logo.gamebato

دانلود بازی Spec Ops: The Line برای کامپیوتر

در Spec Ops: The Line گیمر در نقش کاپیتان مارتین واکر قرار می گیرد که به همراه تیم دلتا فورس برای انجام عملیات به دوبی اعزام می شود تا سرهنگ مفقود شده ارتش آمریکا جان کنراد را پیدا و جان او را نجات دهد.
امتیاز:
3.9/5
در Spec Ops: The Line گیمر در نقش کاپیتان مارتین واکر قرار می گیرد که به همراه تیم دلتا فورس برای انجام عملیات به دوبی اعزام می شود تا سرهنگ مفقود شده ارتش آمریکا جان کنراد را پیدا و جان او را نجات دهد.

بازی Spec Ops: The Line در ژانر اکشن و تیراندازی و از بهترین بازی های شوتر سوم شخص می باشد که در سال 2012 توسط استودیوی آلمانی Yager Development توسعه یافته و توسط ۲K Games منتشر شده است. این دهمین عنوان و همچنین یک نسخه جدید از سری Spec Ops است. در این بازی هیجان انگیز، بازیکنان می توانند در پشت پوشش پنهان شوند، از روی موانع عبور کنند و در حالی که از ابزارهای مختلف استفاده می کنند، به دشمنان شلیک کنند.

در بازی Spec Ops: The Line همراه با بازی یک حالت چند نفره آنلاین است که به طور جداگانه توسط Darkside Game Studios توسعه یافته است و به بازیکنان امکان می دهد در گیم پلی همکاری و رقابت شرکت کنند. این بازیکن کنترل کاپیتان مارتین واکر را بر عهده دارد که به همراه تیم نخبه دلتا فورس در یک ماموریت بازسازی به دبی پس از فاجعه فرستاده می شود. با پیشرفت داستان، عقل واکر شروع به بدتر شدن می کند زیرا او شروع به تجربه توهم می کند و به آرامی وحشت جنگ را درک می کند.

Spec Ops The Line 1

بازی عملیات اسپک: خط مرزی در شهر دوبی جریان دارد. شما به همراه تیم دلتا فورس برای انجام عملیاتی راهی دوبی خواهید شد. ماموریت شما شما پیدا کردن و نجات جان سرهنگ ارتش آمریکا به نام جان کنراد می باشد. گیمر در نقش کاپیتان مارتین واکر قرار می گیرد که همراه با تیم به دنبال سرهنگ مفقود شده در طوفان شن در دوبی می باشد.

Spec Ops The Line 2

بازی  Spec Ops: The Line به عنوان یک تیراندازی سوم شخص با تاکید بر تاکتیک‌ های گروهی، بازیکنان می‌توانند دستوراتی را به گروهبان لوگو و ستوان آدامز صادر کنند که در بیشتر زمان بازی بازیکن را همراهی می‌کنند. دستورات موجود شامل تمرکز آتش بر روی یک هدف خاص و دستور مراقبت پزشکی برای یک عضو تیم مجروح است. آدامز می تواند با استفاده از ابزارهای سنگین یا پرتاب نارنجک، دشمنان را شکست دهد، در حالی که لوگو به تک تیرانداز کمک می کند. خطرات زیست محیطی مانند طوفان های شن گاهی اوقات رخ می دهد، که به شدت دیدبازیکن را کاهش می دهد. هنگامی که یک نارنجک روی شن منفجر می شود، ابرهای گرد و غباری تشکیل می شود که می تواند دشمنان را کور کند شن و ماسه گاهی اوقات مسیرهای جدیدی را برای پیشرفت بازیکنان باز می کند.

Spec Ops The Line 4

بازیکن باید در نقاط خاصی از بازی تصمیمات اخلاقی بگیرد، از جمله انتخاب هایی که می تواند سرنوشت سربازان و غیرنظامیان را تعیین کند. این تصمیمات بر روابط بین واکر و هم تیمی هایش تأثیر می گذارد و باعث می شود آنها واکنش متفاوتی نشان دهند. این بازی اکشن دارای چندین افکت ظریف برای تجسم پریشانی روحی و جسمی شخصیت اصلی یعنی کاپیتان واکر است. در کنار تخریب یونیفرم‌ های رزمی، واکر در اواخر بازی دچار توهمات بینایی و شنیداری می‌شود و اعدام‌ های او از دشمنان خشن‌ تر می‌شود. دستورات و فریادها به تیم برخلاف دستورات سختگیرانه به طور فزاینده‌ای عصبانی و خشن می‌شوند. به طور مشابه، صفحه‌ های بارگیری در ابتدا نکات مفیدی را برای بازیکن نمایش می‌دهند، اما با پیشرفت بازی، متن به طور فزاینده‌ای نسبت به اقدامات واکر خصمانه می‌ شود و گاهی اوقات با خطاب کردن مستقیم به بازیکن، دیوار چهارم را می‌شکند. اگر شما از علاقمندان به بازی‌ های جنگی سوم‌ شخص هستید، گیمباتو به شما پیشنهاد می کند تجربه این بازی جذاب و نفس‌ گیر را از دست ندید!

Spec Ops The Line 3

دیدگاه‌ خود را بنویسید