logo.gamebato

دانلود بازی The Witcher: Enhanced Edition برای کامپیوتر

تبدیل به ویچر، گرالت از ریویا، قاتل افسانه ای هیولا شوید که در شبکه ای از توطئه بافته شده توسط نیروهایی که برای کنترل جهان رقابت می کنند گرفتار شده است. تصمیمات سخت بگیرید و با عواقب آن در یک بازی زندگی کنید که شما را در یک داستان خارق العاده غوطه ور می کند که شبیه هیچ چیز دیگری نیست…. نسخه اول مجموعه The Witcher مسلماً پایه گذار ایده ی ساخت بسیاری از بازی های نقش آفرینی جهان باز بوده است.
امتیاز:
3.9/5
تبدیل به ویچر، گرالت از ریویا، قاتل افسانه ای هیولا شوید که در شبکه ای از توطئه بافته شده توسط نیروهایی که برای کنترل جهان رقابت می کنند گرفتار شده است. تصمیمات سخت بگیرید و با عواقب آن در یک بازی زندگی کنید که شما را در یک داستان خارق العاده غوطه ور می کند که شبیه هیچ چیز دیگری نیست…. نسخه اول مجموعه The Witcher مسلماً پایه گذار ایده ی ساخت بسیاری از بازی های نقش آفرینی جهان باز بوده است.

The Witcher یک بازی نقش آفرینی است که در یک دنیای فانتزی تاریک اتفاق می افتد که در آن ابهام اخلاقی حاکم است. این بازی که مرز بین خیر و شر را در هم می شکند، بر توسعه داستان و شخصیت تاکید دارد، در حالی که یک سیستم مبارزه تاکتیکی عمیق و زمان واقعی را در خود جای داده است. به The Witcher، Geralt of Rivia تبدیل شوید و در شبکه ای از دسیسه ها که توسط نیروهایی که برای کنترل جهان رقابت می کنند، گرفتار شوید. تصمیمات سخت بگیرید و با عواقب آن در یک بازی زندگی کنید که شما را در یک داستان خارق العاده غوطه ور می کند که شبیه هیچ چیز دیگری نیست.

TheWitcher.Banner1

ویژگی های کلیدی

گرالت از ریویا: یک قهرمان بی نظیر

نقش گرالت ریویا را بازی کنید: یک شمشیرچی کاریزماتیک و هیولا کش حرفه ای.

از بین بیش از 250 توانایی ویژه، مهارت های رزمی و قدرت جادویی، شخصیتی را انتخاب کنید که مناسب ترین سبک بازی شما باشد.

TheWitcher.Banner2

دنیای فانتزی اصلی برگرفته از ادبیات کتاب های ساحره گیر (The Witcher).

وارد یک دنیای فانتزی خشن با الهام از نوشته های نویسنده مشهور لهستانی آندری ساپکوفسکی شوید، جایی که هیچ چیز واقعاً سیاه یا سفید، درست یا غلط نیست.

داستان غیر خطی

خود را در یک روایت حماسی پر از چرخش، پیچش و تصمیمات اخلاقی مبهم غوطه ور کنید که تأثیر واقعی بر خط داستانی دارد.

مأموریت ها را به روش‌های مختلف انجام دهید و ببینید بسته به اقدامات شما، روایت چگونه در یکی از سه پایان مختلف به اوج می‌رسد.

اقدام تاکتیکی خیره کننده

درگیر نبردهای پیچیده و در عین حال شهودی در زمان واقعی بر اساس تکنیک های واقعی شمشیر جنگی قرون وسطایی شوید.

نبرد با استفاده از شش سبک مبارزه، ده ها معجون، سیستم پیچیده کیمیاگری، سلاح های قابل تغییر و جادوی قدرتمند که همگی عمق تاکتیکی را به تجربه روان در زمان واقعی اضافه می کنند.

موشن کپچر توسط کارشناسان مبارزه قرون وسطایی در استودیوی مشهور Metric Minds فرانکفورت انجام شد که منجر به ساخت 600 انیمیشن جنگی تماشایی و معتبر در بازی شد. دقت کنید قبل از سال 2008 که این بازی منتشر بشه در اون زمان این پروژه از فناوری موشن کپچر بهره گرفته!

TheWitcher.Banner3

درباره The WITCHER: ENHANCED EDITION:

The Witcher: Enhanced Edition تمام گیم‌پلی تحسین‌شده‌ای را که بازی اصلی بیش از 90 جایزه صنعت را به ارمغان آورده است به عاریه می‌گیرد و تعدادی از گیم‌پلی و پیشرفت‌های فنی تازه را معرفی می‌کند. 

دیالوگ و کات سین برتر: بیش از 5000 خط دیالوگ بازنویسی و ضبط شده به زبان انگلیسی، نسخه کاملاً بازسازی شده به زبان آلمانی، و همچنین بیش از 200 انیمیشن ژست جدید، تجربه‌ای ثابت‌تر را ایجاد می‌کنند و باعث می‌شوند شخصیت‌ها در دیالوگ‌ها و صحنه‌های برش صحنه رفتار باورپذیرتری داشته باشند.

فهرست اموال پیشرفته: یک کیسه جداگانه برای مواد تشکیل دهنده کیمیاگری، و همچنین یک عملکرد ساده مرتب سازی و پشته، سازماندهی و استفاده از اقلام را ساده می کند.

پیشرفت های فنی: پیشرفت‌های فنی متعددی از ویژگی‌هایی هستند که زمان بارگذاری را به شدت کاهش می‌دهند، ثبات را بهبود می‌بخشند، واکنش‌پذیری مبارزه، بارگیری سریع‌تر موجودی، گزینه‌ای برای روشن یا خاموش کردن ذخیره خودکار، و موارد دیگر.

سیستم تمایز شخصیت: این سیستم ظاهر ده ها مدل درون بازی را تصادفی می کند تا تنوع بیشتری به هیولاها و NPC ها اضافه کند.

TheWitcher.Banner4

تجربه و انجام این بازی زیبا رو به طور قاطعانه به اون دسته از بازیکنانی که از سبک نقش آفرینی جهان بازی لذت می برند پیشنهاد و توصیه میکنیم. شما می تونید نسخه پایانی این ابر شاهکار لهستانی رو به صورت رایگان در ادامه مطلب از وبسایت گیمباتو دانلود و نصب کنید و از انجام اون ساعت ها لذت ببرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید