logo.gamebato

دانلود بازی Limbo برای کامپیوتر

مردد درباره ی سرنوشت خواهرش، پسری وارد LIMBO می شود..
امتیاز:
3.9/5
مردد درباره ی سرنوشت خواهرش، پسری وارد LIMBO می شود..

Limbo یک بازی ویدئویی در سبک پازل پلتفرم می باشد که توسط استودیوی مستقل Playdead توسعه یافته و در اصل توسط Microsoft Game Studios برای Xbox 360 منتشر شده است. این بازی در جولای 2010 بر روی Xbox Live Arcade منتشر شد و از آن زمان توسط Playdead به چندین پلتفرم دیگر از جمله پلی استیشن 3، لینوکس و مایکروسافت ویندوز منتقل شده است. Limbo اصولاً یک اسکرولر جانبی دوبعدی طراحی شده که دارای یک سیستم فیزیک خاص است که بر اشیاء محیطی و شخصیت بازیکن حاکم است.

Limbo.Banner1

بازیکن یک پسر ناشناس را در حالی که به دنبال خواهرش می گردد در محیط های خطرناک و تله ها به سمت جلو راهنمایی می کند. توسعه دهنده پازل های بازی رابا این انتظار که بازیکن قبل از یافتن راه حل صحیح عبور از آن ها شکست بخورد، طراحی و ساخته است. کمپانی سازنده سبک این بازی را “محاکمه و مرگ” نامید و از تصاویر وحشتناک برای مرگ پسرک استفاده کرد تا بازیکن را از راه حل های غیرقابل اجرا دور کند.

Limbo.Banner2

نیمه دوم بازی دارای پازل ها و تله های مکانیکی با استفاده از ماشین آلات، آهنرباهای الکتریکی و گرانش است. بسیاری از این تله ها تا زمانی که به کار نیفتند آشکار نمی شوند و اغلب هم در نتیجه ی فعال شدن، آن ها باعث مرگ پسر می شوند. بازیکن می‌تواند در آخرین چک پوینتی که با آن مواجه شده است، مجدداً بازی را راه‌اندازی کند، بدون اینکه محدودیتی برای تعداد دفعاتی که ممکن است از نو شروع کند اتفاق بیفتد. می توان از برخی تله ها اجتناب کرد و بعداً در بازی از آنها استفاده کرد. از یک تله خرس برای بستن به لاشه حیوان استفاده می‌شود، از انتهای یک طناب آویزان می‌شود، لاشه را از طناب جدا می‌کند و به شاخه و طناب اجازه می‌دهد تا به سمت بالا جمع شوند و به پسر اجازه می‌دهد تا روی طاقچه‌ای که در غیر این صورت دور از دسترس است بالا رود. قطعاً Limbo و Inside از بهترین ساخته های Playdead و در مجموع بازی ساز های مستقل هستند. هم اکنون می توانید این شاهکار را از وبسایت گیمباتو دانلود کرده ، نصب کنید و به انجام آن مشغول شوید.

Limbo.Banner3

دیدگاه‌ خود را بنویسید