logo.gamebato

دانلود بازی DOOM Eternal برای کامپیوتر

Doom یک بازی تیراندازی است که شما در این بازی مامور مبارزه با نیروهای اهریمنی جهنم و نجات زمین هستید. این بازی با گیم پلی خوب و گرافیک عالی، یک بازی جذاب برای گیمرها است که ساعت ها آنها را پای مانیتور میخکوب می کند.
امتیاز:
3.9/5
Doom یک بازی تیراندازی است که شما در این بازی مامور مبارزه با نیروهای اهریمنی جهنم و نجات زمین هستید. این بازی با گیم پلی خوب و گرافیک عالی، یک بازی جذاب برای گیمرها است که ساعت ها آنها را پای مانیتور میخکوب می کند.

Doom یک بازی تیراندازی اول شخص افسانه ای است که توسط Id Software  در سال 1993 ساخته و در سال 2020 به روز شده است. داستان بار دیگر حول محور ماموریتی می چرخد که در آن شما باید زمین را از شیاطین سرخ نجات دهید. این یک بازی تیراندازی اول شخص با ویژگی های فراوان است. از آنجایی که این بازی جدید است، بسیاری از شما هنوز آن را بازی نکرده اید و اگر علاقه مند به دانستن بیشتر در مورد این بازی هستید در ادامه با گیمباتو همراه باشید.

DOOM Eternal 3

شما در این بازی مامور مبارزه با نیروهای اهریمنی جهنم و نجات زمین هستید و در عین حال نقشه مایکر برای نابودی بشریت را متوقف می کنید. با گیم پلی خوب و گرافیک عالی، این بازی یک بازی جذاب برای گیمرها است که ساعت ها آنها را پای مانیتور میخکوب می کند، ک بازی که از انجام آن خسته نمی شوید. کسانی از شما که بازی های قبلی Doom را بازی کرده اند، می توانند تصور کنند که در این بازی چه چیزهای هیجان انگیزی در انتظار آنهاست.

DOOM Eternal 4

گیم پلی DOOM Eternal

گیم پلی سریع و خشونت بالای این بازی شما را از داستان اصلی بازی دور می کند.  بازی از دید اول شخص انجام می شود که آن را جذاب تر می کند و در آن بازیکنان تشویق می شوند تا به طور تهاجمی با دشمنان درگیر شوند. با انجام این کار می توانید زره، سلامت و مهمات بدست آورید. بازی سلاح های گرم مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد تا در مبارزات از آنها استفاده کنید. برخی از سلاح های اصلی عبارتند از راکت انداز، تفنگ ساچمه ای رزمی، چاینگون، تفنگ پلاسما و غیره. برای موفقیت در بازی، باید از سلاح مناسب در موقعیت مناسب استفاده کنید.

DOOM Eternal 1

در این بازی تیراندازی-اکشن  بازیکنان تشویق می شوند تا تاکتیک های ساده ای را به نفع خود توسعه دهند. با عبور از هر مرحله، بازی دشوار می شود و این بدان معناست که بازیکنان باید تلاش بیشتری برای غلبه بر نبردها انجام دهند. اما مهمتر از همه، شما باید در راه خود استراتژیک تر عمل کنید و باید بتوانید تصمیم بگیرید که کدام دشمن را ابتدا مورد حمله قرار دهید یا بکشید. سازندگان برای هیجان انگیزتر کردن بازی، دشمنان جدید زیادی را به بازی اضافه کرده اند. سیستم جدیدی به نام Destructible Demons در بازی گنجانده شده است که در آن اجساد دشمنان با آسیب دیدگی از بین می روند.

بسیاری از چیزهای جالب دیگر به بازی فعلی اضافه شده است. برای کشف تمام ویژگی های جدید باید بازی را انجام دهید. این بازی دارای چندین حالت چندنفره است که هر کدام از نظر سختی و امکانات با دیگری متفاوت هستند. The Fortress of Doom یک منطقه جدید است که در بازی گنجانده شده است. بازیکنان می توانند در بین ماموریت ها از این مکان دیدن کنند که شامل چندین اتاق با چرخ دنده و ارتقاء قفل شده در پشت درها است. همچنین به شما این فرصت داده می شود که پس از عبور از شش دروازه یک سلاح جایزه به نام Unmakyr را از آن خود کنید.

DOOM Eternal 2

 زرادخانه بزرگی برای انتخاب وجود دارد و با فناوری موتور پیشرفته‌تر از Wolfenstein 3D، سطوح DOOM Eternal متنوع‌تر و پیچیده‌تر می شود. موتور می تواند ارتفاعات و شرایط نوری مختلف را شبیه سازی کند با تعداد بی شماری از تله های انفجاری که در محیط های داخلی و خارجی نصب شده اند، بهتر است مراقب قدم های خود باشید.

Doom به عنوان یکی از ده بازی تأثیرگذار رایانه شخصی انتخاب شده و نقطه عطفی برای تغییر گرافیک دو بعدی به سه بعدی است. از زمان انتشار این بازی مجوز برای موتورهای سه بعدی به یک شاخه تجاری مهم در صنعت رایانه شخصی تبدیل شده است. همین حالا می توانید این بازی را از گیمباتو دانلود و اوج هیجان و دلهره راتجربه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید