logo.gamebato

دانلود بازی Wolfenstein The Old Blood برای کامپیوتر

بازی Wolfenstein: The Old Blood در ژانر اکشن, ماجراجویی و تیراندازی اول شخص است که داستان بازی در سال 1946 اتفاق می‌ افتد. داستان تک‌ نفره این بازی روایت سرباز کهنه‌ کار جنگ ویلیام «بی.جی.» است. Blazkowicz و تلاش های او برای پیروزی بر نیروهای نازی.
امتیاز:
3.9/5
بازی Wolfenstein: The Old Blood در ژانر اکشن, ماجراجویی و تیراندازی اول شخص است که داستان بازی در سال 1946 اتفاق می‌ افتد. داستان تک‌ نفره این بازی روایت سرباز کهنه‌ کار جنگ ویلیام «بی.جی.» است. Blazkowicz و تلاش های او برای پیروزی بر نیروهای نازی.

Wolfenstein The Old Blood یک بازی ویدئویی در سبک اکشن و ماجراجویی و تیراندازی اول شخص است که توسط MachineGames توسعه یافته و Bethesda Softworks آن را منتشر شده است. این بازی در 5 می 2015 برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شد و به عنوان یک بازی مستقل در سری Wolfenstein و پیش درآمدی برای Wolfenstein: The New Order می باشد. داستان تک‌ نفره این بازی روایت سرباز کهنه‌ کار جنگ ویلیام «بی.جی.» است. Blazkowicz و تلاش های او برای پیروزی بر نیروهای نازی.

Wolfenstein The Old Blood 5

این بازی اکشن از دید اول شخص انجام می شود و مراحل آن بیشتر با پای پیاده اتفاق می افتد. داستان در فصل‌ هایی تنظیم شده است که بازیکنان برای پیشرفت آن‌ ها را تکمیل می‌ کنند و به دو کمپین به هم پیوسته تقسیم شده‌ اند. بازی دارای سلاح های مختلفی از جمله تپانچه، تفنگ ساچمه ای و مواد منفجره است که اکثر آنها می توانند دو دستی باشند. یک سیستم پوشش مخصوص برای بازیکنان نیز وجود دارد. Wolfenstein: The Old Blood به طور کلی نقدهای مثبتی دریافت کرد و بسیاری از منتقدان آتش‌ بازی‌ های شدید، مکان‌ های جذاب و تعادل بین مخفی کاری و اکشن بازی را تحسین کردند.

Wolfenstein The Old Blood 3

Wolfenstein: The Old Blood تغییرات کمی نسبت به گیم پلی اصلی The New Order دارد. برای پیشرفت در طول داستان، بازیکنان در حین حرکت در سطوح مختلف بازی، دشمنان را باید از بین ببرد. این بازی از یک سیستم سلامت استفاده می کند که در آن سلامت بازیکنان به بخش های جداگانه “سلامت” و “زره” تقسیم می شود که بازسازی می شود. اگر یک بخش کامل از دست رفت، بازیکنان باید یک بسته سلامت یا زره بدن را پیدا کنند و از آن استفاده کنند تا سلامتی از دست رفته را جبران کنند.

بازیکنان از حملات غوغا، سلاح گرم و مواد منفجره برای مبارزه با دشمنان استفاده می کنند و ممکن است بدوند، بپرند و گاهی شنا کنند تا در مکان های مختلف از دست دشمن در امان باشند. از حملات Melee می توان برای از بین بردن بی صدای دشمنان بدون شناسایی استفاده کرد. از طرف دیگر، بازیکنان می توانند برای دشمنان کمین کنند، که منجر به درگیری شدید بین دو طرف می شود. دشمنان مختلفی در این بازی پیش روی شما قرار می گیرند. سربازان انسانی نازی که از نظر قدرت متفاوت هستند، شخصیت‌ های ربات‌مانند معروف به (Super Soldiers)، سگ‌ های مکانیکی غول‌ پیکر معروف به Panzerhunds، سربازان نازی زامبی‌ مانند و غیرنظامیان معروف به Shamblers، و سگ‌ های شرور برخی از دشمنانی هستند که بازیکنان خواهند داشت.

Wolfenstein The Old Blood 6

در این نبرد می توان از سیستم پوششی به عنوان کمک در برابر دشمنان استفاده کرد. بازیکنان این توانایی را دارند که به اطراف، روی و زیر پوشش خم شوند، که می تواند به عنوان یک مزیت تاکتیکی در طول تیراندازی و سطوح مخفی کاری استفاده شود. بازیکنان به موجودی اسلحه دسترسی دارند که به آنها اجازه می دهد تا هر تعداد اسلحه را که پیدا می کند حمل کند. گیمباتو به شما علاقمندان به این سبک از بازی های کامپیوتری پیشنهاد می کند به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید. شما هم اکنون می توانید این بازی زیبا و جذاب را به صورت رایگان دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید