logo.gamebato

دانلود بازی Prey برای کامپیوتر

در Prey، شما در Talos I، ایستگاه فضایی که در سال 2032 به دور ماه می چرخد، بیدار می شوید. شما موضوع اصلی آزمایشی هستید که قرار است بشریت را برای همیشه تغییر دهد – اما همه چیز به طرز وحشتناکی اشتباه پیش رفته است….
امتیاز:
3.9/5
در Prey، شما در Talos I، ایستگاه فضایی که در سال 2032 به دور ماه می چرخد، بیدار می شوید. شما موضوع اصلی آزمایشی هستید که قرار است بشریت را برای همیشه تغییر دهد – اما همه چیز به طرز وحشتناکی اشتباه پیش رفته است….

در Prey، شما در Talos I، ایستگاه فضایی که در سال 2032 به دور ماه می چرخد، بیدار می شوید. شما موضوع اصلی آزمایشی هستید که قرار است بشریت را برای همیشه تغییر دهد – اما همه چیز به طرز وحشتناکی اشتباه پیش رفته است. ایستگاه فضایی توسط بیگانگان متخاصم تسخیر شده است و شما اکنون در حال شکار شدن هستید. همانطور که در اسرار تاریک Talos I و گذشته خود حفاری می کنید، باید با استفاده از ابزارهای موجود در ایستگاه – هوش، سلاح ها و توانایی های خم کننده ذهن خود زنده بمانید. سرنوشت تالوس یک و همه سرنشینان در دستان شماست.

Prey.Banner1

ویژگی ها:

  • علمی-تخیلی هیجان انگیز

در Talos I هیچ چیز آنطور که به نظر می رسد نیست. به عنوان مورگان یو، سعی کنید سرنخ هایی را که برای خود به جا گذاشته اید، کشف کنید و حقیقت گذشته خود را کشف کنید. چه نقشی در برنامه‌های ترن استار و تهدید مرموز که ایستگاه را ویران می‌کند، بازی خواهید کرد؟

  • محیط منحصر به فرد

ایستگاه فضایی Talos I که به دور ماه می چرخد، نمادی از اوج شرکت فضایی خصوصی است. یک کاردستی مجلل را که برای انعکاس تجملات شرکتی دهه 1960 طراحی شده است، کاوش کنید و مسیرهای غیرمرتبط به هم پیوسته و غیرخطی را که برای پنهان کردن اسرار بی‌شماری ساخته شده‌اند، طی کنید.

Prey.Banner2

  • تهدید غیر قابل تصور

حضور سایه‌ای فرازمینی که به تالوس I هجوم می‌آورد، یک زیست‌بوم زنده است که برای نابود کردن طعمه‌اش تلاش می‌کند. این به شما، یکی از آخرین بازمانده‌های باقی‌مانده در ایستگاه، بستگی دارد که به حمله مرگبار این شکارچیان رقت انگیز پایان دهید.

  • مسیر خود را بازی کنید

توانایی های بیگانه را برای توسعه ترکیبی متمایز از قدرت ها و ارتقای مهارت های منحصر به فرد خود به دست آورید. برای غلبه بر موانع خطرناک سر راه خود، با طرح‌ها، ابزارها و ابزارهای موجود در ایستگاه، موارد مفیدی را بسازید. با هوش و توانایی خود در بداهه سازی از تهدیدهای بی سابقه جان سالم به در ببرید.

Prey.Banner3

بازی Prey برای کامپیوتر های شخصی، قطعاً بهترین ساخته ی توسعه دهندگان آن یعنی Arkane Studios نیست، اما از یکی بازی تمام عیار هم دست کمی ندارد و به مفرح بودن آن می توان اطمینان داشت. شما می توانید نسخه Digital Deluxe Edition این بازی رو از وبسایت گیمباتو دانلود و نصب کرده و از تجربه ی اون لذت ببرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید