logo.gamebato

دانلود بازی HEX: Shards of Fate برای کامپیوتر

HEX: Shards of Fate یک بازی کارتی است که عناصر RPG را با هم ترکیب می کند و در این بازی هدف شما کاوش در دنیای Entrath است در حالی که در طول مسیر با چالش‌های مختلف روبرو می‌شوید. با کارت های خود، وارد سیاه چال های تاریک شوید تا با مخالفان قدرتمند روبرو شوید. بیش از 1000 کارت برای جمع آوری و تجارت با دوستان خود وجود دارد و بازیکنان می توانند از بین هشت مسابقه و سه کلاس برای شخصی سازی شخصیت های خود انتخاب کنند.
امتیاز:
3.9/5
HEX: Shards of Fate یک بازی کارتی است که عناصر RPG را با هم ترکیب می کند و در این بازی هدف شما کاوش در دنیای Entrath است در حالی که در طول مسیر با چالش‌های مختلف روبرو می‌شوید. با کارت های خود، وارد سیاه چال های تاریک شوید تا با مخالفان قدرتمند روبرو شوید. بیش از 1000 کارت برای جمع آوری و تجارت با دوستان خود وجود دارد و بازیکنان می توانند از بین هشت مسابقه و سه کلاس برای شخصی سازی شخصیت های خود انتخاب کنند.

HEX: Shards of Fate یک بازی کارتی است که عناصر RPG یا همان نقش آفرینی را با هم ترکیب می کند و توسط Hex Entertainment توسعه یافته و منتشر شده است. در این بازی هدف شما کاوش در دنیای Entrath است در حالی که در طول مسیر با چالش‌های مختلف روبرو می‌شوید. با کارت های خود، وارد سیاه چال های تاریک شوید و با مخالفان قدرتمند روبرو شوید. بیش از 1000 کارت برای جمع آوری و تجارت با دوستان خود وجود دارد. در این بازی نقش آفرینی بازیکنان می توانند از بین هشت مسابقه و سه کلاس برای شخصی سازی شخصیت های خود انتخاب کنند. بازی ظاهراً از ژانر اصلی دو قهرمان پیروی می کند که با عرشه های از پیش ساخته شده از 60 کارت یا بیشتر با یکدیگر دوئل می کنند و هر کدام موجودات را احضار می کنند و برای نابود کردن حریف خود طلسم می ریزند.  این ها چیزهای بسیار ساده ای است، و هرکسی که بازی های دیجیتال یا فیزیکی دیگری از این قبیل را بازی کرده باشد، خیلی سریع می تواند در این بازی ماهر شود.

1 15

این بازی شباهت زیادی به بازی کارتی مجیک دارد که با تغییراتی که در آن ایجاد شده توانسته به یک هویت مستقل برسد. تمرکز اصلی این بازی بر روی آنلاین بودن است اما اگر علاقه ایی به حالت PvP ندارید یک بخش تک نفره آفلاین هم برای این بازی در نظر گرفته شده است تا بتواند تمام سلیقه ها را پوشش دهد. قسمت PvP این بازی نقش آفرینی نیاز به توضیح کمی دارد. بازیکنان می‌توانند در بازی‌های یک‌باره با یکدیگر بجنگند، و یک جریان دائمی از مسابقات آنلاین روزانه برای شرکت در آن‌ها وجود دارد، همچنین مسابقات قهرمانی بزرگتری وجود دارد، از جمله دعوتنامه 100000 دلاری که در ماه مارس برگزار می شود. اگر یک بازیکن رقابتی هستید، Hex: Shards of Fate برای شما بسیار خوب است و گزینه‌های زیادی را ارائه می‌کند. در این مرحله باید اضافه کنم که بازی در مسابقات هزینه دارد. برای کارت‌هایی که می‌خرید، هزینه ورودی وجود دارد، و پس از اتمام کارت‌ها را نگه می‌دارید.

5 9

به علاوه هر جایزه‌ای که ممکن است در صورت شرکت در مسابقات به دست آورید. با این حال، بازی فقط در مورد مسابقات PvP نیست. Hex: Shards of Fate همچنین شامل یک جنبه PvE کامل است که در آن بازیکنان می‌توانند شخصیت‌ها را ایجاد کرده و با شرکت در یک سری از نبردها علیه حریفان هوش مصنوعی، آن‌ها را ارتقا دهند که البته  این بازی رایگان است. اساساً، شما کار را با یک عرشه از پیش ساخته شده مربوط به شخصیتی که انتخاب می‌کنید شروع می‌کنید و در نقشه‌ای پرسه می‌زنید که شامل ماموریت‌ها و مسابقات در قالب نبردهای یک‌باره و سیاه‌چال‌های چندباره می‌شود تا توانایی خود را آزمایش کنید. شکست دادن حریفان و انجام ماموریت‌های خاص، بسته‌هایی از کارت‌ها را برای شما به ارمغان می‌آورد که می‌توانید از آن‌ها برای تغییر عرشه خود استفاده کنید، و همچنین می‌توانید قطعاتی از تجهیزات را برنده شوید که جلوه‌های متفاوتی را ارائه می‌دهند و می‌تواند قدرت شخصیت شما را تقویت کند.

25

علاوه بر این، با بالا بردن سطح شخصیت خود، می‌توانید مهارت‌هایی را انتخاب کنید که جلوه‌های پاداش را به شما می‌دهند، این پیشرفت شما را قادر می سازد شخصیت خود را برای تقویت سبک بازی سفارشی کنید. شاید بخواهید دفاعی‌تر بازی کنید و مهارت‌های منفعلانه‌ای را به کار بگیرید که شخصیت شما را کمی قوی‌تر می‌کند یا برعکس، مهارت‌هایی را که ماهیت تهاجمی‌تر دارند، به کار بگیرید. اینجا جایی است که شما یک عرشه از پیش ساخته شده را انتخاب می کنید و با یک سری از مخالفان هوش مصنوعی چالش برانگیز مبارزه می کنید. عرشه هایی که با آن ها شروع می کنید کاملاً ساده هستند، اما حاوی کارت هایی هستند که قدرت ها و جلوه های جالبی دارند، به طوری که با مقابله با نبردهای PvE، شروع به یادگیری نکات و جزئیات نحوه عملکرد بازی می کنید. 

4 13

 برخی از حریفان مهارت‌های خاصی دارند که می‌تواند استراتژی‌های کارت یا انواع عرشه‌های خاص را باطل کند، و مگر اینکه عرشه خود را طوری تنظیم کنید که موجودات و جادوهایی را که ممکن است به مقابله با آن تهدید کمک کنند، تغییر دهید. برای شکست دادن آن حریف کار سختی خواهید داشت. این اساساً یک عنصر تقریباً پازل مانند را به مراحل کار اضافه می کند، جایی که باید به مجموعه کارت های خود نگاه کنید و تصمیم بگیرید که چگونه از آنها برای غلبه بر یک چالش خاص استفاده کنید. HEX: Shards of Fate ترکیبی از بهترین عناصر بازی‌های کارتی و RPG است و با گیم پلی جالب خود، مطمئناً یک بازی قابل توجه برای طرفداران این سبک بازی است. در ادامه برای با دانلود رایگان این بازی از گیمباتو با ما همراه باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید