logo.gamebato

دانلود بازی Mass Effect 2 Legendary Edition برای کامپیوتر

Mass Effect 2 داستان این بازی در مورد فرمانده شپرد است که از دسته انسان های سرباز نخبه محسوب می شود. به او محول می شود که یک تیم از سراسر کهکشان تهیه کند و میزان وفاداری آنها را برای مبارزه با دشمنان بسنجد.
امتیاز:
3.9/5
Mass Effect 2 داستان این بازی در مورد فرمانده شپرد است که از دسته انسان های سرباز نخبه محسوب می شود. به او محول می شود که یک تیم از سراسر کهکشان تهیه کند و میزان وفاداری آنها را برای مبارزه با دشمنان بسنجد.

Mass Effect 2 Legendary Edition دومین قسمت از کل مجموعه بازی و دنباله سری اصلی Mass Effect است که سازندگان این بازی گیم پلی متنوع و شامل عناصری از جمله ویژگی تیراندازی سوم شخص را در خود جای داده اند که تاثیر زیادی بر تجربه کلی بازی گذاشته است. این بازی بسیار جالب است زیرا دارای ویژگی ها و فناوری های پیشرفته ای است که به طرق مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. داستان این بازی در مورد فرمانده شپرد است که از دسته انسان های سرباز نخبه محسوب می شود. به او محول می شود که یک تیم از سراسر کهکشان تهیه کند و میزان وفاداری آنها را برای مبارزه با دشمنان بسنجد.

mass efect 2 4

Mass Effect 2 Legendary Edition یک بازی تک نفره است که در آن ظاهر فرمانده، جنسیت، آموزش رزمی، نام و سابقه نظامی  قبل از شروع بازی تعیین می شود.  همچنین به بازیکن این امکان داده می شود که بازی را با یک شخصیت جدید شروع کند تا گیم پلی جذاب تر شود. مکانی که بازی در آن انجام می شود کهکشانی است که به کهکشان راه شیری معروف است و بازیکن می تواند نقشه کهکشان را کاوش کند. تقریباً تمام ماموریت‌های این بازی شامل مأموریت‌های خاصی می‌شود که در آن‌ها باید با تعامل با چندین شخصیت غیربازیکن، بازی را با پیش ببرید.

چیزی که در این بازی اکشن و نقش آفرینی جالب‌ است این است که بازیکن فرصتی برای انتخاب شخصیت‌های مختلف به ویژه در زمان‌های مختلف را به دست می‌آورد. همانطور که بازیکن پیشرفت می کند، مکان های مختلف را کاوش می کد، همچنین فرصتی برای تبدیل شدن به یک عضو جدید از یک تیم جدید را خواهید داشت. این به نوبه خود به او امتیاز تجربه بیشتری می دهد و به او کمک می کند تا ماموریت های بیشتر و بیشتری را انجام دهد. اگر بازیکن تجربه بیشتری در بازی به دست آورد، چیزی به نام “سطح بالا” وجود دارد که به بازیکن جایزه ای ارائه می دهد که می تواند برای توسعه قدرت های بیشتر کماندو و اعضای تیم استفاده شود.

mass efect 2 7

ویژگی های بازی Mass Effect 2 Legendary Edition که آن را جذاب تر می کند

  منابع متعدد

به بازیکنان منابع زیادی برای پیشرفت بازی ارائه می شود. به عنوان مثال، به او یک کشتی برای سفر در فضا پیشنهاد می شود تا به او کمک کند تا با اعضای تیم خود تعامل داشته باشد، به سیارات مختلف سفر کند و موارد دیگر. این منابع به بازیکن کمک می کند تا با انجام مطالعات پیش زمینه مختلف، ماموریت های خود را ارتقا دهد و بتواند ظرفیت سوخت سفینه فضایی را افزایش دهد.

ماموریت های رزمی

Mass Effect 2 Legendary Edition ماموریت های مبارزه ای چالش برانگیز را به بازیکن ارائه می دهد که به آنها کمک می کند تا تجربه بازی بسیار خوبی داشته باشند. تقریباً تمام نقل قول هایی که در بازی Mass Effect 2 Legendary Edition  وجود دارد در آن از بازیکن خواسته می شود تا با بازیکنان مختلف برای انجام ماموریت تعامل داشته باشد. هر بار که بازیکنی یک ماموریت رزمی را انتخاب می کند به نوبه خود به او کمک می کند تا امتیازات خود را در بازی افزایش دهد. هنگامی که بازیکن ماموریت های رزمی را کامل کرد، به بازیکن امتیاز جایزه تعلق می گیرد.

mass efect 2 8

مجموعه ای متفاوت از سلاح ها

گیم پلی بازی حالت متفاوتی از سلاح ها و قدرت ها را به بازیکن ارائه می دهد که به بازیکن در ماموریت مبارزه کمک می کند. بازیکن همچنین می تواند از تفنگ هایی مانند تفنگ های تک تیرانداز استفاده کند. بازی انواع مختلفی از سلاح ها را به بازیکن ارائه می دهد که بازیکن می تواند سلاح ها را انتخاب کند. در این بازی بازیکنان در سطوح مختلف می توانند بر اساس قابلیت هایی که دارند از سلاح های مختلفی استفاده کنند.

ماموریت ها

این بازی به بازیکنان ماموریت های مختلفی را برای کشف کهکشان ارائه می دهد. محل بازی کهکشان راه شیری است که در قرن بیست و دوم اتفاق می افتد. این بازی دارای ماموریت های شگفت انگیزی است که بسیار جالب هستند و بازیکن را در طول بازی درگیر می کند.

در مجموع، این بازی به دلیل استفاده از فناوری پیشرفته در بازی مورد استقبال بازیکنان قرار گرفته است. Mass Effect 2  را حتی بازیکنان آماتور نیز می توانند بازی کنند. اگر شما هم به بازی های اکشن و ماجراجویی علاقه مند هستید دانلود این بازی را از گیمباتو از دست ندهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید