logo.gamebato

دانلود بازی Far Cry 5 برای کامپیوتر

بازی far cry 5 بر اساس گیم پلی اکشن ماجراجویی و در سبک تیراندازی اول شخص می باشد. محیط بازی در Hope County است که یک مکان خیالی در مونتانا، ایالات متحده است و داستان حول محور یک فرقه  می‌چرخد که هدف آن تصرف کشور است.
امتیاز:
3.9/5
بازی far cry 5 بر اساس گیم پلی اکشن ماجراجویی و در سبک تیراندازی اول شخص می باشد. محیط بازی در Hope County است که یک مکان خیالی در مونتانا، ایالات متحده است و داستان حول محور یک فرقه  می‌چرخد که هدف آن تصرف کشور است.

بازی far cry 5 که توسط یوبی سافت مونترال و یوبی سافت تورنتو ساخته شده و توسط خود یوبی سافت منتشر شده است، بر اساس گیم پلی اکشن ماجراجویی و در سبک تیراندازی اول شخص می باشد. Far cry 5 را می توان هم در حالت تک نفره و هم در حالت بازی چند نفره بازی کرد. محیط بازی در Hope County است که یک مکان خیالی در مونتانا، ایالات متحده است. داستان حول محور یک فرقه  می‌چرخد که هدف آن تصرف کشور است. رهبر قدرتمند و کاریزماتیک جوزف سید، پشت همه اینهاست. یک معاون جوان که در طول بازی نامش فاش نمی شود، خدمات خود را به گروه های مقاومتی که در سراسر کشور به وجود آمده اند ارائه می دهد.

Far Cry 5 1

هدف اصلی آنها این است که حاکم مستبد را زیر پا بگذارند و اداره کشور خود را به دست بگیرند. بازیکن در حین انجام بازی نقش کلانتر جوان را بر عهده می گیرد. هدف بازیکن این است که شهروندان را آزاد کند و به آنها آزادی را که شایسته آنان است اعطا کند. بازی از مهارت‌های رزمی بازیکن استفاده می‌کند و بستگی به این دارد که بازیکن چگونه محیط اطراف خود را کشف کند و از منابع موجود استفاده کند. این بازی دارای چند ماموریت اصلی شگفت انگیز و همچنین ماموریت های جانبی است. و وقتی حوصله تان سر می رود می توانید پرسه بزنید و فعالیت های جانبی مانند شکار و ماهیگیری انجام دهید.

این نسخه شامل بازی اصلی به همراه DLC جدید Dead Living Zombies می باشد و به ورژن v1.011 آپدیت شده و شامل DLC های زیر نیز می باشد:

Far Cry 5 – Lost on Mars
Far Cry 5 – Hours of Darkness
Far Cry 5 – Deluxe Pack
Far Cry 5 – Dead Living Zombies
Far Cry 5 – HD textures pack

Far Cry 5 2

گیم پلی بازی Far Cry 5

بازی far cry 5 که در سال 2018 و در ماه مارس منتشر شد، یک بازی تیراندازی اول شخص است که در یک ساختار جهان باز قرار دارد. بازی‌هایی که مبتنی بر ساختار جهان باز هستند در مقایسه با بازی‌های دیگر همیشه برتری بیشتری دارند. در ساختار جهان باز، بازیکن می تواند با محیط اطراف خود تعامل داشته باشد. این بازی خاص به بازیکن کمک می کند تا با محیط بازی آشنا شود. بازیکن می تواند دنیای بازی far cry 5 را با پای پیاده یا با وسیله نقلیه دلخواه خود طی کند. این بازی همچنین سلاح های مختلفی را در اختیار بازیکنان قرار می دهد که می توانند از بین آنها انتخاب کنند. حتی با وجود اینکه دامنه سلاح‌ها تقریباً مشابه نسخه‌های قبلی این سری است، مواردی هم به لیست قبلی اضافه شده است.

Far Cry 5 3

همچنین به بازیکنان این قدرت داده می شود که حیوانات وحشی مختلفی را که ممکن است در دنیای بازی پیدا کنند رام کنند. بخش‌های مختلف کشور دارای حیات وحش متفاوتی هستند که باید به روش‌های مختلف رام شوند. این تنها یکی از جنبه های چالش برانگیز بازی است. به غیر از شخصیت اصلی بازی، گزینه هایی نیز وجود دارد که به موجب آن بازیکن می تواند اعضایی را از کشور جذب کند تا در کنار او بجنگند. در طول سفر، بازیکن قرار است با شخصیت‌های دیگری ملاقات کند که در موارد بیشتری متخصص در نوع خاصی از مبارزه هستند. و همه آن شخصیت ها هویت منحصر به فرد خود را دارند. بازیکن همچنین می تواند شخصیت خود را مطابق با خواسته های خود شخصی سازی کند و هویت منحصر به فرد خود را نیز به دست بیاورد.

ویژگی های بازی Far Cry 5

بازی مطمئناً ایراداتی دارد و پس از انتشار، با واکنش متفاوتی از سوی مخاطبان خود مواجه شد. اما با گذشت زمان، جوانب مثبت بازی بر معایب غلبه کردند. در طول مدت کوتاهی که این بازی در بازار بوده است، به سمت ساختن یک امپراتوری بزرگتر برای خود پیشرفت کرده است. در اینجا برخی از ویژگی های این بازی را آورده اییم که نشان می دهد بازی با وجود اشکالات جزئی، ارزش امتحان کردن را دارد.

Far Cry 5 5

ساختار جهان باز

این بازی اکشن  دارای یک ساختار جهان باز است و هیجان خاصی با گیم پلی آنها همراه است. این واقعیت که شما می توانید یک سرزمین مجازی را به طور گسترده کشف کنید، فکر نسبتاً هیجان انگیزی دارد. در این بازی بخصوص، کاوش های شما در سراسر منظره بازی هیجان این بازی را بیشتر می کند.

Far Cry 5 4

شخصی سازی

شخصیت خود بازی به بازیکنان این امکان را می دهد که شخصیت های خود را به شیوه خود شخصی سازی کنند. این به شخصیت کلانتر جوان کمک می کند تا هویت منحصر به فرد خود را توسعه دهد و به بازیکن کمک می کند تا درک عرفانی واقعی تری از بازی بدست بیاورد.

حالت چند نفره

انجام یک بازی با دوستان هیجان انگیزتر از انجام آن به تنهایی است. مطمئناً بازی دارای برخی از شخصیت‌هایی است که برای واقعی‌تر کردن بازی کار می‌کنند. اما انجام این بازی با دوستانتان بازی را بسیار سرگرم کننده تر و جذاب تر می کند. 

طرح جذاب

داستان بازی نسبتاً جذاب است که بازیکنان را به طور کلی درگیر بازی نگه می دارد. رویکرد سرکش و سفر به سوی آزادی جذابیت جهانی دارد و این چیزی است که جذابیت بازی Far Cry 5 را بیشتر می کند. اگر شما هم جذب ساختار و ویژگی های این بازی شده ایید می توانید آنرا از گیمباتو دانلود و از گیم پلی جذاب و ساختار جهان باز آن لذت ببرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید