logo.gamebato

دانلود بازی Titanfall 2 برای کامپیوتر

Titanfall 2 یک بازی تیراندازی در دو حالت تک نفره و دو نفره است که ما در حالت تک نفره نقش یک سرباز جوان به نام جک کوپر را بر عهده می گیریم که در پشت خطوط دشمن گیر افتاده و باید مهارت های خود را توسعه دهد و تبدیل به یکی از بهترین خلبانان تایتان در تمام دوران شود.
امتیاز:
3.9/5
Titanfall 2 یک بازی تیراندازی در دو حالت تک نفره و دو نفره است که ما در حالت تک نفره نقش یک سرباز جوان به نام جک کوپر را بر عهده می گیریم که در پشت خطوط دشمن گیر افتاده و باید مهارت های خود را توسعه دهد و تبدیل به یکی از بهترین خلبانان تایتان در تمام دوران شود.

  بازی Titanfall 2 یک بازی تیراندازی است که توسط Respawn Entertainment توسعه یافته و توسط Electronic Arts  و در در 28 اکتبر 2016 منتشر شده است. این بازی قسمت 2 بازی Titanfall بود که در سال 2014 ساخته شد و شامل یک بازی تک نفره و حالت های چند نفره می شود. در این بازی مانند بازی Call of Duty شاهد بخش یک نفره کوتاه هستیم و سازندگان بیشتر توجه خود را صرف بخش چند نفره کرده اند. این بازی که برنده 60 جایزه شده است یک بازی تیراندازی اول شخص است و بازیکنان می توانند تایتان ها یا ربات های غول پیکر را کنترل کنند.

Titanfall 2 1

ربات هایی به سبک مکانیکی با ارتفاع هفت تا ده متر. در این بازی خلبانان یک کیت پرش دارند و دارای ویژگی های منحصر به فرد بیشتری برای هر “کلاس” هستد. حالت تک نفره Titanfall 2 یک بازی داستانی است که بین تایتان و خلبان تقسیم می شود و شما می توانید بارگیری سلاح بازیکنان را تغییر دهید و نبرد او با سایر تایتان ها را به حداکثر برسانید. بازیکنان در هر سطح می توانند بارگذاری را تغییر دهند و از آن برای مبارزه و نابودی دشمنان استفاده کنند. در Titanfall 2 ما یک بازی اکشن FPS را بازی خواهیم کرد، اما این بار با حالت های بازی جدید و بسیار جالب تر.

Titanfall 2 2

درست مانند قسمت اول این بازی تیراندازی اول شخص، در حالت چند نفره باید نبردهای شدید فردی یا تیمی انجام دهیم و در آن می‌توانیم از تایتان‌های بیشتری استفاده کنیم. حالت تک نفره جدید همه گیمرهای اکشن را به وجد خواهد آورد و بزرگترین به روز رسانی همراه با حالت تک نفره جدید است که در آن ما نقش یک سرباز جوان به نام جک کوپر را بر عهده می گیریم که در پشت خطوط دشمن گیر افتاده است و باید سخت تمرین کند و تمرین کند تا تمام مهارت های خود را توسعه دهد و تبدیل به یکی از بهترین خلبانان تایتان در تمام دوران شود.

Titanfall 2 دارای یک حالت تک نفره مملو از اکشن و پیچش‌های خلاقانه است. به عنوان یک تفنگدار شبه نظامی که در پشت خطوط دشمن گیر افتاده است با یک تایتان کهنه کار روبرو می شوید. از اکشن چندنفره لذت ببرید که بی نظیر است و در این اکشن سریع و اول شخص با تایتان‌های بیشتر، توانایی‌های کشنده‌تر خلبانی و خیلی چیزهای دیگر به سطح بعدی بروید. در بخش چند نفره بازی می توانید یک تجربه چند نفره حتی مبتکرانه تر و شدیدتر تجربه کنید که دارای 6 تایتان جدید، توانایی های کشنده جدید خلبان، سفارشی سازی گسترده، نقشه ها، حالت های جدید و موارد دیگر است. 

Titanfall 2 3

Respawn Entertainment پیشرفته‌ترین فناوری تیتان را در کمپین تک‌نفره و تجربه چندنفره جدید خود  با تایتان‌ها و خلبانان جدید، سلاح‌های مرگبارتر، و سیستم‌های سفارشی‌سازی و پیشرفته تر در اختیار شما قرار می دهد. در بازی Titanfall اولین مرحله ثبت نام است و پس از آن وارد بازی می شوید. پس از کلیک بر روی دکمه پخش، گزینه هایی مانند بازی کمپین، پخش کلاسیک، آموزش را به شما نشان می دهد. در شروع بازی، دوازده بازیکن می توانند بازی را انجام دهند و انواع خلبان را انتخاب کنند و روی نقشه رها شوند. Titanfall دارای سه کلاس منحصر به فرد سنگین، متوسط ​​و سبک است که هر کلاس دارای قدرت خاص خود می باشد.

Titanfall 2 4

این بازی علیرغم عدم فروش خوب در هنگام عرضه، استقبال منتقدان و طرفداران از این بازی بسیار مثبت بوده است و بیشتر آن را یکی از بهترین شوترهای عرضه شده در نسل گذشته می دانند. آیا می خواهید بازی Titanfall 2 را روی کامپیوتر انجام دهید؟ پس همین الان این بازی را که برای کامپیوتر بهینه شده را از گیمباتو دانلود کنید و از این بازی هیجان انگیز در دو حالت تک نفره و چند نفره لذت ببرید. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید