logo.gamebato

دانلود بازی The Beginner’s Guide برای کامپیوتر

بازی The Beginner’s Guide در ژانر ماجرایی و ایندی می باشد که از منظر اول شخص روایت می شود و به بازیکن اجازه می دهد در طول داستان گویی تعاملی, در اطراف حرکت کند و محیط را کشف کند و با برخی از عناصر آن تعامل داشته باشد.
امتیاز:
3.9/5
بازی The Beginner’s Guide در ژانر ماجرایی و ایندی می باشد که از منظر اول شخص روایت می شود و به بازیکن اجازه می دهد در طول داستان گویی تعاملی, در اطراف حرکت کند و محیط را کشف کند و با برخی از عناصر آن تعامل داشته باشد.

The Beginner’s Guide یک بازی ویدئویی در ژانر ماجرایی و داستان سرایی تعاملی است که توسط استودیو Everything Unlimited Ltd منتشر شده است. این بازی برای Microsoft Windows، OS X و Linux در 1 اکتبر 2015 منتشر شد. این بازی توسط Wreden روایت می‌ شود و کاربر را در چند بازی انتزاعی ساخته شده توسط توسعه‌ دهنده‌ ای به نام Coda می‌ برد. Wreden بازیکن را به چالش می کشد تا سعی کند با کاوش در این فضاها در منظر اول شخص، نوع فردی که Coda است, را درک کند. Wreden بیان کرده است که این بازی قابل تفسیر است: برخی بازی را به عنوان تفسیری کلی در مورد ماهیت رابطه بین توسعه دهندگان بازی و بازیکنان می دانند، در حالی که برخی دیگر آن را به عنوان تمثیلی از مبارزات شخصی خود Wreden با موفقیت ناشی از The Stanley Parable می دانند.

The Beginners Guide 1

گیم پلی The Beginner’s Guide از منظر اول شخص ارائه شده است که به بازیکن اجازه می دهد در طول داستان گویی تعاملی, در اطراف حرکت کند و محیط را کشف کند و با برخی از عناصر آن تعامل داشته باشد. بازیکن جزئیات صحنه های مختلفی را که کاوش می کند از طریق راوی بازی، یعنی Wreden، می شنود تا آنچه را که می بیند توصیف کند و در مورد ماهیت توسعه دهنده بازی ها نتیجه گیری کند. برخی از مناطق شامل حل معما و مکالمه هستند، اما راهی برای اشتباه کردن بازیکن یا شکست دادن بازی وجود ندارد. این روایت به بازیکن کمک می‌ کند تا از بخش‌ های خاصی از فضاهای بازی که در غیر این صورت سخت یا غیرقابل غلبه بودند، مانند طراحی پلی برای عبور از یک پیچ و خم نامرئی پس از اینکه بازیکن متوجه مشکل شد، عبور کند. هنگامی که بازیکن یک فصل را کامل کرد، می‌ تواند به هر یک از آنها در بازی بازگردد، و همچنین روایت را غیرفعال کند تا به تنهایی فضاها را کشف کند.

The Beginners Guide 2

مفهوم بازی مبتنی بر تلاش برای درک ماهیت یک شخص بر اساس کاوش در پرونده ها و اسناد در کامپیوتر خود بدون هیچ یادداشت یا سند دیگری یا شناختن این شخص در وهله اول است. در این بازی ماجراجویی، بازیکن با کمک روایت وردن، به نظر می‌ رسد که درک یک توسعه‌ دهنده بازی به نام کودا که وردن در یک بازی در سال 2009 با او آشنا شده بود. ذخیره شده و فراموش شده است. بازیکن این بازی‌ ها را کاوش می‌ کند، بیشتر بازی‌ های اکتشافی هستند که از سال 2008 تا 2011 توسعه یافته‌ اند که فقط نیمه ساخته شده‌ اند، و با روایت وردن تشویق می‌ شود تا بر اساس فضاهای انتزاعی و غیرمتعارف بازی تصور کند که شخصیت کودا چگونه خواهد بود. راهنمای مبتدیان به طور کلی به ترتیب زمانی نمونه‌ های اولیه Coda ارائه شده است، که پیشرفت کار Coda را با یادگیری بیشتر توسعه‌ دهنده نشان می‌ دهد

The Beginners Guide 3

راوی وردن توضیح می‌ دهد که او از بسیاری از مفاهیم بازی کودا الهام گرفته است، و تحلیل‌ های خود را در مورد بسیاری از موضوعاتی که در بازی‌ های کودا ظاهر می‌ شوند، ارائه می‌ کند. با این حال، وردن دیده بود که بسیاری از بازی‌ ها بر اساس مضامین زندان، انزوا، و دشواری در برقراری ارتباط با دیگران ساخته شده‌ اند و در نهایت بازی‌ های Coda رنگ تیره‌ تری به خود گرفت و تولید آن زمان طولانی‌ تری داشت، و حتی به شدت بر دیالوگ‌ هایی متمرکز شد که دلالت بر آن داشت. که توسعه بازی دیگر فعالیت مثبتی برای کودا نبود. Wreden احساس نگرانی می کرد که Coda احساس افسردگی و سنگینی در توسعه بازی دارد، و این وظیفه را بر عهده گرفت که برخی از مفاهیم بازی Coda را به دیگران نشان دهد تا بازخورد دریافت کند تا به تشویق Coda برای توسعه بیشتر کمک کند. با این حال، این به نوبه خود باعث شد تا Coda به انزوا کشیده شود. در مقطعی در سال 2011، وردن بر این باور بود که کودا ساخت بازی را متوقف کرده است، تا اینکه یک ایمیل با یک لینک خصوصی به یک بازی نهایی توسط کودا برای او ارسال شد. در ادامه می توانید این بازی را با لینک مستقیم از گیمباتو دریافت کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید