل می شود. شاهزاده به سرعت اسیر می شود و کایلینا چاره ای جز قربانی کردن خود و آزاد کردن شن های زمان برای نجات او ندارد. حالا که از خیابان های پادشاهی بیرون رانده شده و به عنوان یک فراری دائماً شکار می شود، شاهزاده به زودی متوجه می شود که نبردهای گذشته باعث ظهور یک شاهزاده تاریک مرگبار شده است که به تدریج روح او را تسخیر می کند…

Prince.TTT .Banner1

شاهزاده ایرانی: دو تاج و تخت (به انگلیسی: Prince of Persia: The Two Thrones) یک بازی ویدئویی در سبک اکشن و ماجراجویی است که در سال ۲۰۰۵ توسط Ubisoft Montreal و Ubisoft Casablanca توسعه یافته و توسط Ubisoft برای رایانه های شخصی منتشر شده است. The Two Thrones ششمین قسمت اصلی سری بازی های شاهزاده ایرانی و آخرین فصل از سه گانه The Sands of Time است. با این حال، این آخرین بازی نیست که در این سری بازی ها گنجانده می شود. این بازی، داستان شاهزاده را در حین بازگشت به خانه‌اش در بابل دنبال می‌کند، اما متوجه می‌شود که اقدامات او در Warrior Within وقایع The Sands of Time را خنثی کرده است. وزیر شرور از دنیای مردگان برگشته و همراه شاهزاده، کایلینا را می کشد، شن های زمان را به شاهزاده جذب می کند، و او را به یک هیولای جاودانه تبدیل می کند.

Prince.TTT .Banner2

اکنون، شاهزاده باید با عشق گذشته خود فرح (که برای اولین بار در این تایم لاین جدید وی را ملاقات می کند) همکاری کند تا وزیر را یک بار برای همیشه شکست دهد و در عین حال به مبارزه با شخصیت شاهزاده تاریک خود که به آرامی او را خراب می کند، بپردازد. از نظر بسیاری از منتقدین دنیای بازی های ویدئویی، این بخش از سری بازی های شاهزاده ایرانی یکی از بهترین ساخته های کمپانی یوبیسافت در تاریخ این شرکت بوده است. این شاهکار کانادایی را هم اینک می توانید از لینک های موجود بر روی این صفحه، از گیمباتو دانلود کنید و از صرف زمان برای انجام آن لذت ببرید.

Prince.TTT .Banner3

دیدگاه‌ خود را بنویسید