logo.gamebato

دانلود بازی Dishonored 2 برای کامپیوتر

بازی Dishonored 2 یک بازی اکشن و ماجراجوئی با گرافیک بسیار واقعی است که به بازیکن امکان دسترسی به قدرت ها و توانایی های ماوراء طبیعی را می دهد و دارای عناصر مخفی کاری از دید اول شخص است.
امتیاز:
3.9/5
بازی Dishonored 2 یک بازی اکشن و ماجراجوئی با گرافیک بسیار واقعی است که به بازیکن امکان دسترسی به قدرت ها و توانایی های ماوراء طبیعی را می دهد و دارای عناصر مخفی کاری از دید اول شخص است.

بازی Dishonored 2 بهترین بازی از نظر بازی های ویدئویی اکشن ماجراجویی است. بازی دارای بهترین موسیقی متن و بهترین تصاویر بصری است. این بازی به کارگردانی هاروی اسمیت و طراحی دینگا باکابا و توسط سه نویسنده شامل ساندرا دووال، آستین گروسمن و ساندرا دووال نوشته شده است و دانیل لیخت آهنگسازی آن را بر عهده دارد. بازی به بازیکن امکان دسترسی به قدرت ها و توانایی های ماوراء طبیعی را می دهد و دارای عناصر مخفی کاری از دید اول شخص است. در سری اول این بازی کوروو توانست امیلی را از دست قاتلین مادرش نجات دهد و به پادشاهی برساند. در این بازی بازیکنان می توانند تصمیم بگیرند که کدام شخصیت را می خواهند بیشتر بازی کنند که می تواند کوروو یا امیلی و غیره باشد.

Dishonored 2 1

محیط و اتمسفر این بازی در سری دوم با سری اول بسیار متفاوت است و در شهری با ساختمان های زیبا و با شکوه ساخته شده است. ماموریت فرعی در بازی انواع رویکردهای غیر کشنده، سایر روش های ترور و مسیر پیمایش ماموریت اصلی را باز می کند. هر دو شخصیت دارای کمان پولادی، تیغه جمع شونده، مین، نارنجک و تپانچه هستند که همگی قابل ارتقا هستند. ارتقاها همچنین ممکن است در بازارهای سیاه که در سطوح کلی یافت می شوند خریداری شوند. بازیکن می تواند انتخاب کند که چگونه می خواهد بازی را انجام دهد ایا می خواهد مخفیانه بازی کند یا خیر. هم چنین بازیکن می تواند بدون کشتن کسی بازی را به پایان برساند.

قدرت های ماوراء طبیعی این بازی اختیاری هستند و یا ممکن است رد شوند. بسته به اینکه این قدرت ها پذیرفته یا رد شوند، بازیکن یک آیتم قلبی دریافت می کند که امتیاز مهارت و امتیازات غیرفعال را ارائه می دهد. اگر قدرت ها رد شوند، رون ها به سکه های اضافی تبدیل می شوند. شما می توانید نقش خود را به عنوان یک قاتل ماوراء طبیعی دوباره بازی کنید. این بازی دارای چندین کار فرعی برای به دست آوردن پول بیشتر است. شخصیت های بازی بسیار قابل اتصال هستند و گرافیک بسیار چشمگیر به نظر می رسد. بازی دارای بهترین جلوه های صوتی و بصری است که بازی را واقعی تر می کند.

Dishonored 2 3

ویژگی های بازی Dishonored 2

بازی ویدیویی Dishonored 2 که توسط استودیو Arkane ساخته شده است، یک بازی فوق‌العاده چشمگیر با ویژگی‌های بسیار چشمگیرتر است. تعداد کمی از این ویژگی ها در زیر فهرست شده اند تا به بازیکنان یک طرح کلی از مفهوم بازی ارائه شود.

بهترین تصاویر بصری

بازی کیفیت شگفت انگیزی دارد. گرافیک بازی بسیار واقعی به نظر می رسد. این بازی همچنین نامزد بهترین تصاویر بصری شده است. اگر قبل از برنامه ریزی برای بازی مانند بسیاری دیگر به گرافیک بازی نگاه کنید این تجربه واقعی را به شما می دهد که گویی در زندگی واقعی آن را بازی می کنید. با این حال، هیچ لحظه ای در حین بازی احساس نمی کند که یک بازی صرف است.

بازی جذاب

The Dishonored 2 جذاب ترین بازی است و وقتی بازی را انجام می‌دهید، حتی برای یک لحظه احساس نخواهید کرد که در حال انجام یک بازی هستید، زیرا بازی بسیار جذاب و جالب است. جزو بازی هایی است که باید امتحان کرد.

حالت

این بازی دارای حالت تک نفره است که برای کسانی که دوست دارند به تنهایی بازی کنند، مخصوصاً برای مبتدیان، بهترین است زیرا آنها نگران قضاوت و تمسخر سایر بازیکنان برای بد بازی کردن آن نیستند. بنابراین خود را معطل یک مبازی نکنید بازی را به صورت انفرادی انجام دهید و از آن لذت ببرید.

ژانر

بعد از گرافیک گیمرها به دنبال سبک بازی هستند. این بازی مفهومی عالی و تم کلی دارد. این یک بازی اکشن-ماجراجویی است که در آن عناصر مخفی کاری و تکنیک های رزمی گنجانده شده است. اگر به بازی های ماجراجویی و چالش های موجود در بازی علاقه دارید، عاشق این بازی خواهید شد.

Dishonored 2 6

موسیقی متن عالی

بازی دارای بهترین جلوه های صوتی است و این یکی دیگر از زمینه های قابل توجه این بازی است. بار اصلی حفظ علاقه بازیکن به بازی بر دوش موسیقی ای است که در پس زمینه بازی پخش می شود. جلوه های صوتی، مجموعا در این بازی نقش خود را به خوبی ایفا کرده اند.

این ها تعدادی از ویژگی های قابل توجهی هستند که شما را به دانلود هر چه سریعتر بازی از گیمباتو ترغیب می کند. بازی Dishonored 2 بهترین بازی از نظر بازی های ویدئویی اکشن ماجراجویی و دارای بهترین موسیقی متن و بهترین تصاویر بصری است که نامزد جوایز مختلفی مانند طراحی کاراکتر، انیمیشن، مهندسی بازی، جلوه های صوتی، دستاورد هنری و غیره شده است. این بازی جوایز بسیاری را نیز از جمله بهترین بازی اکشن/ماجراجویی در The Games Awards در سال 2016 و بازی کسب کرده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید