logo.gamebato

دانلود بازی Dark Souls Remastered برای کامپیوتر

و سپس، آنجا آتش بود… بازی تحسین شده و ژانر تعریف کننده ای که همه چیز را آغاز کرد، دوباره تجربه کنید. با بازسازی زیبا، به Lordran با جزئیات خیره کننده با کیفیت بالا که با سرعت 60 فریم بر ثانیه اجرا می شود، بازگردید.
امتیاز:
3.9/5
و سپس، آنجا آتش بود… بازی تحسین شده و ژانر تعریف کننده ای که همه چیز را آغاز کرد، دوباره تجربه کنید. با بازسازی زیبا، به Lordran با جزئیات خیره کننده با کیفیت بالا که با سرعت 60 فریم بر ثانیه اجرا می شود، بازگردید.

Dark Souls مجموعه ای از بازی های اکشن نقش آفرینی است که توسط Hidetaka Miyazaki از FromSoftware ساخته شده و توسط Bandai Namco Entertainment منتشر شده است. این مجموعه با انتشار Dark Souls در سال 2011 آغاز شد و دو دنباله به نام‌های Dark Souls II (2014) و Dark Souls III (2016) را شاهد بودیم. Dark Souls مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است، به طوری که بازی اول اغلب به عنوان یکی از بهترین ها در بازی های ویدیویی نام برده می شود، و در کل مجموعه به دلیل سطح بالای دشواری آن مورد تحسین و انتقاد قرار می گیرد. تا سال 2021، این سری نزدیک به 30 میلیون نسخه فروخته شد. سایر بازی‌های FromSoftware، از جمله Demon’s Souls، King’s Field، Bloodborne، Sekiro، و Elden Ring، چندین مفهوم مرتبط را به اشتراک می‌گذارند و معمولاً به عنوان Soulslikes در کنار هم قرار می‌گیرند.

DarkSoulsRemasteredBanner1

بازی‌ها در یک محیط فانتزی تاریک و قرون وسطایی اتفاق می‌افتند، جایی که شخصیت بازیکن با شوالیه‌ها، اژدها، فانتوم‌ها، شیاطین و دیگر موجودات هیولا یا ماوراء طبیعی مبارزه می‌کند. افزایش، از دست دادن و بازیابی روح ها در روایت و گیم پلی بازی های دارک سولز نقش اساسی دارد. این بازی‌ها از طریق محیط‌شان و یک روایت چرخه‌ای فراگیر که حول محور آتش متمرکز شده‌اند، و از طریق مضامین و عناصر مشترک، از جمله تعامل با فانتوم‌ها و نبرد با شیاطین، به هم مرتبط هستند.در پایان هر بازی، شخصیت‌ها ممکن است دوباره «شعله اول» را روشن کنند یا اجازه دهند که محو شود، انتخابی که دیگران قبلاً انجام داده‌اند.

DarkSoulsRemasteredBanner2

بازی‌های Dark Souls در منظر سوم شخص انجام می‌شوند و بر کاوش در محیط‌های به هم پیوسته تمرکز دارند و در عین حال با سلاح‌ها و جادو با دشمنان مبارزه می‌کنند. بازیکنان برای پیشرفت در داستان، در حالی که با شخصیت‌های غیرقابل بازی تعامل دارند، با رئیس‌ها مبارزه می‌کنند. قهرمان هر بازی Dark Souls می تواند جنسیت، ظاهر، نام و کلاس شروع متفاوتی از طریق خلق شخصیت داشته باشد. بازیکنان می توانند بین کلاس ها، از جمله شوالیه ها، بربرها، دزدها و جادوگران یکی را انتخاب کنند. هر کلاس تجهیزات و توانایی‌های شروع مخصوص به خود را دارد که می‌توان آنها را با تجربه و انتخاب‌های بازیکن در حین پیشرفت تنظیم کرد. بازیکن از نبردهای گیم پلی روح به دست می آورد که هم به عنوان امتیاز تجربه برای ارتقاء سطح و هم به عنوان ارز برای خرید آیتم ها عمل می کند. ارواح به دست آمده معمولاً متناسب با دشواری مبارزه با دشمنان خاص هستند. هر چه دشمن دشوارتر باشد، بازیکن روح بیشتری به دست خواهد آورد.

DarkSoulsRemasteredBanner3

یکی از مکانیزم‌های اصلی این سری این است که از مرگ برای آموزش نحوه واکنش در محیط‌های خصمانه، تشویق به تکرار، یادگیری از اشتباهات گذشته و تجربه قبلی به عنوان ابزاری برای غلبه بر دشواری آن استفاده می‌کند. اگر علاقه مند به این سبک از بازی های ویدئویی هستید، پیشنهاد می کنیم تجربه ی انجام این بازی رو از به هیچ وجه از دست ندهید و سری بازی های دارک سولز را از همین نسخه ابتدایی آغاز کنید. برای این کار کافیه که بازی رو از وبسایت گیمباتو دانلود کرده و اون رو نصب کنید و از لحظه به لحظه انجام اون لذت ببرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید